Pytanie głównie do mężczyzn.

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
co do tego ostatniego Troll to nie wiem czy takie normalne, kiedys wiecej potrzeba bylo, zeby mu stanąl, a teraz....

Wiecej tzn czego? :>
Hm, mojemu bylemu tez stawal od samego calowania, ale coz, wiecie, jaka jest sytuacja z moim obecnym...:p Dlatego tak sie zastanawiam...skoro niby z czasem mniej mu potrzeba, to moze mojego tez to dopadnie? :D Bo w sumie to to takie przyjemne bylo, jak mojemu bylemu stawal caly czas...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jak to czego wiecej mojej uwagi poswieconej jemu i pieszczot :p
nie wiem czym to jest spowodowane, ale mysle ze kiedys nadejdzie :)
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
ja po sexiku z moim serduszkiem ...zalezrzy czy to szybki numerek byl czy dluzsza *bitwa* to albo sie przytulam do niej i jescze caluje...albo razem wybieramy sie po d prysznic..i zawsze konczy sie tak samo tam:p:p...tak na boku jak leze na lozku to sam chce by moja ukochana przytulila sie do mnie:) to takie przyjemne:):)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
U nas wygląda to różnie. Czasem leżymy sobie dugo nadzy wtuleni w siebie. Czasem rozawiamy. Czasem są jeszcze jakieś małe pieszczoty. Czasem też się zdarza, że się szybko ubieramy i schodzimy coś zjeść. Nie wiem dlaczego, ale seks często wzbudza we mnie chęć zjedzenia czegoś po.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
wlasnie te rozmowy "po" ( czy sam dotyk nagiego ciala przytulonego, slychac bicie serca ukochanego, juz bez tej dawki hormonow) sa najpiekniejsze. gorzej jak musimy szybko sie zbierac ( dla niektorych to w sam raz okazja zeby cos przekasic -patrz powyzej:p).
kiedys on tez sie odwracal i szedl spac...teraz jest juz ok-mysle ze pomogla rozmowa.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiem coś o tym szybkim zbieraniu zwłaszcza jak popatrzy się na zegar :/
a tak chciałoby się wtulić i zasnąc :(
 

nerok

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
toszek
co do pytania...jak mialem dziewczyne z ktora sie moglem kochac to po sexie...jak najbardziej chcialem sie przytulic i zasnac :)

To tyle..
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Po kilku razach lub późnym wieczorem... on idzie spać,ale nigdy bez przytulania :)


Więc mam to szczęście :)
 

Jess1993

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Fajnei tak sie po przytulic do faceta. Ale moj robi to raczej jak juz odpocznie i to musze jeszcze go wyblagac zeby mnie przytulil.
 

Papużak

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ja mam wiedzieć?
U mnie to ciężko. Ja po stosunku często mam tak, że podniecenie spada mi do zera, nie zawsze ale często i wtedy przyznam, że zdarza mi się, że moja ukochana nie może już za bardzo liczyć na mnie jako kochanka. Czasem jednak jest zupełnie odwrotnie. Chciałbym, żeby za każdym razem było to "zupełnie odwrotnie" ale czasem, niestety częsciej, po prostu nie umiem i wolę uciec po seksie do kuchni coś zjeść albo włączyć komputer.
Możecie mi cos polecić na tego typu sytuację?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Przytulac sie powino po sexie, w czasie sexu, przed sexem, miedyz sexem... czyli zawsze :D

to podstawa bliskosci..

przeciez bezsensu aby sex byl tylko mechanicznym rytualem...
 

alicja2804

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
dolnyśląsk
Przytulac sie powino po sexie, w czasie sexu, przed sexem, miedyz sexem... czyli zawsze biggrin.gif

to podstawa bliskosci..

przeciez bezsensu aby sex byl tylko mechanicznym rytualem...

popieram:):):) w moim przypadku zawsze to się sprawdza i to obustronnie i nie mam mowy o żadnym zmęczeniu itp.

Pozdrawiam:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja ostatnio po jestem tak senna ze juz nie mam sil na przytulanie :] no chyba ze usnac przytulona
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Ja z moją byłą zawsze po opadaliśmy na siebie wtulaliśmy się w siebie i zwykle z godzinkę drzemki robilismy tacy wtuleni:)) :p
 

kolega112

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Czemu po stosunku odwracacie się w drugą stronę? Moi partnerzy zwykle tak robili i z tego co się orientuje większość tak robi. Rozumiem zmęczenie, ale może jest w tym coś więcej? Kobieta wtedy chyba potrzebuje tego 'przytulenia"...
Może nie wszystkie? A Wy dziewczyny? Jak jest u Was? Wkurza Was, jeśli po wszystkim on odwraca się na drugi bok i usypia? Czy może u Was jest inaczej?

Nie wiem czy widziałaś kiedyś tzw. "krzywą spadku napięcia podniecenia po orgazmie" u kobiet i mężczyzn. U kobiet ta linia opada powoli, jak lekka górka w dół, natomiast u mężczyzny ta linia jest niemalże pionowa w dół. Znaczy to, że mężczyzna po orgazmie jest praktycznie zerowo podniecony, i żadne pieszczoty czy przytulanko nie sprawiają już takiej przyjemności jak przed lub w trakcie zbliżenia, a jeśli nie przynoszą przyjemności to po co je robic? Jedynie po to, że partnerce przynosi to przyjemność, więc część z nas wysila sie jednak na małe przytulanko "po".
 
Do góry