RAP kanciapa:)

PasjanS

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Koniec Twojej Podróży (południowy wschód)
temat tworze dla osob które robia swoje nuty i wogole od zawsze sa w temacie HIP-HOP.
piszcie tu o swoich zajawkach, czym jest dla was rap i czy zmienił cos w waszym zyciu, od kiedy nawijacie albo piszecie texty albo robicie bity.
próbki artystów mile widziane:) LINKI itp:)

jeśli chcecie piszcie na Free:)

PIONA DLA PRAWDZIWYCH!
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Siem

Piona dla prawdziwych

moje kawałki do pobrania na mojej stronie.

Nagrywam od ośmiu lat..wcześniej Bombing aktywnie przez 5 lat, teraz juz tylko nagrywki i bity.

pozdro
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Zieliusz dajesz radę aczkolwiek to jeszcze nie jest to ... Teksty są dobre, ale jakoś twoje flow mi nie pasuje...Sorry za szczerość, taka moja rola... Powodzenia naprawde jesteś na dobrej drodze :) Pozdrooo
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Zieliusz dajesz radę aczkolwiek to jeszcze nie jest to ... Teksty są dobre, ale jakoś twoje flow mi nie pasuje...Sorry za szczerość, taka moja rola... Powodzenia naprawde jesteś na dobrej drodze :) Pozdrooo
Ale weź pod uwagę że to nie są moje solówki tylko płyta mojej ekipy, więc może nawet nie wiesz które zwrotki są moje..
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
A no chyba że tak :) ale jest naprawde ok :) faktycznie nie wziełam tego pod uwagę ...
 

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
ja też się wypowiem....

jednym słowem: ładnie ;)

no niczego sobie... dobry jest kawałek : dorosłem do tego...


ej długo już nagrywacie??
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Nie wiem który z Was, ale ma taki al'a reggae głos x] ogólnie kawałki niczego sobie .
Ja pracuję właśnie nad swoim solowym projektem. Jak skończę to rzucę linkami do przesłuchania.

Pokój
 

Glaukos

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
KNW
@zieliusz
Bardzo ciekawy nielegal. Bardzo interesujace bity(twoja robota?). Co do warstwy techniczno-tekstowej to bardzo fajnie, ale wydaje mi sie, ze mozecie byc jeszcze lepsi ;-)
Planujecie w najblizszym czasie wydac jakiegos legala? I z jakiego miasta jestescie?
 
Do góry