Pyatnie do kobiet...

B

Bad_Boy

Guest
Mam taki problem z dziewczyna ze jednego dnia jest słodziutka dla mnie a drugiego ma zrąbany humor jak ja ktos wkurzy i to odbija sie na mnie :mruga: Wiem ze bardzo mnie kocha i znosze jej humorki,ale jak ja w tych złych dniach rozluźnić,odstresować, rozbawic??
Jak Wy sobie radzicie z takimi sytuacjami??

Dziękuje z góry za rady
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
najlepiej jest rozmawiać o problemach.
zapytałeś jej kiedyś w prost dlaczego ma takie zmienne nastroje? powiedziałeś jak się z tym czujesz?
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Jest takie powiedzenie "Bez kija nie podchodź" tak sobie radze w czasie trudnych dni innych.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Taa... Mam podobny problem sama ze sobą, więc też chętnie poczytam :).

Wydaje mi się, że jak będziesz z nią w tych 'trudnych momentach' to jej to pomoże. masło maślane.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
hm, daj się jej wygadać jeśli jej to potrzebne, albo poprostu pomilczcie razem jeśli tego będzie chciala. To można wyczuć, a jak nie, to zapytać też nie grzech na co ma ochote.^^
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Skoro jej zdenerwowanie nie jest spowodowane Twoją osobą, to wyjaśnij jej, że nie powinna się wyżywać na Tobie. Powiedz, że nie podoba Ci się jej zachowanie.
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
Nie ma prawa się na Tobie wyżywać cokolwiek by się nie działo ...
Porozmawiajcie może o tym, tylko nie tak, żeby doszło do jakiejś mega kłótni. Na spokojnie.

Z moim chłopakiem kiedyś sobie ustaliliśmy, że gdy kiedykolwiek któreś z nas poczuje, że atmosfera zaczyna się psuć - przytula się do dugiej osoby, dajemy sobie buuuuuziaka i staramy się uspokoić :) może śmieszne, ale momentami skuteczne.

Podstawą jest spokój i opanowanie :)
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Mam taki problem z dziewczyna ze jednego dnia jest słodziutka dla mnie a drugiego ma zrąbany humor jak ja ktos wkurzy i to odbija sie na mnie :mruga: Wiem ze bardzo mnie kocha i znosze jej humorki,ale jak ja w tych złych dniach rozluźnić,odstresować, rozbawic??
Jak Wy sobie radzicie z takimi sytuacjami??

Dziękuje z góry za rady
A może ona przestaje cię kochać i zaczynasz ją denerwowac samą swoją osobą?...Jesli ludzie się kochaja to nie musza znosić tak czesto swoich złych humorów.Moze sie zdarzyc że dziewczyna może zachowywać się nie przyjemnie,w okresie około miesiaczkowym,ale to sie zdarza raz w miesiącu a nie ciągle...radzę porozmawiaj z nią niech ci powie o co jej właściwie chodzi?Młodzi ludzie kiedy sie kochają są dla siebie bardzo słodcy i mili.Życzę powodzenia w wyjaśnieniu problemu.Pozdrawiam.
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
Irmina ma rację ...
taka opcja też wchodzi w grę.

Szczera rozmowa wszystko wyjaśni.
 

natchnienie

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Oprócz rozmowy, czasmi wystarczy mocno przytulić i pocałować, lub od czasu do czasu zrobić miły prezent np. zaprosić do siebie i w pokoju przygotować świece. Pomóż się może czasem odprężyć dziewczynie po ciężkim dniu ;) na pewno to doceni ;)
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
powiedz Jej, jak bardzo Ci zależy na tym, aby wszystko było między Wami w porządku ...
że nie lubisz takich sytuacji, można by było zastąpić je przyjemniejszymi rzeczami tak jak tutaj ktoś już napisał.
Wiadomo - kłótnie do takich nie należą.
 
B

Bad_Boy

Guest
Hmm myśle,ze może być to wywołane właśnie...w okresie około miesiaczkowym w polączeniu ze stresem w szkole.Bo z tego co wiem chyba pare dni temu miala okres;/ :)
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
Więc sam widzisz, jak to jest, "z nami - kobietami" ;)
Bądź przy niej w tych dniach, opiekuj się nią - napewno zrobi jej się lepiej, a i ewentualny ból może zostać złagodzony :)

Wszystko będzie dobrze :)
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Powiedz jej, że Cię rani i że nie podoba Ci się to, że rozładowuje swoje nerwy na Tobie. Jeśli nie będzie wiedziała, o co chodzi to zwracaj jej uwagę, gdy będzie źle się zachowywała.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
To zależy czy naprawdę ma jakieś poważne problemy, czy ot, takie humory. Jeżeli to drugie, to nie usprawiedliwia jej bycia nieprzyjemną. Poprostu porozmawiaj, dowiedz się dlaczego tak się zachowuje. Daj do zrozumienia, że nie jest specjalnie przyjemnie przebywać w towarzystwie kogoś wiecznie naburmuszonego. Rozwiąż to otwarcie, zamiast robić jakieś podchody.
 
Do góry