Raoul Duke Blog

hippiehippie

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z daleka
Przeżycia autentyczne? Czy tylko zbiór wymyślonych opowiadań?

Szkoda, wielka szkoda, że podpisane Raoul Duke... Niech Hunter spoczywa w spokoju.
 

hippiehippie

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z daleka
Szkoda dlatego, że taka postać już 'istnieje', fakt, że wymyślona przez Thompsona, ale jednak. I dlatego, bo mogłeś wymyślić swój własny pseudonim. Takie moje zdanie.

A co do tego co tam opisujesz, to nie powiem, jest ciekawe, bo ja lubię Thompsona i wszelkie jego książki, artykuły, przemyślenia, nawet powiem inaczej: ubóstwiam go :p dlatego taka forma zwraca moją uwagę, ale śmiem twierdzić, iż to co piszesz nie jest w pełni autentyczne.

Mimo wszystko talent masz za co pokłon w Twoją stronę!
 

RaoulDuke

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Trójmiasto
Szkoda dlatego, że taka postać już 'istnieje', fakt, że wymyślona przez Thompsona, ale jednak. I dlatego, bo mogłeś wymyślić swój własny pseudonim.
Właściwie, to mam inny "pseudonim", ale jestem gdzieniegdzie z niego znany, dlatego wolę się ukrywać pod innym. Zresztą to tylko pseudonim, ja do tego większej wagi nie przykładam. Właściwie, to w ogóle nie przykładam.
dlatego taka forma zwraca moją uwagę
Żeby nie było - nie próbuję kopiować Thompsona, to wszystko jest "moje". Nie sugerowałem się ani jego, ani nikogo innego twórczością. Zresztą Thompsona nic nawet nie czytałem. Jeśli to jest w jakiś sposób podobne do jego tekstów, to jest to przypadek.
ale śmiem twierdzić, iż to co piszesz nie jest w pełni autentyczne.
Masz prawo. Ale ciekawi mnie, dlaczego tak uważasz?
 

RaoulDuke

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Trójmiasto
Hmmm. No tak. Łatwo komuś zarzucić kłamstwo. Gorzej poprzeć zarzuty jakimiś sensownymi argumentami.
Postępując tak jak Wy, mógłbym teraz napisać, że Wy jesteście homoseksualistami i idiotami z IQ na poziomie 50 pk. Nic o Was nie wiem, ale co z tego? Jesteście i już.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ciii... Po co te sprzeczki? ;> Uderzcie w puchara ;)
 
Do góry