pytanie o odżywki

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no to moze synthol...:p nie no zartuje, a czemu masz takie uprzedzenie do tabletek, masz identyczne dzialanie, wiec po co kombinowac z jakimis zelami czy inym ustrojstwem ktore ma watpliwe dzialanie
 

kusiek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wawa
jest tego typu sprawa ja mam hbs+ zwiazane z watroba i wiesz mi idze zeby bylo to bezpieczne na watrobe i dlatego takie mam uprzedzenie do tabletek i plynow:p a wiec co radzisz??
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
kusiek mylisz trochę pojęcia... ogólnie sie tak utarło że "tabletka to szkodzi na wątrobę" tylko nikt nie dopowiedział że TA tabletka musi zawierać w sobie 17-alfa alkilową (17AA) struktura taka chroni dany preparat przed dezaktywacją w wątrobie w efekcie czego taki środek jest hepatotoksyczny (czyli silnie toksyczny dla wątroby) żeby było ciekawiej to jest wiele leków które są w formie płynów czy zastrzyków które również są hepatotoksyczne... jeśli chodzi o suplementy to białka czy węglowodany czy kreatyna itd nie zawierają grupy 17AA wiec spokojnie je możesz stosować... czy to w formie tabletek czy innej...
 

kusiek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wawa
jakie odzywki mi radzicie na poczatek? a co z waga bo mam troche malo 65 kg a wzrost ok 180:(
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Tego produktu nie kupuj to jest HMB czyli "spalacz" tluszczu. Jestes szczuply wiec sie nie oplaca tego kupowac. Polecam gainera Mega Mas XXL. Chociaz jesli dopiero zaczynasz cwiczyc, nic nie kupuj efekty bede widoczne bez odzywek, kup sobie za jakies 4 miesiace;]
 

kusiek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wawa
moze podacie jakies ćwiczenia na poczatek bez odzywek? mam zamiar zapisac sie na silownie czy 5 raz tyg wystarczy?jak mam rozplanowac trening?
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
kusiek zacznij od diety i 3-4 treningów tygodniowo... zajrzyj www.fkkf.pl ;)
 

kusiek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wawa
ok dzieki za wszystko jak bede mial jeszcze jakies watpliwosci to napisze pozdro
 

samson15

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Skarland
moze podacie jakies ćwiczenia na poczatek bez odzywek? mam zamiar zapisac sie na silownie czy 5 raz tyg wystarczy?jak mam rozplanowac trening?


NO co ty na poczatku to 3 razy w tyg.. np. pon sr pt....i wpierda**aj duzo bialka....i efekt bedzie narazie dobry a pozniej to pomysl o jakiejs odzywce
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Kup sobie GainFAST3100 na uzupełnienie diety; Bardzo dobra odżywka;
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
NO co ty na poczatku to 3 razy w tyg.. np. pon sr pt....i wpierda**aj duzo bialka....i efekt bedzie narazie dobry a pozniej to pomysl o jakiejs odzywce
rada jakich setki :mruga: rly?! noshit?! ze trzeba jesc duzo bialka? :mruga:
 
Do góry