Pytanie odnosnie Nokii 7360

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Czesc, mam pytanie odnosnie widoku smsow w skrzynce odbioreczej, chodzi o to ze po wlaczeniu skrzynki widac otrzymane smsy tak, ze na gorze pisze od kogo a zaraz na dole kawalek tresci smsa,

Np. MARCIN
Czesc, co u Ciebie...


nie wiem jak to zmienic by widac bylo tylko i wylacznie od kogo sms,bez kawalku tresci u dołu. W ustawieniach wiadomosci nic nie znalazlam zadnej zmiany widoku itp. moze ktos z was wie jak to zmienic? bardzo prosze o pomoc.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja mam SE k750i
U mnie robi się to tak:
1.Wchodzisz w skrzynkę odbiorczą
2.Klikasz "Więcej"
3.Wybierasz "Opcje listy"
4.Wybierasz to co Ci pasuje.

Spróbuj poszukać czegoś takiego u siebie :)

P.S. Odpisz czy Ci działa.
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Ja mam SE k750i
U mnie robi się to tak:
1.Wchodzisz w skrzynkę odbiorczą
2.Klikasz "Więcej"
3.Wybierasz "Opcje listy"
4.Wybierasz to co Ci pasuje.

Spróbuj poszukać czegoś takiego u siebie :)

P.S. Odpisz czy Ci działa.

W mojej skrzynce odbiorczej, nie ma "wiecej" sa tylko opcje ale w opcjach nic nie pisze o zmianie widoku listy itpi:(( jesu jak to mnie wkurza:|:/
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
To może poszukaj gdzieś w ustawieniach telefonu.To musi gdzieś być.Niemożliwe jest żeby niebyło opcji zmiany widoku.Niestety mam inny telefon więc trudno pomóc. :(
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
To może poszukaj gdzieś w ustawieniach telefonu.To musi gdzieś być.Niemożliwe jest żeby niebyło opcji zmiany widoku.Niestety mam inny telefon więc trudno pomóc. :(
Szukałam , cała instrukcje przelecialam i nic! albo jestem taka ułomna, albo ten telefon :p Mi tez sie wydaje to niemozliwe al coz jak na dzis dzien nadal nie moge sie uporac z tym problemem ;(
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
No aż tak źle to niezakładajmy (że jesteś ułomna).
Aż tak bardzo Ci to przeszkadza ?
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
No aż tak źle to niezakładajmy (że jesteś ułomna).
Aż tak bardzo Ci to przeszkadza ?
Bardzo mi to przeszkadza tym bardziej, ze czasem pozyczam komus telefon i wystarczy wlaczyc guziczek i moga sobie bez wlaczania smsa czytac je tj moje prywatne osobiste rzeczy, zwlaszcza moj brat nieznosny! :( hehe no ulomna moze nie ale cichociemna bo wydaje mi sie ze taka opcja jest w tym telefonie tylko nie moge jej znalezc - dobrze ja ukryli:|
 
Do góry