pytanko o Yasmin

popa_

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej zwracam sie do Was z pytankiem i licze na szybka odpowiedz.Biore tabletki Yasmin prawie od 4 miesiecy miedzy 3 opakowaniem a 4 nie zrobilam przerwy (tylko i wylaznie kierowalam sie ulotka poniewaz podczas brania 3 op. zapomnialam o jednej tableteczce) i na poczatku tzn po 4 dniach brania tab. z 4 op. wystapilo krwawienie. Dzwonilam tej sprawie do mojej ginekolog i uzyskalam informacje od połoznej ze po skonczeniu plamienia przez 7 dni powinnam sie dodatkowo zabezpieczac?? czy to faktycznie prawda ze przez ten tydzien po krwawieniu ale biorac ciagle tableteczki jestem bez ochrony?? prosze napiszcie co o tym myslice bo mam metlik w głowie :/
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wiesz moze to byc zwykle krwawienie, nie wydaje mi sie ze krwawienie jest spowodowane spadkiem hormonow, poniewaz nie robilas 7dniowej przrwy. mysle ze nie musisz sie zabezpieczac ale jezeli nie chcesz miec dzidziusia to moze chuchaj na zimne
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
A ja myślę że powinnaś posłuchać swojej położnej. To dodatkowe zabezpieczenie na pewno Ci nie zaszkodzi a przynajmniej będziesz miała komfort psychiczny że nie będzie wpadki
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A ja myślę że powinnaś posłuchać swojej położnej. To dodatkowe zabezpieczenie na pewno Ci nie zaszkodzi a przynajmniej będziesz miała komfort psychiczny że nie będzie wpadki
Zgadzam sie z opinią, połozna u której jesteś zapisana na pewno wie co robi :)
 

niunia83

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
małop
Zdecydowanie powinnas posłuchać rady położnej! W ogóle to Ja nie widzę problemu, co w tym złego żeby dodatkowo się zabezpieczyć?To przecież nie jest tak uciążliwy problem żeby się nad tym zastanawiać! Przynajmniej będziesz pózniej spokojniejsza:D
 
Do góry