pytanie o zachowanie

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mi sie wydaje że panna czuje mięte przez rumianek :p czy jak to tak leci...
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Może ja będę tutaj osobą, która napisze coś co Wszyscy skrytykują ale trudno w sumie to każdy ma prawo to wyrażania swoich myśli........
Więc moim zdaniem ta dziewczyna to zwykła sz....a!! Nie rozumiem takich dziewczyn co na siłę pchają się facetowi.........(wiecie gdzie)
Rozumiem ze ktoś może się zabujać ale takie zachowanie jest moim zdaniem nie na miejscu to zwykłe natręctwo!! :mruga:
Można oczywiście zasugerowac facetowi że zwrócił jej uwagę ale wysyłanie po 10 smsów dziennie to już przesada..........
A później pisze tu dziewczyna że facet wyzywa ją dziwką .......... i kto tu jest gorszy....... :pokrecony:
Niedawno usłyszałam taki tekst - jak szczota fajna to i szmatą nie żal być!! Więc może ona tym się kieruje......
troche przesadzilas :) wlasnie sie nie pcha :) o spotkania praktycznie caly czas ja prosze :) a z tymi sms-ami to nie tak,ze Ona wysyla 10 i juz :p tylko smsujemy normalnie ...

do tych wszystkich co mi sie dziwia,ze jeszcze nic nie zrobilem...jest tak dlatego,ze ja wiem,ze Ona jest ogolnie bardzo mila...wszystkim lubi pomagac...i w o gole...ale sadze,ze te zachowania sa szczegolne...chociaz ja tez z lepszymi kolezankami zawsze sie przytulam na przywitanie ;)
najbardziej naprowadza mnie na to,ze to cos wiecej,spotkania co 2 dni...no ze zwyklym qmplem(qmpela) tak czesto i tak dlugo sie chyba nie spotykacie
i to opieranie o ramie i wpatrywanie sie...dzieki,Waszym postom mam jeszcze wieksza mobilizacje...a i tak juz podjalem decyzje ,ze powalcze w srode :) i ladna data i okazja i latwa rocznica do zapamietania jak co :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Prosze mi tu Autora postu nie wyzywać ;|.
A dziewczyna to nie żadna szmata- jak w ogóle mozna tak pomyśleć?
Jeśli On odwzajemnia gesty, jeśli czuje to samo, to w czym rzecz?
A moze nie ma sie patrzec, nie ma w ogóle okazywac uczuc, hm? 'jestem niesmiala, nie, nie, cos Ty, wcale mi się nie podobasz'?
Jak Ty to sobie wyobrażasz?

Autora tematu pozostaje styrać tylko za to, że w założył bezsensowny temat, bo doskonale wiesz, Pluszaku, że wszystko będzie ok ;).
I życzę Ci tego z całego serducha :*
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
troche przesadzilas :) wlasnie sie nie pcha :) o spotkania praktycznie caly czas ja prosze :) a z tymi sms-ami to nie tak,ze Ona wysyla 10 i juz :p tylko smsujemy normalnie ...
Rocko czytać to ja umiem dobrze!! :) W pierwszym poscie zupełnie co innego pisałeś więc albo sam nie umiesz czytać , albo na siłę laskę usprawiedliwiasz!! :p
To Twój wybór skoro lubisz takie dziewczyny(łatwa zdobycz) to BIERZ JĄ!! Przecież leci na Ciebie..........

Ps. Tak poza tym to chyba 18 lat jeszcze nie macie?? Tak mi się wydaje...........ah te dzieci.... :mruga:
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
:) wiesz,wlasnie tu sie dopiero mylisz...latwa zdobycz to jest jak po 2 spotkaniach jestescie razem :) a ja juz tyle czasu wlozylem w ta znajomosc :) Ona mnie pierwszy raz przytulila ohoho ...od niedawna taka zaczela byc :) i mam 18 :p ale czuje sie dzieckiem :)
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
A dziewczyna to nie żadna szmata- jak w ogóle mozna tak pomyśleć?
Jeśli On odwzajemnia gesty, jeśli czuje to samo, to w czym rzecz?
A moze nie ma sie patrzec, nie ma w ogóle okazywac uczuc, hm? 'jestem niesmiala, nie, nie, cos Ty, wcale mi się nie podobasz'?
Jak Ty to sobie wyobrażasz?
Coż Martyna widocznie życie nie nauczyło Cię wielu rzeczy........ albo jesteś jeszcze małolatą która chce zabłysnąć na forum jaka to jest mądra a w rzeczywistości nic nie wie o życiu.........

Nie chce sie kłócić wiedziałam że moja wypowiedź wywoła burzę ale jak napisałam wcześniej każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie!! Ja mam swój pogląd na temat natrętnych dziewczyn które narzucają sie facetom............a później płaczą że po "całej akcji" zostaną zrównane z błotem ..........

Oczywiście nie wątpię w szczere intencje autora tego postu ale jak już wcześniej napisałam Rocko na pewno jest jeszcze młodociany!! :D

a ja juz tyle czasu wlozylem w ta znajomosc :) i mam 18 :p ale czuje sie dzieckiem :)
Czytać to ja umiem dobrze i wiesz potwierdziła się moja wcześniejsza wypowiedź - a która ??Jak umiesz czytać to sobie poszukaj!! :p
A że masz 18 lat i czujesz się dzieckiem to da się wyczuć w tym poście!!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Palyyysz Lady Marry :D, jak my to mówimy.
Nie ma szans...

1. 'Roccko' [nawet tak mówić na Ciebie nie potrafię:p ], nie jest głupi, broń Boże, i owszem, nie dziwię się, wręcz ubóstwiam Go za to, że jest, jaki jest. Dzieckiem trzeba czuc się zawsze. Marzenia, bezstroska, to cechy dziecka, które zawsze w nas powinno zostać. I chłopak jest niezwykle mądry, bo doskonale to rozumie. Ale jakie Ty masz dalekoidące wniioski, to jest po prostu wyborne ;D
2. Ona nie ejst żadną szmatą. Znam tę historię od początku, a Ty, cóż, zielonego pojęcia o tym nie masz. I daj sobie spokój dziewczyno, mamy stopy Ci całowac za to, ze masz inne zdanie?
3. Kochana ! Małolata nie małolata, nie spotkałam się na forum ze słowami krytyki od sierppnia 2oo5 ;]. Bynajmniej nie na temat mojej intelugencji. Dzięki Bogu nie rozumuję tak jak Ty. Nie mam zamiaru błysnąć na forum, w porównaniu do Ciebie, nawet nie muszę tego robić.
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Nie ma szans...
Bynajmniej nie na temat mojej intelugencji.
:hahaha: No coż Martyna każdy ma swoje zdanie a Ty jako małolata masz na pewno bardzo głębokie przemyślenia o życiu............. :p
A jeśli chodzi o wypowiedź że Rocko ma 18 lat i czuje sie dzieckiem ....to jego sprawa.......DUŻE dzieciaki też mają prawo do wypowiadania się na tym forum ........ :p Tak samo jak "starsze" osoby!! :p
 

izolda601

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wezmę dziś na piwo?
uznają to za miłość :zakochany: A te sms'y... co to jest 10? tzn, że jeżeli ja piszę z chłopakiem po 100 sms'ów to jestem w nim zakochana? bez przesady... :skrzywiony:
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Dzięki Bogu nie rozumuję tak jak Ty. Nie mam zamiaru błysnąć na forum, w porównaniu do Ciebie, nawet nie muszę tego robić.
No coż jak sądzisz że dziewczyna powinna narzucać się facetowi - to droga wolna!! Ja mam inny pogląd na ten temat!! Ale droga wolna.........narzucaj się jak chesz .......
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hmm..narzucac...zakladajac,ze Ona do mnie cos czuje,zastanawiam sie jak Ty pokazujesz ,ze na kims CI zalezy...zlewasz Go? bijesz Go... a moze nigdy na nikim Ci nie zalezalo...i jestes rodzaje im bardziej zlewasz tym bardziej przyciaga...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Sory Mike...

Mogłabyś chociaż wyedytowć, a nie rzucać się do kolejnej odpowiedzi?
Zaraz, Ty nam zarzucasz to, ze jesteśmy dziećmi*, a sama co soba reprezentujesz? No wybacz, głosowania nie urządzę ;].

*- wcale siebie nie traktuję jako takie dzicko, o jakim mowa. Jak zresztą większośc, których znam na tyle, że dzielę się z nimi moimi poglądami. Już ja swoje wiem.

A skąd, moja Droga, wiesz, że 'Rocco' nie robił tego amego co Ona? no słucham? W ogóle Mu się nie narzucała. I naprawdę śmieszy mnie Twoje stanowsiko w tym temacie, bo nie dośc, że mozesz dochodzić do mylnych wniosków, to nie trzymasz się żadnych argumentów :crazy: :mruga:
 

MeGGi=)

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
332
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka. :)
Martyna;) popieram ... ;)

no cóż... niektórzy są poprostu na ANTY i tyle... a ja takich ludzi to mam ... yy... gdzieś :D

pozdroooo :p

Rocko powodzenia ;););)
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
no cóż... niektórzy są poprostu na ANTY i tyle... a ja takich ludzi to mam ... yy... gdzieś :D
Jeśli uważasz że ludzie którzy piszą szczerą prawdę są ANTY to sama jesteś tak nastawiona!! :p
Każdy ma prawo wypowiedzieć się na tym forum bez względu czy są to słowa pochlebne czy krytyki!!
Więc nie wiem o co się tak burzycie?? :pokrecony:
Tak jest ten świat skonstruowany że nie ma jednakowych charakterów........
Przedstawiacie mnie jako osobę wredną i bezuczuciową ..........coż więc sami nie jesteście sprawiedliwi w swoim ocenianiu!!
Może i nie znam do końca sprawy "Rocko" ale w tym momencie to on jest winny temu że nie nadmienił w poście że sprawa ciągnie się już od dłuższego czasu i kiedyś już o tym pisał.........
Ja nie jestem jakimś guru żeby znać całą historię dzień po dniu.........oceniam tylko ten post- i mam do tego święte prawo !! :D
A Wam wszystkim nastawionym ANTY do mojej osoby życzę - POWODZENIA - z Waszymi poglądami na życie na pewno daaaaleko zajdziecie.........
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
z Waszymi poglądami na życie na pewno daaaaleko zajdziecie.........

no ba nie uwazaj sie za taka najlepsza i najmądrzejszą... to jakie ty masz poglady to ja mam w :cenzura:e miej sobie jakie tam chcesz.. ale nie mysl o innych jako gorsze smiecie... bo kazdy ma rozne poglady i rozumowania... <_<

Zebys ty czasem za dalekoo nie zaszla.. :D

nie trawie takich... :phi:
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Pisze to tutaj bo mam nadzieje,ze Wasze posty moze nakresla lepiej sytuacje...
czy zna ktos z Was osoby(glownie dziewczyny),ktore juz po miesiacu znajomosci zachowuja sie w taki o to sposob:
-patrza sie ciagle na Ciebie po 5 minut i usmiechaja
-spotykaja sie co 2 dzien,po wiele godzin,nawet przez Ciebie spozniajac sie do domq
-smsuja codziennie po 10 sms-ow
-idac pod parasolem daja ramie pod ramie(chyba wiecie jak)i ukladaja glowe na ramieniu do tego patrzac sie na WAs
-czesta siedzac obok siebie,kladzie glowe na ramieniu...
-kiedy ogladacie wspolnie film lezy na WAs
-daj Wam rozne szanse na romantyczniejszy pocalunek
-czesciej spedza z Wami czas niz ze starymi przyjaciolmi
czy mozliwe jest ,zeby to byla przyjazn...dodam,ze to tylko miesiac znajomosci...czasem nie wiem czy Ona jest tak mila i traktuje mnie jako przyjaciela czy cos wiecej czuje :) jak sadzicie?


Nie ubliżając autorowi mogę stwierdzić że jest on co najmniej.... ekhm... dziwny? :crazy: Człowieku , ile Ty masz wiosenek?... 10 ? Nie potrafisz dodać do siebie każdego z wymienionych powyżej zachowań tej dziewuchy i wyciągnąć jednej całości? Rozwaliłeś mnie tym trochę ale odpowiem, zresztą nie jako pierwszy, jak możesz zauważyć. To na pewno jest coś więcej z jej strony ....

No coż jak sądzisz że dziewczyna powinna narzucać się facetowi - to droga wolna!! Ja mam inny pogląd na ten temat!! Ale droga wolna.........narzucaj się jak chesz .......

Lady Marry, a Ty się w klasztorze wychowywałaś czy jak? To że dziewczyna ciągnie do kolesia to nic złego .... przynajmniej teraz bo w XVII wieku by ją spalili i uznali za dzi*kę :p Skoro jej się podoba to co? Ma siedzieć na :cenzura:.ie i czekać ąz koleś sam wyskoczy z inicjatywą nie dając mu żadnych znaków żeby nawet próbował?
To że się do niego przytula, obejmuje, czy chce go pocałować to coś złego? Jeśli koleś chce pocałować dziewczynę to jego też uważasz za :cenzura:ka i męską :cenzura: ?
Skoro to dziewczyna wyskakuje z inicjatywą w stosunku do kolesia znaczy że jej na nim zależy i działa póki jeszcze może....
I mam do Ciebie prośbę... nie unoś się tak swoją inteligencją obrażając innych bo sama wychodzisz na tą złą....
Co do jednego masz rację... Każdy ma prawo do swoich poglądów, a forum jest po to żeby o nich dyskutować, ale skoro mówisz że masz swoje poglądy to dlaczego tak zażarcie starasz się podważać poglądy innych... to nie Twój post wywołał burzę, tylko Ty... wyluzuj i otwórz się bardziej na inne możliwości... Masz Swoje poglądy, a inni mają swoje... i koniec...
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
aja nie wiem co Ci odpowiedziec bo u dziewczyn tak nie zawsze znaczy tak a nie, nie. mam taki przykładu u siebie opisany chyba post nizej. Więc to wszystko zależy od dziewczyny one chba same do konca nie wiedzą czego chcą, nie obrażając dziewczyn
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hehe...moze i troche dziwny ;) ale czasem dziewczyny jeszcze bardziej zaskakuja :) uwierz mi qmpel sie rtaz bardziej przejechal...ale dzis dostalem znaki,ktore upewnily mnie w tym,ze to cos wiecej :) i nie zamierzam tego zxmarnowac...w srode sie mam nadzieje,roztrzygnie :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
w oógle nie wiem co to jest za temat, bo i tak wiadomo, że z Nią będziesz, B. i tak, więc nie wiem co Ty dajesz.. xD

Dobra, Lady, koniec, na szczęście potrafię sie postawic w Twojej sytuacji. To nie ja tu próbuję zabłysnąć. I nie pisał o tym na forum, a jakoś reszta zdażyła odróżnić narzucanie się od chęci bycia blisko. A jeżeli Rocko to odwzajemnia, to co? Oboje się sobie nawzajem narzucają?

Dziękuję wszystkim, którzy zrozumieli to tak, jak zrozumeić się powinno. To ajsne, że Rocko nie napisze, że wszystko będzie ok, bo będąc w stanie przed-zakochania nie łatwo spojrzeć obiektywnie na swoją sytuacje, ale faktycznie jest ok.


Sztama Lady ? ;)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Jeśli uważasz że ludzie którzy piszą szczerą prawdę są ANTY to sama jesteś tak nastawiona!! :p
Każdy ma prawo wypowiedzieć się na tym forum bez względu czy są to słowa pochlebne czy krytyki!!
A Wam wszystkim nastawionym ANTY do mojej osoby życzę - POWODZENIA - z Waszymi poglądami na życie na pewno daaaaleko zajdziecie.........
i moim zdaniem masz racje 'Lady Marry' ! :eek: mowie ci to ja shmondon najwiekszy psychol i cham (twoje slowa) na tym forum! kazdy ma prawo przedstawic swoje poglady i ty i Rocko i inni.
pozostaje tylko JAK przedstawia sie swoje poglady - ale to juz inna bajka. :mruga:
albowiem powiedziane jest : "po slowach go poznacie!" :eek:
a ty Rocko uslyszales co powinienes zrobic: otrzasnij sie z marazmu, uwiez w siebie i zgarnij w koncu te panienke bo sie bidula spali!! :niepewny:
i napisz jak ci poszlo! :eek:k:
pozdro!
 
Do góry