Raport

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Zastanawiam się czy nie można było by dodać takiej opcji, że jak raz został już wysłany raport to jest to widoczne. Nie chodzi mi o koniecznie nick tylko np. gwiazdka koło wysłanego raportu. Myślę, że ułatwiło to by wiele spraw, bo ja dosyć dużo raportów wysyłam i albo mam wrażenie, ze jestem kolejną osobą, która to robi lub po prostu nikt tego nie zauważa, a myślę, że również moderatorom ułatwiło by to sprawę, bo oni również mają ograniczoną skrzynkę wiadomości jak również pewnie otrzymują kilka raportów z jednego tematu to wtedy mają problem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie to że ograniczoną, ale trudo się połapać jak jest spamer, 5 raportów, i 3 do jednego tematu dwa do innych. gubi się człowiek i byłoby nam łatwiej... trzeba z tym do angela pisać, bo temat może nie zauważyć...
 

Nathalia

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
A nie byłoby jeszcze łatwiej, że raportów nie dostawaliby modzi na skrzybki, tylko był by to poddział w dziale dla modów :) I jakby raport został zrobiony to temat z raportem do kosza ? :) Ale to tylko taka moja mała sugestia :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A nie byłoby jeszcze łatwiej, że raportów nie dostawaliby modzi na skrzybki, tylko był by to poddział w dziale dla modów :) I jakby raport został zrobiony to temat z raportem do kosza ? :) Ale to tylko taka moja mała sugestia :p
jeszcze troche to modów się pozbędziecie. a jak wróci burdel to zapłaczecie ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
raporty jak są jest dobrze, ale dobrze by było gdyby było wiadomo że ktoś pisał już.

raporty jak są jest dobrze, ale dobrze by było gdyby było wiadomo że ktoś pisał już.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A nie byłoby jeszcze łatwiej, że raportów nie dostawaliby modzi na skrzybki, tylko był by to poddział w dziale dla modów :) I jakby raport został zrobiony to temat z raportem do kosza ? :) Ale to tylko taka moja mała sugestia :p


wystarczy znaczek przy poscie ze raport był wysłany. A to co ty mówisz to za dużo roboty a wiekszego sesnu w niej nie widać...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A żeby wykluczyć całkowicie możliwość dublowania raportów nie byłoby prościej, gdyby po zaraportowaniu posta, znikał przycisk "raport" i zamiast niego pojawiałby się na przykład napis, że post jest raportowany. Wtedy użytkownicy wiedzieliby, czy raport został wysłany i nie mieliby możliwości wysłania raportu drugi raz, gdyby tej informacji nie zauważyli.

Pozostaje jedynie kwestia tego, co będzie wtedy, gdy mod stwierdzi, że raport został wysłany niesłusznie. Wtedy oznaczenie zostałoby dalej. Przydałaby się opcja anulowania raportu. Albo inaczej, anulowania statusu "raportowany". Oczywiście tylko dla modów. Ale wydaje mi się że byłoby z tym sporo roboty w silniku forum.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
dobry pomysł mi też często się wydaje że ktoś raportuje kilka razy jeden temat ;)


a w rzeczywistości to jak 2 razy na miesiac zdarza sie sytuacja w moich dzialach to jest cud. Właśnie forumowicze nie garną sie do raportowania. Nie raz spamer zrobi temat to forumowicz pisze np. po co to piszesz kogo to obchodzi. Ale już raportu nie raczy dac, bo woli podbic sobie licznik postów.


A żeby wykluczyć całkowicie możliwość dublowania raportów nie byłoby prościej, gdyby po zaraportowaniu posta, znikał przycisk "raport" i zamiast niego pojawiałby się na przykład napis, że post jest raportowany. Wtedy użytkownicy wiedzieliby, czy raport został wysłany i nie mieliby możliwości wysłania raportu drugi raz, gdyby tej informacji nie zauważyli.

Pozostaje jedynie kwestia tego, co będzie wtedy, gdy mod stwierdzi, że raport został wysłany niesłusznie. Wtedy oznaczenie zostałoby dalej. Przydałaby się opcja anulowania raportu. Albo inaczej, anulowania statusu "raportowany". Oczywiście tylko dla modów. Ale wydaje mi się że byłoby z tym sporo roboty w silniku forum.

wystarczyłaby opcja żeby po zaraportowaniu przycisk raport znikł :)
i nie trzeba żadnych anulowań itd. skoro moderator stwierdził ze raport byl niesłuszny to po co dawać możliwość innym w późniejszym czasie zaraportowania i żeby moderator robił to samo (sprawdzał post i kolejny raz ignorował raport).
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
A żeby wykluczyć całkowicie możliwość dublowania raportów nie byłoby prościej, gdyby po zaraportowaniu posta, znikał przycisk "raport" i zamiast niego pojawiałby się na przykład napis, że post jest raportowany. Wtedy użytkownicy wiedzieliby, czy raport został wysłany i nie mieliby możliwości wysłania raportu drugi raz, gdyby tej informacji nie zauważyli.

Też dobry pomysł, byle tylko była jaka kolwiek informacja.
 
Do góry