ramki cyfrowe

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Zastanawiam się nad kupnem ramki cyfrowej na zdjęcia, jednak nie wiem jak to się sprawdza w praktyce więc jeśli ktoś ma taką to proszę o opinie. Rozumiem, że coś takiego musi być w jakiś sposób zasilane, czy to są baterie? Jak długo trzymają? Czy po pewnym czasie nie drażnią zmieniające się zdjęcia?
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Hm, taka ramka cyfrowa jest zasilana za pomocą zwykłego kabla zasilającego. Zresztą, jak chcesz kupić sobie ramkę cyfrową, to możesz zobaczyć sobie na z magicznej planety. Wydaje mi się, że bardziej się opłaca na nią zdecydować, zwłaszcza że jest teraz w promocji i jesteś prawie dziewięć dyszek do przodu.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Mi się bardzo podoba ramka cyfrowa. Mam taką. Dziesięć cali to nie jest format, który drażni;) Poza tym ilu calowy masz ekran kompa?:) Drażni cię? Chyba nie. Zdjęcia nie migają, możesz sobie ustawić czas pokazu slajdów. Moja odtwarza muzykę, ma kalendarz, zegar i obsługuje pamięci CF, SD, MMC, MS. Naprawdę fajnych gadżet, w tym sklepie mają duży wybór, sam najlepszy sprzęcik.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Samozdrowie - łał, no to masz niezłe bajery w tej ramce cyfrowej. Mi w sumie wystarczy tylko taka, która będzie pokazywała zdjęcia, nie potrzebuję żadnych dodatkowych funkcji typu odtwarzanie muzyki, czy tam kalendarz i zegar. Ale dobrze wiedzieć, że jest coś takiego. Dzięki za odpowiedzi :)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dla mnie ramka cyfrowa jest gadżetem totalnie i zupełnie zbędnym. Preferuje standardowe sposoby pzrechowywania i pokazywania zdjęć. Album ewentualnie przyklejanie fotek na ściany w formie a'la kolażu. O, tak, to jest to! :eek:k:
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Jestem podobnego zdania, jednak mój facet uparł się na ramkę cyfrową więc postanowiłam mu sprawić taką, niech ma, w końcu w życiu trzeba pójść czasem na kompromis (choć to jest pseuda rozwiązanie konfliktu więc nie lubię tego praktykować) i pojawi się u nas w domu jedna taka. Mam zamiar ją gdzieś sprytnie położyć tak, żeby mnie nie irytowała :D Ostatecznie zdecydowałam się na taki model ramki, bez żadnych udziwnień, bez muzyczek, mp3 itp bo nie jest mi to ptorzebne. Co o niej sądzicie?
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Ramki cyfrowe to jest dość fajną sprawą. Chociaż do niedawna wcale nie pomyślałabym o tym, żeby coś takiego sobie kupić. Też byłam podobnego zdania, że taka ramka jest zbędnym gadżetem, ale w końcu trzeba iść za duchem czasu i dlaczego by się nie zaopatrzyć w taką cyfrową ramkę.
Powiem, że ta ramka, którą wybrałaś jest naprawdę fajna i pewnie ci się przyda. Ale mnie kusi, żeby sobie kupić taką http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/foto/kategoria/?id=286&prod=73441 czy możecie się też wypowiedzieć o niej?? Co o niej myślicie??
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Geeezusie, jakie te ramki cyfrowe sa drogie!
Musiałabym dostac cegłówką, żeby takowa kupić za niemal 4 stówy :p
Ale rozumiem co człowiek to potzreba. ja takowych wygórowanych nie mam :)
god bless me ;P
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
ale w końcu trzeba iść za duchem czasu i dlaczego by się nie zaopatrzyć w taką cyfrową ramkę.
Nie powiedziałabym, że idę za duchem czasu tylko prędzej staram się nadążać za potrzebami mojego faceta, który lubi mieć różne dziwne gadżety, które mi są do szczęścia w ogóle nie potrzebne albo nawet niekoniecznie mi się podobają. Ale tak jak pisałam - jakieś ustępstwa trzeba zrobić i niech ma taką jedną, a co.
Pis en lof bo Ty jakaś skąpa jesteś ;P
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ramka cyfrowa wygląda fajnie jak ma się dość nowocześnie urządzone mieszkanie, inaczej z bardzo się wyróżnia spośród innych dodatków..ogólnie fajna sprawa te ramki cyfrowe z kalendarzami i zegarkami..bardzo praktyczne :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Mieszkanie jest w takim stylu, że ramka pasować będzie na pewno, ale ja nadal zastanawiam się nad funkcjonalnością takiego urządzenia. Wydaje mi się ono całkiem bez sensu bo i tak nie będzie mi z tego leciała muzyczka, a obawiam się, że ciągle przeskakujące zdjęcia będą mnie doprowadzać do szału. No ale trudno, czego się nie robi dla faceta. W końcu on niejednokrotnie spełnia moje zachcianki :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Sam teraz nosze się z zakupem takiej ramki. Już dawno o tym myślalem ale wtedy ceny mnie powalały na kolana. teraz jest już znacznie lepiej. Najczęściej spotyka się ramki w przedziale 300 - 400 złotych, ale można wyrwac tez taką za 200 - maja nieco gorsze parametry, ale jak ktos nie jest wymagający, albo jest oszczędny, to dla niego bardzo dobry wybór.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
To nawet te ramki nie są tak bardzo drogie. I tak jednak wydaje mi się,że to raczej nie jest bardzo potrzebny gadżet. Może raczej dla tych ,którzy się lubują w tego rodzaju nowościacj. Ja w każdym razie chyba nie. Poza tym to musi być na dłuższą metę męczące
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Nigdy wcześniej sama nie zachwycałam się żadnymi takimi gadżetami bo uważałam je za całkowicie zbędne aczkolwiek przyznam, że całkiem fajnie taka ramka się prezentuje w pokoju :) I wcale nie męczy na dłuższą metę. A jak zacznie to można to w każdej chwili wyłączyć i po problemie
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Bardzo fajna sprawa taka ramka. Wydaje mi się, że coś takiego jest dobrym pomysłem na prezent, a w tym okresie wiosenne-letnim jest wiele okazji, na które taką ramkę można kupić. Fakt6, nie są tanie, ale jak na taki gadżet, to wydaje mi się, że warto trochę więcej wydać, poza tym można tez poszukać promocji, bo takie tez często się zdarzają.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Takie ramki wcale nie muszą być drogie, można znaleźć już takie poniżej 200 złotych. A sprzęcik jest fajny więc jak ktoś chce to wcale nie musi się zastanawiać czy mu się opłaca. Ja sobie wybrałem na przykład taką rameczkę LINK i jest spoko. Nie jestem bardzo wymagający. I ta mi pasuje.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
HM, ramka cyfrowa.
Jesli wyglada tak, jak te poniżej to jestem na tak.
Zwykłe czarne jakoś do mnie nie przemawiają. Cóż zrobić.
tv-digital-picture-frame-450x337.jpg
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
hehe świetna :D :D
Moja nie jest taka elegancka :D ale te wyglądają znakomicie. Cóż jakbym wcześniej zobaczył te zdjęcia to może bym się jeszcze zastanowił nad zakupem, ale teraz jest już za późno. Ale z mojej i tak jestem zadowolony :)
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
A mnie się to średnio podoba. Jakieś to się wydaje takie zbyt nowoczesne... Nie wiem nawet jak to określić inaczej, ale chyba jestem po prostu zwolenniczką 'tradycyjnej' fotografii w ramkach. Zdjęcie na papierze to zdjęcie na papierze, tego nic nie przebije moim zdaniem.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Powiem tak - wszystko zależy od podejścia. Jeżeli na zdjęcia zerkasz raz i zapominasz - spoko, zbędny gadżet, Jeżeli jednak faktycznie lubimy oglądać zdjęcia, natomiast niezbyt często zdarza nam się wywoływać - wtedy super, przyda się i będzie z pewnością fajną ozdobą w mieszkaniu, zarówno nowoczesnym jak i bardzo tradycyjnym, bo ramki są proste i klasyczne.
 
Do góry