[Pytanie] Format czasu na forum

M

MacaN

Guest
A admini nadal mają nas w poważaniu :gwizda:

Nikt, kto wie o co chodzi się nie wypowie...
 
W

wiki9969

Guest
Zastanawiałam się czy nie napisać na PW do któregoś, bo najwyraźniej ten temat nie jest Im do końca znany.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Mnie już nic nie zdziwi .
Po majówce już , że tak przypomnę . ( bo liczę na to ,że ktoś jeszcze oprócz mnie pamięta ,co miał oznaczać koniec majówki ;) )



wiki9969 napisał:
bo najwyraźniej ten temat nie jest Im do końca znany.
Albo znany doskonale ,tylko szerokim łukiem omijany ,bo sami nie wiedzą co się dzieje .
 

Max Kwiatkowski

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
547
Punkty reakcji
136
Wiek
33
Sorry, administrator bawił się na serwerze, pewnie omyłkowo zmienił konfigurację zegara. A i mi temat umknął z uwagi na zamykanie sprawy nowego designu. Przesłałem info, dziś czas wróci do normy.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
makfil napisał:
No to nic z tego nie rozumiem, bo nie mam oznaczeń AM/PM ani w postach, ani w wykazach postów i tematów. Sprawdzałem na innej przegladarce i było to samo. To sprawka jakichś cookiesów, których prawdopodobnie u mnie (i u innych jak widzę) brakuje. Cookiesy mają swoje okresy ważności i być może u niektórych użytkowników wygasły jeśli skrypt programowy forum ich nie odświeża.
Rzeczywiście mogę mieć jeszcze stare ciasteczka i to może być powodem dla którego jestem wyróżniony ;) Dzięki za zwrócenie na to uwagi.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Nie chcę marudzić ,ale chyba dalej coś się rąbie w strefie czasowej ... ^^

żeby nie było piszę ten post o 02:18.

a o której się wyświetli ...
 
Do góry