Rasizm

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
:cenzura: kim wy jesteście żeby pitolić tak bez sensu. Nie pasuje bycie Polakiem, Słowianinem, Białym Europejczykiem to wypad stąd do Afryki, za kałużę do Obamolandii albo poszukajcie Sezamu w Iraku. Ktoś tu trzyma, czy co ? Nie pasuje to szukajcie swego miejsca na ziemi gdzie indziej. I krzyżyk na drogę.
124px-Celtic-style_crossed_circle.svg.png
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
:cenzura: kim wy jesteście żeby pitolić tak bez sensu. Nie pasuje bycie Polakiem, Słowianinem, Białym Europejczykiem to wypad stąd do Afryki, za kałużę do Obamolandii albo poszukajcie Sezamu w Iraku. Ktoś tu trzyma, czy co ? Nie pasuje to szukajcie swego miejsca na ziemi gdzie indziej. I krzyżyk na drogę.
Widzę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie staram się pokazać, że Polacy są w jakikolwiek gorsi od innych narodów, a jedynie, że często jesteśmy postrzegani negatywnie oraz podobnie jak inne narody są czasami postrzegane przez nas. Chciałem także uświadomić, że naskakiwanie na innych nie ma sensu gdy nam także do ideału wiele brakuje.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Widzę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie staram się pokazać, że Polacy są w jakikolwiek gorsi od innych narodów, a jedynie, że często jesteśmy postrzegani negatywnie oraz podobnie jak inne narody są czasami postrzegane przez nas. Chciałem także uświadomić, że naskakiwanie na innych nie ma sensu gdy nam także do ideału wiele brakuje.
To nie było tylko do Ciebie, ale... Dość mam tych użalająlających się jacy jesteśmy źli... Mnie to nie intersuje. Byłem i tu i tam I nie ma ludzi idealnych.
A Gospodarz ma zawsze więcej praw od gościa.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
To nie było tylko do Ciebie, ale... Dość mam tych użalająlających się jacy jesteśmy źli... Mnie to nie intersuje. Byłem i tu i tam I nie ma ludzi idealnych.
W takim razie pomyłka
A Gospodarz ma zawsze więcej praw od gościa.
Racja, tolerancja jest ok, ale nie ma sensu gdy mniejszości są traktowane lepiej niż reszta.
 
A

Aulelia

Guest
Postrzegam rasistę jako złego człowieka, bo poprzez swoje zacofanie i jakieś tępe ideologie krzywdzi ludzi odmiennych od niego. 

Ludzi powinno się szanować i to każdego bez względu na jego poglądy czy świat, w jakim dorasta, miejsce zamieszkania. 

Bo jeśli się każdego eliminuje, bo coś tam, to znaczy ewidentnie, że uważa się siebie za lepszego. 
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Postrzegam rasistę jako złego człowieka, bo poprzez swoje zacofanie i jakieś tępe ideologie krzywdzi ludzi odmiennych od niego. 
 
Tylko kto udowodnił, że zacofanie jest złe, a nowoczesność dobra ? Czy w zacofanej Francji były problemy z hordami nierobów o innym kolorze skóry ? Nie bo tam nie szanowano każdego. Na szacunek trzeba zasłużyć.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Tylko kto udowodnił, że zacofanie jest złe, a nowoczesność dobra ? Czy w zacofanej Francji były problemy z hordami nierobów o innym kolorze skóry ? Nie bo tam nie szanowano każdego. Na szacunek trzeba zasłużyć.
Tyle się ostatnio mówi o szacunku, ale jak rozumieć to pojęcie? Szacunek jaki mam do większości ludzi, który nie pozwala mi zachowywać się w stosunku do nich obraźliwie/chamsko. Czy szacunek jakim darzę wybrane jednostki za to co zrobiły, powiedziały itp.?
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Postrzegam rasistę jako złego człowieka, bo poprzez swoje zacofanie i jakieś tępe ideologie krzywdzi ludzi odmiennych od niego.

Ludzi powinno się szanować i to każdego bez względu na jego poglądy czy świat, w jakim dorasta, miejsce zamieszkania.

Bo jeśli się każdego eliminuje, bo coś tam, to znaczy ewidentnie, że uważa się siebie za lepszego.
jestem rasistą i jakoś nigdy nie udało mi się nikogo wyeliminować, ale jestem jeszcze młody, więc dużo przede mną :]
odpowiem stylem Outa... śpiewająco :D
"Rasizm to świadomość naszego pochodzenia
Rasizm to odpowiedż na zewnętrzne zagrożenia
Biala siła głosem naszego pokolenia
Nienawiść sprawą czystego sumienia
I nie rzecz w tym by zabic,murzynowi wyrwać serce
To zwykła propaganda,to kłamstwo i nic więcej
I nie rzecz w tym by zabić,by żydów gazem truć
Lecz wygnać ich stąd wszystkich
Oto nasz cel i trud"
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Szacunek jaki mam do większości ludzi, który nie pozwala mi zachowywać się w stosunku do nich obraźliwie/chamsko.y itp.?
Za co ? Za to, że żyją ? Rumuńscy cyganie też żyją i masz dla nich szacunek ? Z resztą żyją to zbyt szumne określenie. Wegetują jak insekty i pasożyty.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
jestem rasistą i jakoś nigdy nie udało mi się nikogo wyeliminować, ale jestem jeszcze młody, więc dużo przede mną :]
odpowiem stylem Outa... śpiewająco :D
"Rasizm to świadomość naszego pochodzenia
Rasizm to odpowiedż na zewnętrzne zagrożenia
Biala siła głosem naszego pokolenia
Nienawiść sprawą czystego sumienia
I nie rzecz w tym by zabic,murzynowi wyrwać serce
To zwykła propaganda,to kłamstwo i nic więcej
I nie rzecz w tym by zabić,by żydów gazem truć
Lecz wygnać ich stąd wszystkich
Oto nasz cel i trud"
Żal mi takich ludzi.

Powiedz mi w takim razie, kto tobie, akurat tobie, dał prawo do kontrolowania ziem Polskich? Co sprawia, że przynależą one tobie bardziej niż innym? Co jest lepszego w tym, że masz biały kolor skóry? Co jest lepszego w tym, że masz taką narodowość a nie inną?


BTW: mam w jednej czwartej korzenie niemieckie - wygnasz mnie z tego kraju?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Żal mi takich ludzi.
Odpowiem za Narodowca.Zbytek łaski monsieur SNOWDOG.
Powiedz mi w takim razie, kto tobie, akurat tobie, dał prawo do kontrolowania ziem Polskich? Co sprawia, że przynależą one tobie bardziej niż innym?
A kto ma niby według Ciebie o nich decydować Komisja Europejska z ich obłąkaną poltyką emigracyjną czy może ludność napływowa prawem kaduka ?
Co jest lepszego w tym, że masz biały kolor skóry? Co jest lepszego w tym, że masz taką narodowość a nie inną?
A kto tu pisze o gradacji ? Jakoś nie zauważyłem. My po prostu chcemy utrzymać status quo tych ziem, a nie zlepku zwalczających się kultur, które to będą niszczyły Polskę od wewnątrz.
BTW: mam w jednej czwartej korzenie niemieckie - wygnasz mnie z tego kraju?

Ja mam korzenie jeszcze z Rosji carskiej i uważam się za pełnoprawnego mieszkańca tych ziem. Jestem Polakiem, Słowianinem, Białym Europejczykiem.Ty nie ? Tu od wieków byliśmy my i niech tak zostanie.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Ludzi powinno się szanować i to każdego bez względu na jego poglądy czy świat, w jakim dorasta, miejsce zamieszkania. 

Bo jeśli się każdego eliminuje, bo coś tam, to znaczy ewidentnie, że uważa się siebie za lepszego. 

Proszę nie mów tak ogólnie, bo za poglądy niektórych nie można szanować, a wręcz trzeba pogardzić. Nic nie mam do ludzi odmiennego wyznania, rasy, kraju, jednak poglądy jak i zachowania niektórych tych osób mogą zasługiwać na potępienie, dajmy na to zabójców, złodziei, chuligaństwo, terrorystów. Naprawdę wielu można nie tolerować, ale czy to jest złe i zacofane?

Jednak nie uważam się nigdy za lepszego nawet od zabójcy. To oni sowimi czynami stawiają się pode mną i to ich czyn czyni ich gorszymi.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Żal mi takich ludzi.
nawzajem. żyjecie sobie z klapkami na oczach i nie widzicie co się będzie działo w Europie za kilkadziesiąt lat.

Powiedz mi w takim razie, kto tobie, akurat tobie, dał prawo do kontrolowania ziem Polskich?
a co ja je kontroluje? gdyby tak było, nie wpuszczałbym żadnej czarnej ani ciapatej hołoty(nad żółtymi jeszcze bym się zastanowił, na pewno bym ich jakoś oznaczał, bo diablo trudno toto odróżnić :D )

Co sprawia, że przynależą one tobie bardziej niż innym?
jestem obywatelem RP, mam polskie korzenie, moi przodkowie żyli tu, pracowali, przelewali krew, tutaj też są ich groby, a także całe dziedzictwo które tutaj zostawili swoim potomkom, a nie bandzie darmozjadów z bliskiego wschodu, afryki czy innego III świata, którzy albo próbują pasożytować, albo wprowadić tutaj swój "porządek".

Co jest lepszego w tym, że masz biały kolor skóry?
mój przyszły tatuaż będzie lepiej wyglądał :]
Co jest lepszego w tym, że masz taką narodowość a nie inną?
nie wiem ty mi powiedz. ja nie uważam się lepszego od Niemców, Rosjan, czy Chińczyka... nawet ciapaci mi nie przeszkadzają dopóki żrą dywany u siebie na bliskim wschodzie.

BTW: mam w jednej czwartej korzenie niemieckie - wygnasz mnie z tego kraju?
jeżeli czujesz się szwabem i masz ochotę bawić się w V kolumnę to jak najbardziej-kwestia bezpieczeństwa narodowego. ja mam korzenie czeskie, białoruskie, jakoś nie widzę związku ze sprawą. co ma rasizm do wyganiania niemców?
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Postrzegam rasistę jako złego człowieka, bo poprzez swoje zacofanie i jakieś tępe ideologie krzywdzi ludzi odmiennych od niego. 

Ludzi powinno się szanować i to każdego bez względu na jego poglądy czy świat, w jakim dorasta, miejsce zamieszkania. 

Bo jeśli się każdego eliminuje, bo coś tam, to znaczy ewidentnie, że uważa się siebie za lepszego. 



Hmmm... Ja jestem rasistą i chyba nie jestem aż taki zły. ;)
A ludzi powinno się szanować za coś, a nie za to, że po prostu są.


14
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
nawzajem. żyjecie sobie z klapkami na oczach i nie widzicie co się będzie działo w Europie za kilkadziesiąt lat.
A owszem widzę, widzę i tu się zgadzam, tyle że według mnie nie jest to problem kwestii rasowej, tylko ogólnego ogłupienia społeczeństwo za co trzeba podziękować między innymi mass mediom.

a co ja je kontroluje? gdyby tak było, nie wpuszczałbym żadnej czarnej ani ciapatej hołoty(nad żółtymi jeszcze bym się zastanowił, na pewno bym ich jakoś oznaczał, bo diablo trudno toto odróżnić :D )
Człowiek = człowiek
Znam kilku czarnych i uwierz mi, że są oni lepszymi członkami Polskiego społeczeństwa niż wielu białych.

jestem obywatelem RP, mam polskie korzenie, moi przodkowie żyli tu, pracowali, przelewali krew, tutaj też są ich groby, a także całe dziedzictwo które tutaj zostawili swoim potomkom, a nie bandzie darmozjadów z bliskiego wschodu, afryki czy innego III świata, którzy albo próbują pasożytować, albo wprowadić tutaj swój "porządek".
A z tymi ich prawami to faktycznie niech spadają, ale o ile chcą sobie tutaj żyć tolerując nasze prawa, to nie widzę przeszkód.

mój przyszły tatuaż będzie lepiej wyglądał :]
A no to fakt - sam chcę kiedyś sobie zrobić.
Ale ma to jakiś związek z kwestiami społecznymi?

nie wiem ty mi powiedz. ja nie uważam się lepszego od Niemców, Rosjan, czy Chińczyka... nawet ciapaci mi nie przeszkadzają dopóki żrą dywany u siebie na bliskim wschodzie.
A co w tym złego, że sobie tu zamieszkają? Prada jest taka, że wielu z nich lepiej przysłużyłoby się do Polski niż znaczna część Polaków.

jeżeli czujesz się szwabem i masz ochotę bawić się w V kolumnę to jak najbardziej-kwestia bezpieczeństwa narodowego. ja mam korzenie czeskie, białoruskie, jakoś nie widzę związku ze sprawą. co ma rasizm do wyganiania niemców?
Nie chcę się nic w takiego bawić. Jestem raczej pacyfistą i brzydzę się wszelkimi tego typu akcjami.
Ma to do tego, że tępienie kogoś ze względu na pochodzenie to też rasizm.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
A ludzi powinno się szanować za coś, a nie za to, że po prostu są.
Podobnie jest z dumą. Bądźmy dumni z tego co udało nam się osiągnąć, a nie z tego, że nasza skóra jest biała. Z rasy zwykle dumni są ludzie, którzy nie mają innych powodów do dumy.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
A owszem widzę, widzę i tu się zgadzam, tyle że według mnie nie jest to problem kwestii rasowej, tylko ogólnego ogłupienia społeczeństwo za co trzeba podziękować między innymi mass mediom.
jest to problem natury ludzkiej( i nie tylko). człowiek zawsze garnie się do swoich przez co powstaje podział "my" i "oni"

Człowiek = człowiek
Znam kilku czarnych i uwierz mi, że są oni lepszymi członkami Polskiego społeczeństwa niż wielu białych.
nie neguję tego. ale procent tych którzy tutaj przyjeżdżają pasożytować jest dla mnie nie do zaakceptowania. jak sobie wyobrażasz selekcję takich ludzi?

A z tymi ich prawami to faktycznie niech spadają, ale o ile chcą sobie tutaj żyć tolerując nasze prawa, to nie widzę przeszkód.
dlatego powiedziałem, że nad żółtymi jeszcze bym się zastanowił. spokojni, pracowici, trochę cwaniacy lubią korzystać z luk prawnych w Polsce to jest to co mi w nich przeszkadza.

A no to fakt - sam chcę kiedyś sobie zrobić.
Ale ma to jakiś związek z kwestiami społecznymi?
nie. głupie pytanie zadałeś to głupią odpowiedź udzieliłem :p j.w. "człowiek zawsze garnie się do swoich przez co powstaje podział "my" i "oni" "



A co w tym złego, że sobie tu zamieszkają? Prada jest taka, że wielu z nich lepiej przysłużyłoby się do Polski niż znaczna część Polaków.
ale jak dlugo? ja nie wierzę, że jeżeli będziemy wpuszczali tu powiedzmy Etiopczyków, to po kilkudziesięciu latach kiedy będe stanowili wystarczającą grupę w społeczenstwie nie zechcą powiedzmy autonomii w mieście "A" gdzie będą stanowili większość, albo wprowadzenia tutaj ich praw i zwyczajów.

Nie chcę się nic w takiego bawić. Jestem raczej pacyfistą i brzydzę się wszelkimi tego typu akcjami.
Ma to do tego, że tępienie kogoś ze względu na pochodzenie to też rasizm.
rasizm to wiara, że rasy się różnią nie tylko wyglądem, ale i umiejętnościami. np. czarni lepiej grają w kosza, śpiewają itp(ale np mają mniejsze iq) żółtki są lepsze w naukach ścisłych, biali to takie zrównoważone coś.

Podobnie jest z dumą. Bądźmy dumni z tego co udało nam się osiągnąć, a nie z tego, że nasza skóra jest biała. Z rasy zwykle dumni są ludzie, którzy nie mają innych powodów do dumy.
zdziwiłbyś się.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Narodowcu, to nie wina Murzynów, że za nicnierobienia dostają sianko i nie opłaca im się pracować. Zobacz jak jest w USA - tam nie ma zadnego nieróbstwa - nie robisz to żyjesz jak śmieć, twój wybór. Nie ludzie są winni lecz system. No ale przecież musicie swą niechęć jakoś usprawiedliwić, bo przecież jesteście ynteligentnymi rasistami i powiedziec " nie lubie Murzyna bo jest Mudzynem " nie wypada, trzeba dorobić do tego jakieś uzasadnienie, ale akurat to jest bez sensu.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
dla nas rumunczyki to pasozyty, dla anglikow polacy to kretacze, dla amerykanina rosjanka to cwana dziwka i takie pary sobie tworzymy.
Bardziej w temacie - mysle ze roznice jakie wynikaja pomiedzy rasami zarowno fizyczne jak i kulturowe powinny pozostac roznicami, i jak ktos wczesniej slusznie zauwarzyl mieszanie sie nacji nie przynosi zbyt wiele dobrego. I gadka szmatka ze kiedy kraj wielonarodowo-rasowy jest bardziej tolerancyjny jest do bani.
 
Do góry