Pytanko ;D

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Czy to normalne ze moje serce bije tak mocno przy niej ? ostatnio byłem u mojej dziewczyny połozylismy sie ja na niej całowalismy sie a ona poczula przez bluze jak serducho mi bije nie byłem zdenerwowany ani skrępowany ;D czułem sie swobodnie BYło fajnie ale serducho jak dzwon waliło ;D :bag:
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Yyy trochę mnie zgasił ten temat...To jest normalne, bo ją kochasz. Proste? Czy mam Ci to rozrysować? ech...
 

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wiesz mam dopiero 15lat ;D To moja 1 taka prawdziwa miłosc :) poraz pierwszy czuje sie przy kims tak dobrze :eek:k:
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No tak...to trochę zmienia postać rzeczy. W każdym razie te i inne podobne "anomalie" są efektem miłości lub po prostu jest to dla Ciebie nowa sytuacja (1 miłość) i buzują w Tobie emocje...
 

darwin123

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Piwniczna
Noo sluchaj ja jestem w podobnej sytuacji.:D mam 15 lat i jestem z moja dziewczyna juz prawie 9 miesiac i za kazdym razem gdy sie do siebie przytulamy i calujemy to nam wali serce jak mlotem normalnie.! Ale obojgu..nie wiem jak u was..! Dla mnie to jest normalne bo my sie naprawde mocno kochamy i to sa (ze tak powiem) 'skutki' milosci..!
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Wzruszyłem sie:) aaaah

Nie to co sie z tobą dzieje to jest nie normalne idź do kardiologa :p

Nie rozumiem czasem problemów jakie wynikają :D he he
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Rozbawil mnie twoj temat ale tak jakos pozytywnie :)
To calkiem normalne. Takze nie musisz sie martwic :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehe nie no temat nie zły :D
wiesz ja też tak mam nie raz :p
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Yyy trochę mnie zgasił ten temat...To jest normalne, bo ją kochasz. Proste? Czy mam Ci to rozrysować? ech...
w zasadzie wiem ze serce mu bije tak szybciutko bo jest mega zakochany ale jak byś mógł mi to jednak rozrysować była bym wdzięczna ;)

PS.ciekawa jestem jak to zrobisz :D
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
CiekawaSwiata ee ale wiesz chyba, że to był sarkazm z mojej strony? :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Oj już nie płacz będzie dobrze ;) Kiepski ze mnie rysownik, więc i tak by Ci się nie spodobało :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
O xD
hmm :D no wiesz wydaje mi się że powinieneś iść do lekarza z tym :p przy różnych poważnych chorobach serca jakimi zajmuje się lekarz powiesz mu o swoim problemie będzie to dla niego miłe odskoczenie od szarej rzeczywistości xD :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Lukaso66 nie dziw się, że ludzi bawi ta sytuacja. Ja jak się zakochałem po raz pierwszy, to dobrze wiedziałem, co się ze mną dzieje. Przecież to chyba jest jasne na zdrowy chłopski rozum (no jak widać nie zawsze). W każdym razie żarty są tylko żartami.
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Stary ... serce wali :) ciesz się, że tylko TO :) dla mojego kolegi się czasem ręce trzęsą jak zabiera się za kobietę ... to dopiero trauma :)

a z wiekiem i doświadczeniem powinno przejść :)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No w moim przypadku na początku było tak, że serce waliło, trzęsły się ręce, temperatura mojego ciała wzrastała bardzo szybko, nie mogłem powiedzieć poprawnie jednego krótkiego zdania i miałem mętlik we łbie...Każdy przeżywa TO na swój sposób :p
 
Do góry