Rap. Kogo słuchacie ?

zwierzu4321

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
1
Chada, Hg, Kobra, Ero, HIFI Banda, i nawet nowa płyta Pariasów nie jest zła
 

anaaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
W sumie to tylko polski rap ;>
Eldo, Pezet, Małpa, Małolat, Gural, Kaczor, Pih, Onar, Sheller, Słoń, Chada, Fokus, PFK, Rahim, K44, Vixen, Miuosh, WSRH, Gural.
Mogłabym się rozpisywać na temat powyższych artystów/grup. Bo w kilku z nich nie wszystko mi pasuje, ale głównie dzięki nim jaram się rapem ;]
 

Mateusz1899

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Inowrocław
Ja słucham Tedego (<3 (!)!), Peji, HG, WSZ & CNE, Eldo, Diox'a, 52 dębiec ... To najczęsciej..
A rzadziej słucham ; Grubsona, słonia, Borysa itp itd etc :D
 

dzasq

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
Ja najczęściej słucham Peji, Ostrego, Piha, Eldo, Paktofoniki, K44 i Kaczora.
 

Chrupek(J)

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
19
Punkty reakcji
2
WWO, Pono, Pokój z widokiem na wojnę, 3-6, PiH, Fabuła, Solar, Białas, TeTris, OSTR, Pezet, Małolat, Fokus, HiFi Banda, Brahu
i ogólnie wszystko co z PROSTO + wielu innych raperów ;)
 

Disteek

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Grubson Rahim Paktofonika Trzeci Wymiar O.S.T.R. Sokół (i ogolnie to co robi prosto) Pezet Małolat Jopel Hemp Gru
 

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
To tak: Yez yez yo, abradab, banda unikat, bez cenzury, brahu, chada, pih , chory szpital, ddk rpk, diox, dixon 37, donguralesko, firma, fu, fundacja, kali, hemp gru, hudy hzd, juras, wigor, sokol, pono , wwo ... kurde moglbym wymieniac cały dzien :)
 

Psychopath

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
112
Miasto
nieznana
Tam kolega wspomnial o Tomku.
Tak, ja slucham Chady. Dla mnie typek ktory potrafi stworzyc naprawde wspaniale piosenki z przekazem i przyjemnym flow. Polecam krazek "WGW" no i oczywiscie, klasyk: "O nas dla was" w duecie z PIHem ^_^
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja tylko poznański rap. Na czele z Ryśkiem nie zmiennie od lat
 

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Polska:
Pezet, Małolat, Onar, Chada, Pih, Młody M, Vixen, Ostry, Fokus, Pyskaty, Shellerini, Słoń, Rafi, VNM, 3y, Diox, Gural, Miuosh, Medium, Zeus, Abradab, Ramona23, Te-Tris, Tusz Na Rękach, Małpa, Ten Typ Mes, Sokół, Ero, Kasta, Eldo, Kaczor, Kajman, Kubiszew, Łona, Aifam, Paluch, Pokój Z Widokiem Na Wojnę, PTP, Endefis, Rahim, HST, 2cztery7, Sobota...

Zagranica:
Ice Cube, Nas, Biggie, DMX, 2pac, Xzibit, Eazy-E, Eminem, Game, Snoop Dogg, Cypress Hill, Dre, Nate Dogg, Public Enemy, Wu Tang Clan...

Pewnie kogoś tam jeszcze pominęłam... ;)
 
Do góry