Pytanie Do Kobiet Cz...kolejna

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Czy sprawia Wam przyjemność/podnieca Was,kiedy Wasz partner całuje/iże Wasze piersi/sutki?
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
VIXA nie zapominaj że w pracy jestes :D
Niop.. mmm... już mi się usmiech na twarzy pojawia.. hihi
Ja uwielbiam...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Kurde no co ?? Braki mam.. Mój mężczyzna nie dba o mnie ostatnio hehe... ale może wieczorkiem hihi.. i tak mnie popieści troszeczke i troszke wiecej hihi
No bo po co zakładacie takie tematy.. ci co maja braki zaraz się im przykro robi czytając o tym :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Hehe... no a wracając do tematu postu to ja powiem jeszce że ja uwielbiam jak mnie całuje i podgryza (oczywiście bez przesady heh ) i w ogóle i wogóle uwielbiam gdy dotyka moich piersi :p

VIXA - no normalnie ja dzisiaj chyba go zamęczę... hihi
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja lubie jak siedzimy przed tv a on mi je tak fajniusio maca,
ostatnio nawet zauwazyłam ze przez tego jego masazemi sie nawet jędrniejsze i większe zrobiły :D

Mery ty to masz fajnie ja dopiero w wikend :(
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
ostatnio nawet zauwazyłam ze przez tego jego masazemi sie nawet jędrniejsze i większe zrobiły

wypozycz wypożycz ja też chce trochę większe :D
Albo tego mojego na szkolenie wyślę :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
yyyy... ale my często cosik robimy hehe... a bo to takie leniwe czasem jest :p muszę go troszkę chyba przydusić hihi do takich pieszczot, żeby częściej były :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nom powiedz ze to bardzo lubisz tak jak ja i bedzie ci masował cochwlk, a to bardzo milusie jest, zawsze po takim masowanku konczy sie na :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Tylko ze jak tak za każdym razem będzie mnie masował całował itd :) i to będzie się za każdym razem kończyć na seksie to ja jeszcze trochę i chodzić nie będe mogła chodzić hehe :p :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
eh my to juz tak nawet sobie tylko rozmawiamy to lubie jak mnie przytuli i posmyra i nie konczy sie na sexie,fajnie tak,ah przez was mi sie zachcialo nie dobre kobiety :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
VIXA no cóż.. teraz to radź sobie sama :p ja jakoś wytrzymam do wieczora heh - chyba hihi bo jak nie tobędzie kłopot
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ło dobra ty pipko :p ja naszczescie widze sie z tym moim o 18 wiec jakos go namowie na pieszczoty chyba ah ty masz dobrze masz go co noc :/
 
Do góry