Pytania forumowiczów o wakacje

martusia_91

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrowiec Św. :)
Chciałabym aby do tego posta wpisywały sie osoby, ktore np. jadą na wpragnione czesto zagraniczne wakacje. Często jest tak, ze wielu rzeczy nie wiemy o damym miejscu np. czy jest tam drogo, czy warto tam jechać, co można zoaaczyć. chodzi mi o to, zeby utworzyć tu pewnego rodzaju poradnik dla podróżujących:) Mam nadzieje ze popieracie moj pomysł i będziecie sie dzielićswoimi doświadczeniami z wyjazdów;)

Tak więc, będę pierwszą, ktora zada być może głupie ale ważne dla mnie pytanie:p
Niedłuo wyjeżdzam do Bułgarii i chiałabym sie dowiedzieć, w jaki sposob moge zadbać o ochrone mojej głowki np. podczas opalania na plazy, czy zainwestować w kaszkiet, kapelusz a moze chustkę? a może macie jeszcze jakies inne pomysły;)
 

Rusałka08

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
To ja Ci mogę pomóc.. otóż.. polecałabym albo kapelusz z dużym rondem, albo chustkę ale taką troszkę dłuższą, żeby kark zakryła, albo czapkę ale z takim przedłużeniem fajnym z tyłu właśnie na kark. Są takie, nawet, że ładne :) Już mówię o co chodzi. Otóż mało kto dba o to, żeby mieć przykryty kark.. czasem też się zapomina posmarować go balsamem. Jak masz długie włosy i będziesz chodziłą w rozpuszczonych (w co wątpie przy takim upale) to jeszcze pół biedy. Ale jak odsłonisz to wierz mi.. przypalony kark boli bardziej niż przypalone cokolwiek:p Dlatego możesz zainwestować w co tylko chcesz, ale żeby Ci chroniło kark. ;) Ja biorę chustkę (białą, coby mi nie grzało za bardzo po głowie) i kapelusz (jasny). Obie rzeczy zakrywają mi kark.
 

martusia_91

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrowiec Św. :)
Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. w jaki sposob zabezpieczacie się przez nieszczęsnymi kradzieżami i złodziejami.
Chodzi mi o to jak przechowujecie pieniądze czy cenne rzeczy np. aparaty. Martwi mnie to co zrobie z pieniędzmi czy aparatem, kiedy nie będe mogła ich mieć przy sobie, np. kiedy pojde na plaże:(

Mam nadzieję, ze ktoś podpowie mi jak mogę sobie z tym poradzić:D
 

on(L)ybarca

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Hell On Earth
Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. w jaki sposob zabezpieczacie się przez nieszczęsnymi kradzieżami i złodziejami.
Chodzi mi o to jak przechowujecie pieniądze czy cenne rzeczy np. aparaty. Martwi mnie to co zrobie z pieniędzmi czy aparatem, kiedy nie będe mogła ich mieć przy sobie, np. kiedy pojde na plaże:(

Mam nadzieję, ze ktoś podpowie mi jak mogę sobie z tym poradzić:D

jak zabezpieczyc sie przed złodziejami i nieprzyjemnymi sytuacjami ? proste :D wziasc mnie ze soba na obóz :p
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
A jadę nad bałtyk :) ...Co mam ze sobą wźiąść :p ?
i w ogóle co tam można robić bo słysząłm, że nuda jest nad bałtykiem :]
 

martusia_91

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrowiec Św. :)
A jadę nad bałtyk :) ...Co mam ze sobą wźiąść :p ?
i w ogóle co tam można robić bo słysząłm, że nuda jest nad bałtykiem :]


Najlepiej weź ze soba paczke przyjacioł i leżaki:D Nad Bałtykiem jak w każdym innym miejscu z dostępem do morza, mozesz sie opalać, kąpać, zwiedzać okolice, wieczorami jakieś dicho czy co. Napewno nie będziesz się nudzić :D
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
a tak chciałbym dodać (troche nie na temat chyba) ale Drezno to jest bardzo fajne miasto!!
Dlatego jeśli ktos nie chce jechać w góryczy na morze to niech jedzie do Drezna jeśli koszty na to pozwalają.
Ja płaciłem 90zł za jeden dzień (sam piątek) nie wiem czy to drogo czy tanio ale na prawdę nie załuję tego! Rewelacyjne miasto! Tak więc jeśli nie wiesz gdzie jechać to jedź do Drezna :D wiele cudownych zabytków tam jest :] no super miasto! :)
 

HubertUSEK

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Ostrów
Siemaneczko :) potrzebuje pomocy... wybieram sie na sylwestra do Zakopanego i nie mam zielonego pojecia gdzie sie ulokowac na impreze! nie wybieram sie tam tylko na sylwestra tylko ogólnie odpocząć od pracy, tygodniowy wypad ze znajomymi. w wielu wiekszych miastach w Polsce są organizowane jakies koncerty itp a w Zakopanym??
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
A w Zakopanem masz gooory :p I generalnie jesli chcesz tam jechac i zaplacic kupe kasy ( bo to drogie miasto szczegolnie w takim sezonie ) to warto z tych gor ,ewentualnie szlakow narciarskich - pokorzystac :p
 

yyy

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
ej ostatnio słyszałem niezłą audycje na temat wakacyjnych podrózy :D wakacje warto zaplanowac wczesniej wiec mysle że juz powoli można o nich pomysleć. w radiu internetowym www.polskalive.com.pl sa ciekawe audycje na temat podróży równiez wakacyjnych !
 
Do góry