Pytanie O Chodzenie.

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
przepraszam malo_mowny, trochę mnie poniosło ;)
możesz na przykład powiedzieć, że jest taka dziewczyną, z którą chciałbyś spędzić resztę swojego życia i wtedy myślę, że już będzie wszystko wiadomo :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
wiem, wiem i przyznaję się do błędu. dzięki mnie to forum schodzi na psy :lol:
 

malo mowny

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
heh dobra nie pisze wiecej bo sam robie off topic :p a ja chce wiedzic dalej to co pisalem na poczatku :p

prosze niech ktos jeszcze cos napisze
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
na pytanie :" Czy chcesz ze mna chodzić " to juz chyba nie te czasy :) to się poprostu czuje, ja osobiście wolałabym żeby mi dał odczuć ze jest szczęśliwy ze mną, niż walił z góry textem : chcesz ze mna chodzić ? : :p jakoś już mnie ten text nie bawi heh
 

malo mowny

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
nie no tylko trzy no moze 4 odp. na temat :( szkoda a myslamem ze na forum ludzie sobie pomagaja :(
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
najlepiej dziewczyne poporostu pocałowąc ale jeśli już to nigdy nie pytaj sie dziewczyny "czy chcesz ze mna chodzić" tylko "czy bedziesz moją dziewcyzną"
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Ja uważam, że jakiś orginalny acz dający konkretnie do zrozumienia o co chodzi sposób jest lepszy niż zwykłe "będziesz ze mną?" Ty poczujesz się lepiej, że nie robisz tego zwyczajnie jak wszyscy tylko wybijasz się ponad to a dziewczyna poczuje się wyjątkowo :)
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
NIE!!! Ja nie lubie tego pytania, jest takie sztuczne i wymaga natychmiastowej 100% odpowiedzi! Wg mnie lepiej jak dwoje ludzi sie spotyka i powoli sie wszystko rozwija, az do regularnego spotykania sie. Po jakims czasie gdy wszystko jest w miare jasne to chlopak moze tak dla formalnosci powiedziec cos tego typu, delikatnie zapytac.
 

Zaeś

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Quatar ;)
Berials czy z nie byle kim - to daj jej oceni, a nie juz narzucasz odpowiedź.
A co takie wysokie wymagania, że żadna nie dostapila takiego zaszczytu :p?

Ale oryginalność mile widziana.
A mnie nikt nigdy nie poprosił o chodzenie bu :p
JAK CHCESZ TO JA CIE MOGE POPROSIC ;) :desperado:
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie (buheh :D) tylko nie "będziesz ze mną chodzić?"
Bo chodzenie razem do sklepu po bułki nie jest takie romantyczne i pociągające :D
Według mnie najlepiej zrobić to jakoś oryginalnie (jeszcze nikt nie zrobił tego tak jak bym chciała, a wcale nie jestem wymagająca :p)

pozdrawiam :p :lol:
 

Ralphi1989

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Ja uważam, że takie pytanie o chodzenie to jedna wielka pomyłka. Sam tak zrobiłem i po trzech dniach chodzenia czar prysł (zerwaliśmy). To musi wyjść samo z czasem i bez tego beznadziejnego pytania: Będziesz ze mną chodzić ? albo będziesz moja dziewczyną ?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Według mnie "Czy będziesz moją dziewczyną" brzmi o wiele lepiej niż "Czy będziesz ze mną chodzić" :D
Ale tu zależy też na jaką dziewczynę się trafi. Jeśli zakochaną po uszy, to nawet nie zauważy tego bez sensownego pytania. Tylko będzie szczęśliwa :)
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Według mnie "Czy będziesz moją dziewczyną" brzmi o wiele lepiej niż "Czy będziesz ze mną chodzić" :D
Ale tu zależy też na jaką dziewczynę się trafi. Jeśli zakochaną po uszy, to nawet nie zauważy tego bez sensownego pytania. Tylko będzie szczęśliwa :)
może i tak tylko musi być naprawde zakochana "po uszy". :/
 

::aniołek::

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...z nieba...
hey jestem tu nowy i nie bardzo wiem co i jak moze taki temat juz byl ale prosil bym jednak alby admin go nie blokowal.
Mam pytanie... jestescie zwolennikami prostego zapytania zgodzisz sie zemna chodzic albo chcesz ze mna byc czy wolicie dac i naczej dziewczynie do zrozumienia ze chcecie zeby byla wasza na wylacznosc ??
hey.nie jestem romantyczką, ale wolałabym żeby jakoś zaczął to i mówił to(nie przypadkiem gdzieś pisał)że podobam mu sie, że chce czegoś więcej itp. potem jakby laska nie kapła to takie dwuznaczne pytanie: jesteś moją dziewczyną prawda?albo: jesteś moja...?lub coś w tym stylke. a nie tak :czy będziesz ze mną chodzić? bo to głupie.postaraj sie:] powodzonka:] chociaż mój chłopak tak zapytał: czy będziesz ze mną chodzic? no ale da sie wybacz bo nie warto odmówić:] :p :] :]

hey.nie jestem romantyczką, ale wolałabym żeby jakoś zaczął to i mówił to(nie przypadkiem gdzieś pisał)że podobam mu sie, że chce czegoś więcej itp. potem jakby laska nie kapła to takie dwuznaczne pytanie: jesteś moją dziewczyną prawda?albo: jesteś moja...?lub coś w tym stylke. a nie tak :czy będziesz ze mną chodzić? bo to głupie.postaraj sie:] powodzonka:] chociaż mój chłopak tak zapytał: czy będziesz ze mną chodzic? no ale da sie wybacz bo nie warto odmówić:] :p :] :]
p s sorki że sie odzywam na temat do chłopaków:D :D
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
hey jestem tu nowy i nie bardzo wiem co i jak moze taki temat juz byl ale prosil bym jednak alby admin go nie blokowal.
Mam pytanie... jestescie zwolennikami prostego zapytania zgodzisz sie zemna chodzic albo chcesz ze mna byc czy wolicie dac i naczej dziewczynie do zrozumienia ze chcecie zeby byla wasza na wylacznosc ??
Chodzić to można na zakupy... a na wyłączność to mi się raczej kojarzy jak jakieś zamknięcie w klatce...

ze mną-oddzielnie się piszę.
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mowicie ze to ma samo od siebie wyjsc,chodzenie wspolne i to sie czuje i nie powinno byc takich pytan ,ale teraz maly off-topic choc wazny.Tobie sie wydaje ze wszytsko ok jest gites czeste spotkania i wogole a tu zonk bo panna Cie traktuje jak qmpla :/ i co wtedy??Ty zapytasz sie jak tam ktos wczesniej zasugerowal jestes moja? a ona zdziwko i "nie" to tez jest glupie zeby byc pewnym ze ona CIe koczha a nie tylko bardzo lubi i szanuje.Bo przytulanie buziak na dziendobry(w policzek) to jeszcze nic bo jak tak z moimi przyjaciolkami robie :D No i tu jest to co Asia mowila,moze czsami lepiej wprost zapytac
 
Do góry