Pytanko

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
zastanawiam sie czy zrobic sobie drugi kolczyk w uchu, chce go zrobić sobie wysoko ale troche sie boje, kolezanka mówiłą ze moge to zrobić sama zmrozić icho, kupić i głe wbic i po wszystkim co w o tym mysliciem warto, czy to jest jeszcze modne i czy kolczyk wysoko na uchu wygląda fajnie, czy moze lepiej na dole?
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie patrz na to czy jest to modne,najważniejsze czy Tobie się podoba i jak się z tym czujesz. Moim zdaniem kolczyk w takim miejscu może być ale jeśli chodzi o przekłucie to oddałabym się w ręce kosmetyczki...
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
zgadzam się z princess.po pierwsze patrz na to czy ci się podoba a po drugie idź do kosmetyczki.mojej kumpelka popełniła ten błąd i sama sobie zrobiła a teraz ma problemy :/
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Wiesz co, mozesz sobie zrobić sama, aleniezbyt polecam, o jesli po raz mierwszyrobisz sobie sama to moga byc komplikacje. Jednak jessli juz zdecydujesz sie sama sobie srobic to wsadź przebitke, bedzie lepiej
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Lepiej idź do kosmetyczki. Ja też niedawno robiłam kolczyka w chrząstce tzn kosmetyczka mi robila.. 15 zl potem 2 tygdodnie boli jak dotchniesz (albo jak sie do kogos prztulisz :p kilka razmy mi sie tak zdazylo :p) a potem jest looz. Po mniesiącu możesz zmienić kolczyka ...;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja przebijalam sama i u kosmetyczki :p lepiej sie trzyma "moaj robota" zobacz tez do tematu "Kolczyki"
 

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
kolczyk hmm... ogólnie wygląda ładnie... tylko nie polecam samodzielnego przkłuwania... znam to po sobie.... tez przebiłam sobie ucho drugi raz tyle ze na dole... i później długi czaa miałam z nim problemy, no i w końcu i tak nie nosze tego drugiego kolczyka bo nie moge... przez to cholerne przekłuwanie.. lepiej isc do kosmetyczki i miec pewnośc <pozdroofka>
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Pierwszy raz,- uszy przebijała mi kosmetyczka :)
Potem chciałam jeszcze dwie dziurki :D
więc przebiłam sobie sama :D jest :eek:k:
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
ja mam limalkę ;) w chrząstce, przebijał mi kolega z dużym doświadczeniem i bardzo szybko się zagoiło i nie bolało ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi to co kosmetyczka przebijala robieje mi clay czas od dluzszego zcasu a te co sama przebijalam sa normalne tzn nic sie z nimi nie dzieje
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
ja bym sobie zrobiła......gdyby mi starzy pozwolili :D :D :D :D :D bo teraz cos gadaja że jestem jeszce za młoda itp. :p :p
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ja sobie robiłam sama, ale w tej "miękkiej" części ;)
ale tam wyżej za nic w życiu :niepewny: na głowę musiałabym upaść :D
 
Do góry