Pytanie głównie do chłopaków.

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Nie mam zielonego pojęcia gdzie umieścić ten temat :| Może jest zbyt banalny jak na trudność życiową, ale niestety mam straszny dylemat. Chłopaki co sądzicie o dziewczynach w takim kolorze włosów jak poniżej? Nie mielibyście obiekcji żeby się z nimi spotykać? W ciągu najbliższego tygodnia mam zamiar umalować sobie włosy na taki kolor i chciałabym poznać waszą opinię. Dodam, że włosy mam kręcone, długość taka jak dziewczyna na zdjęciu i grzywkę na bok. Oczy ciemne. Strasznie podoba mi się ten kolor,a moi znajomi twierdzą, że pasowałby mi.
1214156456.jpg
 
B

Bad Boy

Guest
Co chłopak, to różne preferencje, jednemu się spodoba, innemu nie.

Bądź sobą, jeżeli już zmieniasz swój wygląd to rób to dla siebie, a nie dla innych.
To ty masz się czuć z sobą dobrze, a nie inni.
 
C

Crockett

Guest
Tak samo jak uważam, że złocisto rudawe włosy są piękne u kobiet z ciemniejszą karnacją, tak samo w tym przypadku. Jeśli plus minus jesteś taka jak ta ze zdjęcia to jestem za Twoim pomysłem :)
 
D

Drad

Guest
No kolor jest beznadziejny. Farbowanie prawie zawsze wychodzi laskom na gorsze, a takie neonowe barwy to totalna masakra. Ale gdyby laska była bardzo ładna, to niespecjalnie bym się przejmował kolorem.
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Bardzo odważne posuniecie bo to taki czerwono - róż / buraczek / czy jak to nazwać
Mi też się takie marzą, ale bardziej coś w stylu krwistej czerwieni :p
musisz pamiętać, że jeśli tak się przefarbujesz to będziesz bardzo wyróżniać się z tłumu
dziwię się, że jako piętnastka malujesz włosy - mnie by do szkoły nie wpuścili, a rodzice wydziedziczyli :p
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Kolor nie ma znaczenia, liczy się uroda.


Chociaż zbyt krótkie też być nie mogą... :<
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Bardzo odważne posuniecie bo to taki czerwono - róż / buraczek / czy jak to nazwać
Mi też się takie marzą, ale bardziej coś w stylu krwistej czerwieni :p
musisz pamiętać, że jeśli tak się przefarbujesz to będziesz bardzo wyróżniać się z tłumu
dziwię się, że jako piętnastka malujesz włosy - mnie by do szkoły nie wpuścili, a rodzice wydziedziczyli :p

Powiem Ci szczerze, że trochę się martwiłam o szkołę tym bardziej, że teraz idę do liceum.
Kolor chcę dosłownie troszkę ciemniejszy, a myślę, że do września dodatkowo straci na intensywności.
Nie jest też strasznie "rażący" typu marchewkowy czy platynowy blond także myślę, że nie będzie żadnych problemów :)
Co do mamy to hmm ... nieco ją przygotowałam, bo wcześniej malowałam włosy szamponetką. Niestety szybko się zmyła i malowała mi koleżanka, a teraz mam zamiar iść do salonu.
Jeśli chodzi o wyróżnianie się z tłumu to nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie ; )
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wypowiem sie, bo cos o farbowaniu wiem. Kolor nie jest zly i niektorym pasuje. Jednakze ja bylam glupia i prawie 2 lata temu pofarbowalam cos w stylu rudego farba palette i do dzis praktycznie mam te rude, choc niewiele, bo wiekszosc naturalnego koloru. A ja myslalam, ze mi sie tak szybko zmyje ;)
Jednakze wiesz co.. hmmm wszystko zalezy od liceum.. sa takie, gdzie mozesz byc zgnebiona za kolor wlosow przez nauczycieli, ale chyba to nieliczne licea. Tak mi sie wydaje. U nas nie zwracali na to uwagi. Jednakze nie liczylabym, ze ten kolor do wrzesnia oslabnie znacznie, wiem po sobie, jak to dlugo sie trzyma.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Powiem tak, jeśli wyglądasz tak jak ta pani na zdjęciu to możesz nawet mieć i rude włosy ; d
Nie no, kolor nie jest zły, chociaż ja preferuje czarno-czarne.
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Jeżeli jesteś ładna to będzie Ci dobrze w takim kolorze, tak jak pani na zdjęciu. :D Ale sam też wolę gdy dziewczyna ma włosy w jakimś odcieniu brązu lub zupełnie czarne.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A juz myslalem, ze chcialas kogos poznac i wkleilas swoje zdjecie. Zglosilbym sie na ochotnika :D ;)

Wracajac do tematu. Kolor wlosow jest mi obojetny, o ile pasuje do wlascicielki :) No a to czy pasuje to juz musisz ustalic sama. Ta na zdjeciu ma chyba troszke zbyt czerwone (zwlaszcza te, na ktore pada swiatlo sa zbyt czerwone), chociaz juz np. taki ciemniejszy kolor, o mniejszym kontrascie, jak np. na grzywce ma bylby ok.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
A mnie ciekawi czy w ogóle jest sens żebyś farbowała włosy - bo jeżeli dobrze ci w naturalnych, to po co?

Jeśli chodzi o mnie, to farbowane włosy raczej by mi nie przeszkadzały, co jednak nie zmienia faktu, że bardziej podoba mi się, kiedy dziewczyna ma naturalny kolor włosów - w ogóle im więcej naturalności tym lepiej.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
A mnie ciekawi czy w ogóle jest sens żebyś farbowała włosy - bo jeżeli dobrze ci w naturalnych, to po co?

Jeśli chodzi o mnie, to farbowane włosy raczej by mi nie przeszkadzały, co jednak nie zmienia faktu, że bardziej podoba mi się, kiedy dziewczyna ma naturalny kolor włosów - w ogóle im więcej naturalności tym lepiej.

Zgadzam sie: im wiecej naturalnosci, tym lepiej.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Zgadzam sie: im wiecej naturalnosci, tym lepiej.


Zgadzam sie. Raz ufarbowalam wlosy, ale poki co nie chce tego powtarzac. Nawet nie wiecie jak ja tesknilam za naturalnym kolorem.Poza tym farbowanie niszczy wlosy, tym bardziej w wieku 15 lat, ja np zafarbowalam w wieku 17 i pol.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
mało spotykany kolor, cieszy oko- bynajmniej moje- i nie miałbym nic przeciwko spotkaniom z taką dziewczyną. wiadomo, najpierw oceniamy powierzchowność, ale jeśli i wnętrze okaże się ciekawe jak i sam kolor, to wtedy my name is farciarz :p .

N.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Tak naprawdę to wszystko zależy od tego jaką masz twarz... Nie widząc Cię nie jesteśmy w stanie powiedziec, czy bedziesz dobrze wyglądac.

A kolor jak kolor. Nie jest moze jakos naturalny, ale nie jest tak przegięty jak chociazby niebieski:)
 

LeReaytan

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Szara strefa biedy w kraju zwanym Polską
Ja nie miałbym żadnych obiekcji..., ale dla mnie nie liczy się tylko wygląd...
Liczy się tzw. "wnętrze".

Przy czym myślę, że będzie Ci pasować.

Btw. Po co zmieniać coś, co Bóg stworzył na swe doskonałe podobieństwo ? :]
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Kolor ładny - możesz malować

Nie bój się o szkołę, pogadają i przestaną. Dopiero ściełem swoje super ekstra dredy pare lat temu w gimnazjum, jak zbliżał się koniec roku a mnie nie chcieli wpuszczać do szkoły ;)
 

Puzian

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Po konsultacjach z moimi trzema wspołlokatorami moge smialo napisac,ze ten kolor to jest to.Zwroc uwage,ze ten kolor jest rzadziej spotykany od brunetek i blondynek.Co za tym idzie jest pociagajacy.Troche tajemniczy.Mezczyzna chce miec kobiete,ktora odroznia sie od reszty.Jestem za!!!
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Włosy najładniejsze to naturalne.
Każde włosy są piękne jeśli zadbane.
Mieć jakieś obiekcje? zapomnij... nawet jeśli były by jakieś dotyczące wyglądu to: za dużo ciała Ci widać, powinnaś raczej mniej wyzywająco się ubierać << to by dotyczyło osób skrajnie skromnie ubranych.

Jakbym miał się spotkać z dziewczyną to nie ważne kto to, nie miałbym obiekcji oprócz przesadnie odkrytej, zaś ja czuję i przed, w czasie i po spotkaniu że coś nie gra i ona miała by z kilka obiekcji... tak czuję i tak jest.
 
Do góry