PYRALGINA

Niunqa

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
PYRALGINA 6 tabletek / 6 saszetek
Dostępna BEZ RECEPTY

Skład: Metamizolum natricum

Działanie:
Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny o działaniu silniejszym od tradycyjnej aspiryny.

Opinia: Pyralgina to preparat, który istnieje chyba od zawsze. Znają go bowiem nasze mamy i babcie. Polecano mi go zawsze przy bardzo wysokich gorączkach i co ciekawe - przy silnych bólach zębów. Zawsze się sprawdzał!

Ode mnie: Na mnie Pyralgina działa jedynie okazjonalnie. Jest znacznie silniejsza niż zwykła aspiryna, czy delikatny paracetamol. Nie zawsze spełnia jednak swoje zadanie. Osoby o wrażliwych żołądkach nie powinny przyjmować tego leku. Jednym z jego skutków ubocznych są bóle brzucha. Z pewnością nie powinny zażywać go kobiety w ciąży, pacjenci z silną anemią czy chorobami watroby oraz wszyscy Ci, którzy są uczuleni na niesteroidowe leki przeciwzapalne.
Polecam w bólach zębów, wysokich gorączkach - wtedy sprawdza się znakomicie.


Dostępne w sprzedaży:

- Tabletki po 6 sztuk w opakowaniu
- Saszetki po 6 sztuk w opakowaniu
- Ampułki ( dostępne jedynie na receptę)
 
G

Gumri

Guest
Moim zdaniem to świetny lek. Stosuje go zawsze kiedy dokucza mi mocny ból. :)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja też nie znalazlam substytutu dla pyralginy, na silny ból zawsze mi pomaga.
 
G

Gumri

Guest
Pyralgina w saszetkach jest jeszcze lepsza od tej klasycznej w tabletkach bo działa o wiele szybciej (najszybciej na rynku).
 
N

nianiaSweet

Guest
to fakt ta wersja w szaszetkach według mnie znacznie szybciej się wchłania.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Nikomu nie życzyłbym konieczności zażywania jakichkolwiek lekastw ale jeśli już to pyralgina jest najskuteczniejsza :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Pyralginy nie stosowałam jeszcze. W większości przypadków pomaga mi ibuprom, a gdy bierze mnie przeziębienie - polopiryna.
 
N

nianiaSweet

Guest
moim zdaniem to najskuteczniejszy lek przeciwbólowy na rynku, jeśłi jeszcze nie miałaś okazji go przetestować to warto po niego sięgnąć aby sprawdzić czy dla Ciebie też będzie dobry.

moim zdaniem to najskuteczniejszy lek przeciwbólowy na rynku, jeśłi jeszcze nie miałaś okazji go przetestować to warto po niego sięgnąć aby sprawdzić czy dla Ciebie też będzie dobry.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Pyralgina jest najskuteczniejsza, bo to jedyny w Polsce lek zawierajacy Metamizol. Warto o tym poczytac.
 
Do góry