Pytanie do Panów - co na walentynki?

Status
Zamknięty.

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Niestety wiem, że mój chłopak nic kreatywnego na walentynki nie wymyśli poza różą;) to ja wpadłam na taki pomysł, żeby go zabrać na gokarty do N-Gine w blue city. W cenie są dwie jazdy (oczywiście razem ze mną:D) i kolacja w restauracji. Czy Wam spodobałby się taki pomysł? Pomóżcie, bo już sama nie wiem co wykombinować :niepewny:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Niestety wiem, że mój chłopak nic kreatywnego na walentynki nie wymyśli poza różą;) to ja wpadłam na taki pomysł, żeby go zabrać na gokarty do N-Gine w blue city. W cenie są dwie jazdy (oczywiście razem ze mną:D) i kolacja w restauracji. Czy Wam spodobałby się taki pomysł? Pomóżcie, bo już sama nie wiem co wykombinować :niepewny:
Mnie tam by się pomysł spodobał, nawet bardzo bo lubię etyline, lubię adrenalinę i w ogóle lubię motoryzacje.

No ale to tak naprawdę zależy od faceta, od tego jakie ma zainteresowania, czy jest otwarty na nowe wyzwania, czy ma sportową żyłkę. Nie wiem, to ty go powinnaś znać i wiedzieć czy on jest takim typem :) Zaryzykuje stwierdzenie, że każdemu prawdziwemu facetowi się spodoba :)
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Na razie zapowiada się na to, że ja na akurat na walentynki zostanę sam.
 

maciopek1

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam taką stronkę z kartkami pocztowymi wysyłanymi z netu tyle że przychodzą normalnie do skrzynki Kartki Walentynkowe
Wysłałam 10 różnych karteczek w formie bonów na różne sposoby spędzenia czasu była kolacja dla dwojga - nawet znalazłam taką pasująca karteczkę Zaproszenie na kolację we dwoje
wyjście do kina, spacer...i inne mniej cenzuralne propozycje:)))
 

Fan plastiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
188
Punkty reakcji
24
Po gokartach i jedzeniu zrob mu faje i nie zapomni cie do konca zycia
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Niestety wiem, że mój chłopak nic kreatywnego na walentynki nie wymyśli poza różą;) to ja wpadłam na taki pomysł, żeby go zabrać na gokarty do N-Gine w blue city. W cenie są dwie jazdy (oczywiście razem ze mną:D) i kolacja w restauracji. Czy Wam spodobałby się taki pomysł? Pomóżcie, bo już sama nie wiem co wykombinować :niepewny:

Mało kreatywne jest Twój chłopak.

Pomysł bardzo fajny, w prawdzie adrenalinę na torze kartingowym trudno zaznać lecz można bardzo fajnie pobawić się. Myślę, że kolacja również jest bardzo dobrym pomysłem.

zrob mu faje i nie zapomni cie do konca zycia

zastanowiłbym się nad tym, czy z robienia loda dziewczyna ma jakąś przyjemność? hm, bardziej proponował bym udany seks na zakończenie dnia.

Wydaje mi się, że taki pomysł powinien wypłynąć od Twojego chłopaka.

ogólnie :eek:k:
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Greeg tak mi się wydaję, że lubicie adrenalinkę:) a Ty rip LunarBird CLH nie przejmuj się, do walentynek jeszcze trochę czasu, będzie dobrze:)

Taką mam tylko nadzieję tylko, że ta kolacja to będzie po gokartach, bo po takim obfitym menu mogłoby być ciekawie;) Na przystawkę są sery i wędliny, potem pierś z kurczaka z suszonymi pomidorkami itd, i na deser szarlotka na ciepło z lodami. Coraz bardziej mi się to podoba:) Ale w końcu przez żołądek do serca. A po gokartach i jedzeniu to sobie zrobimy, ale tylko spacerek:p

Mr Mortal dzięki:)
 

Fan plastiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
188
Punkty reakcji
24
To proste. Jak robi innemu to nie ma, bo Moj wał jest najlepszy na swiecie
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Na razie zapowiada się na to, że ja na akurat na walentynki zostanę sam.

Ooooo Lunar czemu ?


A ja pewnie pojde z nim do kina i na pizze , standardowo, jakos nie mam teraz glowy wymyslic cos wiecej , on tez nie, bo ma problemy ze zdrowiem i jakos tak nie przychodzi do glowy.Jednak wcale nie jest mi z tego powodu smutno, niewazne co bedziemy robic wazne ze razem :)

Fan Plkastiku rozsmieszyles mnie hehehehe :)
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
To proste. Jak robi innemu to nie ma, bo Moj wał jest najlepszy na swiecie

w takim razie musiałeś sprawdzać inne

i pozwalasz żeby robiła innemu?
 

Fan plastiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
188
Punkty reakcji
24
Nie, wystarczy mi to, ze kazda Mi mowi, ze robic Mi faje to dla niej przyjemnosc
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
hm, w zasadzie mówić zawsze można :) a czy to prawda
 
A

Angel91

Guest
Nu , nu , nu, moze naprawde sa z niego zadowolone ?:p :eek:k:

Nie wpedzajmy ludzi w kompleksy, skoro mowia, ze sa naj , to pewnie tak hehhehe :lol:

Mówią mu "robienie Ci gały to czysta przyjemność", a po chwili dodają "Piecdziesiast zlotych sie należy" :eek:k:
 

Fan plastiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
188
Punkty reakcji
24
Mi nie pisze się z wielkiej litery narcyzie, sam do siebie się zwracasz w formie grzecznościowej ?? :lol:
Wali Mnie to jak sie pisze. Tak, tak sie zwracam do Siebie.

hm, w zasadzie mówić zawsze można :) a czy to prawda
Prawda

Nu , nu , nu, moze naprawde sa z niego zadowolone ?:p :eek:k:
Nie wpedzajmy ludzi w kompleksy, skoro mowia, ze sa naj , to pewnie tak hehhehe :lol:
Ty Monika sama sie wpedzasz w kompleksy, a tym co piszesz ludzi do grobu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry