Pytanie do dziewczyn (najlepiej)

Delgado88

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Witam, mam profilaktyczne pytanie moze wytłumaczycie mi podejście pewnej dziewczyny.
Kilka dni temu mialem z nia randkę, rozmowa sie kleiła a 4 godziny zleciało jej i mnie bardzo szybko. Najpierw przy kawie poznjej na spacerze.
Wieczorem skontakowalismy sie przez komunikator i zaproponowalem ze nastepne spotkanie u mnie na winku. Była zachwycona i sie zgodzila ale pod warunkiem ze bedzie miala czas bo przyjaciółka do niej przylatuje z za granicy.

Wiec dziś dopytuje sms em z rana jakie ma plany. do godziny 16 nie odpowiedziala a kiegy pojawila sie na gg i jest na gg nie odpisuje na pytanie czy dostala smsa ;p

Wiec jak to odbierać?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Na chwilę obecną tak, że Cię olewa. Jeśli ona pierwsza się teraz do Ciebie odezwie, zmień zdanie na adekwatne do tego, co powie.

W ten sposób zachowałbym się ja. Co nie znaczy, że każda sytuacja równoznaczna jest rutynie, więc pytanie takie, jak Twoje mija się z celem w zasadzie.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Wrzuć na luz, skoro była zachwycona spotkaniem i wykazała chęć zobaczenia się ponownie, na pewno była w tym szczera. To, że się do ciebie nie odezwała, być może było spowodowane tym, że była zabiegana w związku z przyjazdem znajomej.

Proponuję sprawę wyjaśnić, a nie snuć swoje własne, być może niesłuszne domysły.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Dziwne jest "to pokolenie". Ty śpisz z telefonem ? Nic nie robisz w weekendy, nie masz przyjaciół, nie masz SWOJEGO zycia ? Wrzuć na luz. Wysłałeś głupiego SMS'a, potem Ci nie odpowiedziała na GG. O jezu, znaczy, że Cie nie kocha. Masakra. Faceci niewieścieją. Kiedyś w ten sposób tylko baby się zachowywały (zadzwoni ? nie zadzwoni ? Może to on ? Dlaczego nie odpisał po 30 sekundach ? Może mnie nie kocha, ma inną ? ....................... ). Człowieku ogarnij się bo jak tak będziesz panikował, rozkiminiał i rozkładał wszystko na czynniki pierwsze jak baba to nawet jak już pójdziecie na drugą, trzecią randkę to Cię kopnie w d* bo zachowujesz się jak pi*da...

ps. zadzwoń do niej w poniedziałek. Na SMS'y też często leję. Wystarczy, że SMS zadzwoni jak wyjde na chwilę, a potem np. przez resztę dnia nie zerknę na telefon. I co ? Koniec świata ? Nie po prostu zajęty byłem różnymi sprawami, do których zrealizowania nie było mi potrzebne spoglądanie na telefon. Trzeba było zadzwonić, a nie wysyłać głupie SMS'y i potem dopytywać się czy doszły (czyli czy odebrała). Jakbyś zadzwonił to byś nie miał tego problemu.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ej, ej. Ja też zasypiam z telefonem.

Ale to dlatego, że mam s:cenzura:ą mp3-jkę.
 

Delgado88

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Greeg dzieki za wyczerpującą odpowiedz. Masz racje nie bede pisal tylko dzwonil. Chodz i tak bedzie mnie niepokoic takie zachowanie poniewaz bylismy umowieni a ja nie chcialem późnjej dzwonić ponieważ wyszlo by ze jestem nachalny. Nie bede sie frajerzył ;)

Tez napisalem wyzej ze to tylko profilaktyczne pytanie, nie przejmuje sie tym chcialem tylko poznac tok myslenia dziewczyn.

Dzieki wszystkim za czysto objektywną odpowiedz
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Póki co jest pewnie znużona. Ma inne obowiązki, nie jesteście przecież parą, nie musi ci odpisywać na każdą wiadomość. Po prostu jej się nie chce, nie kręcisz jej tak bardzo jak ona ciebie. Ale spokojnie - skoro jej się podobało, to na spotkanie na pewno się zgodzi.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Każdy ma swój tok myślenia i tyle, bo każdy jest inny.
Trza poznać drugą osobę, żeby chociaż w jakimś minimalnym stopniu dowiedzieć się jaka ona jest i jak reaguje.

Skoro była zachwycona to fajnie, może od tego czasu coś się stało? Albo po prostu miała zły dzień.
Spytaj się jej o co chodzi i tyle.
 

Delgado88

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Każdy ma swój tok myślenia i tyle, bo każdy jest inny.
Trza poznać drugą osobę, żeby chociaż w jakimś minimalnym stopniu dowiedzieć się jaka ona jest i jak reaguje.

Skoro była zachwycona to fajnie, może od tego czasu coś się stało? Albo po prostu miała zły dzień.
Spytaj się jej o co chodzi i tyle.

No jesli sie odezwie to zapytam a jesli nie to... nie :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Powiem coś o myśleniu kobiet ,jeśli się nie odzywa to nie znaczy ,że straciła zainteresowanie.Może być zupełnie odwrotnie ,ja właśnie tak mam .Jeśli facet mi się podoba nie okazuję tego ,nie chcę aby wiedział,że mi bardzo zależy.Trochę udaję obojętną ,trochę go zwodzę .Dlaczego?.To chyba was bardziej nakręca tak naprawdę ,lubicie zdobywać ,a co ciekawego jest w łatwej zdobyczy?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Tak mi się jakoś skojarzyło :

"Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się,
czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle,
spokoju się spodziewać, czy też przejść,
czy szukać jej, czy jej z oczu zejść.
Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się,
czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle,
czy najważniejszy jesteś w życiu jej,
czy znaczysz już od kogoś mniej.

Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się,
czy dobrze jest czy może jest może jest już źle,
jaka będzie przez najbliższe dni
przygarnie cię czy zatrzaśnie drzwi.
Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się,
czy dobrze jest czy może jest może jest już źle,
nie będziesz wiedział czy jest tak czy tak
i to jedyny pewny fakt. "

Śpiewał to kiedyś J. Połomski, ale jak widać pasuje i dziś
 

kikimusampa

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Bla Bla i czego się spodziewać po odpowiedziach dzieciakow ?
Ta kolezanka, która przyjechała z zagranicy, to albo jest jej mąz albo przynajmniej nażeczony . Życie kolego
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Przepraszam ,ale nie tylko dzieciaki są na tym forum-dla informacji-nowicjuszu.Zycie bywa różne ,ale nie musi być tak jak sugerujesz.Trochę optymizmu.
 
Do góry