Pytanie Glownie Do Dziewczyn

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
czy wam dziewczyna podobaja sie chlopacy co na wasz widok kapletnie nie wiedza co powiedziec, zaczynaja wszyko wywracaj co maja pad ręką itd a chca z wami pogadać albo wy z nimi
czy wy lubicie takich chlopakow czy wrecz sie takimi brzydzicie
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Chodzi Ci o nieśmiałych chlopaków?
Wiesz, czyjas nieśmiałość dodaje niektórym odwagi ;)
Więc czasem łatwiej jest wziąć sprawy w swoje ręce.
Jeśli chodzi o nieśmiałego czy konkretnego to zależy w jakiej sytuacji ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mi sie wydaje ze dziewczyny nie lubią takich szczegolnie te pewne dziewczyny. ale niesmiala dziewczyna napewno bardzo toleruje niesmiallego chlopaka. tylko niesmialosc sie konczy w pewnym momencie.
Mialy sie dziewczyny wypowiedziec ale z doswiadczenia wiem :D
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
hehe to zabawne jak widzisz ze chlopak cos do ciebie ma albo chce pogadac ale na twoj widok jest kompletnym ciamajda i wszystko mu z rak leci :D ogolnie nie mam do nich nic.. byleby im slina z pyszczka nie ciekla ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Hmm nieśmiałość ... czasami może być niezręczna, utrudnia kontakty, ale tak jak nns napisała - jeśli jakaś odważna dziewczyna zauważy skrępowanie chłopaka może sama zacząć pierwszy krok.. ;}
A co do pytania zawartego w temacie... nieśmiałości nie lubie przynajmniej u siebie, ale u innych nie jest zła, chyba, że jest bardzo duża to wtedy szkoda takiej osoby :{
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No wiesz Brat..
Ja jestem nieśmiała, a wole konkretnych :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Hmh...nieśmiały chłopak jest uroczy :} ale z tym wywracaniem wszystkiego i jąkaniem się to przesada. Wole normalnego chłopaka. Nie nieśmiałego,ale i nie pozera,maczo,brutala :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
zapomnialem o ty wariancie odpowiedzi siostra :D
niesmialy chlopak to troche jak niedoszlifowany diament :p

p.s
nie lubicie MAczo? :p
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
mi nie za bardzo chodzilo o to ze chlopak jest niesmali
tylko jesli mu sie spodoba dziewczyna to tylko na jej widok zaczyna ... no glupiec
a przy innych to sie normalnie zachowuje jak gdyby nigdy nic
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie zapominaj :p

W sumie to zależy od dziewczyny ;)
Jedne lubią nieśmiałych, inne odważnych..
Jeszcze inne lubią tych i tych :p
Mimo wszystko lepiej być troszke odważnym, umieć zagadać i nie bać się dziewczyn :p
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
tak, taki chłopak jest uroczy ;)
uwielbiam patrzeć na na facetów którzy w życiu są pewni siebie, wiedzą czego chcą a w moim towarzystwie zachowują się jakby wszystko było odwrotnie. staje się zakłopotany, dekikatny, czasami leci mu coś z rączek. wtedy widać, że mu na mnie zależy ;) /oczywiście nie może być tak cały czas, bo to jest pewien etap /
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
A jak jest brzydki to musi Cie zainteresować rozmową ; ) no ale tak już jest - life is brutal... Ładniejsi po obu stronach zawsze mieli łatwiej : >
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie żebym sie z takich naśmiewała czy coś ale to mnie rozbraja i cały czas sie śmieje :)
Pewnie że lubie takich chłopaków pod warunkiem że nie musze go cały czas uspokajać żeby sie nie jąkał albo niech żuci na podłoge to co trzyma żeby już mu nie wypadało :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
kataryna ma rację, na poczatku to jest słodkie i całkiem zabawne, ale jesli chcemy stworzyć poważny związek to na dłuższą mete, jest to męczące i odpychające:)
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Z tego co wiem to takie oglupienie przechodzi szybciutko (na 2 lub 3 spotkaniu) i pozniej chlopak pokazuje jaki jest naprawde, ale to jesl bardzo milucie i nie sądze ze ktos moglby czuc obrzydzenie taka sytuacja, w koncu chodzi o to ze zwalamy kogos z nog wlasna osoba, nie? ;)
 
Do góry