Radia Internetowe

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jak ja się cieszę, że znalazłam RADIO LOUD http://www.mtv.pl/mini/loud/
genialne granie, wielu artystów,których nigdy nikt nie puszcza w innych rozgłośniach.
np. zespół The Killers, wszędzie tylko grają ich Human a gdzie inne utwory takie jak: All These Things That I've Done, Jenny Was A Friend Of Mine, Mr. Brightside czy Smile Like You Mean It

a i w konkursie też spróbuję wziąć udział :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Z ostatnich odkryć to http://www.mtv.pl/mini/loud/ , to tak jak ktoś lubi np. Franz Ferdinand, The White Stripes czy Arctic Monkeys :)
dzięki przyda się, przynajmniej nie trzeba abęzie przegladac miliona plikow aby znalexc dobry jakosciowo teledysk.
Ale widzę że na stronie duuużo rzeczy do oigarnięcia. Zaraz coś puszczę i poczytam nowinki :D
 
D

Dorka123

Guest
nie słuchałam jeszcze, ale lubię takie klimaty, więc na pewno zajrzę :)
w tej chwili akurat słucham LOUD, dziwie się, że wcześniej tej stacji nie znałam, bo kawałki niezłe, bardzo w moim guście, nie to, co leci w każdym popularnym radio w Polsce ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A czy ktoś z słuchaczy radia LOUD ma zamiar wziąść udział w Konkursie z zapachem Tommy Hilfiger LOUD?
 
D

Dorka123

Guest
Ja chyba będę próbować, fajnie byłoby zdobyć takie prezencik dla TŻ i dla siebie ;) Będzie teraz kilka okazji, wiec co mi szkodzi ;)
 
D

Dorka123

Guest
nie znam, chociaż Trójkę bardzo lubię :) co to za program?

u mnie ostatnio LOUD RADIO jest na topie, serio, bardzo się wciągnęłam, zaje***ta muzyka, ze tak to ujmę :p
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Dorka123 w rozrywce puszczają piosenki satyryczne czy słuchowiska kabaretowe. Te starsze i te naprawdę stare i wszystkie naprawdę wyśmienite!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
RADIO LOUD stało się dość modne ale powoli też ze względu na trwający konkurs z nowym zapachem Tommy Hilfiger.
znacie?
 
D

Dorka123

Guest
Turak, kabaret TEY też? to zaraz sobie posłucham, te skecze są nie do podrobienia :D

jaka29, czy zapach znam? niestety nie, u nas nie ma żadnej większej drogerii, więc dopóki nie pojadę na zakupy gdzieś do 3miasta to pewnie nie będę okazji powąchać :(
 

Nex95

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja slucham takich radyjek jak radioparty.pl i power-basse.pl bardzo fajne rytmy na antenach ; ) polecam
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Dorka123 akurat na TEY jeszcze nie trafiłem, ale na pewno się przewija:)

A znacie Radio Kolor? Dziś dołączyło do zestawu dostępnego w Gagabox. Wydaje mi się, czy to taka bardziej kobieca stacja? Ale pewnie nie znałem jej wcześniej bo to podobno warszawskie radio.
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Hipcio87 spotkać można naprawdę wszystko. Dzisiaj słuchałem tylko przez chwilę i trafiłem na Hrabi. No ale może lepiej będzie jeśli wkleję co leciało przez ostatnie pół godziny:
  • Salon Niezależnych - Bażant i Kura
  • Kabaret Długi - Olimpiada Filologiczna
  • Wojciech Mlynarski - Moje Ulubione Drzewo
  • Wiesław Gołas Wiesław Michnikowski - Karolkowa
 
L

libelule

Guest
ja to z kabaretów Mumio swego czasu bardzo lubiłam, wg mnie osiągnęli mistrzowski poziom absurdu (np. Wykład o chodzeniu z dziewczyną - to jak od dziewczyny przeszli do imprezy zwierząt na przystanku tramwajowym, jak to przyszły zbłąkane foki - do tej pory łzy w oczach ze śmiechu jak to widzę :D). A na tej stronie z LOUD jest fajny konkurs w ogóle, można wygrać te perfumy :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Turak dzięki za dokładne info :)
A na tej stronie z LOUD jest fajny konkurs w ogóle, można wygrać te perfumy :)
dzisiaj zajrzalam do sephory zeby sie w nie wwąchać, no i teraz przeglądam zjdęcia któe by tu wysłać. :p
no i radyjko w tle, przynajmniej głupich komentarzy prowadzących nie ma :D
 

wicekwacek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Chciałbym zaprezentować radio którego jestem adminem.
Skladankowe Radio
Radio gra 24h/dobę.
Muza to głównie dance,pop i troche disco polo.
Jest tez muzyka polska z lat 80 i 90 .
Aktualnie poszukuje prezenterów do prowadzenia audycji.
Info pod gg 7187027
Zapraszam do słuchania .

Profil na FB http://www.facebook.com/pages/Skladankowe-Radio/117539054971464
 
L

libelule

Guest
jutro sa wyniki konkursu na stronie LOUD jeżeli ktoś brał w nim udział :) życzę powodzenia i dużo dobrej muzyki!
 
Do góry