Pyatnie :D

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
Mam do Was pytanie czy ktoś z was ma częściowe zwolnienie z w-f ? np. tylko z gimnastyki. Przyznam że jest ona do d... <_< i mam nadzieję , ze lekarz da mi zwolnienie z niej :D:D a jak macie to z jakiej przyczyny ? :p
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Ja mam zwolnienie z wf ale całkowite. Jeśli chodzi o częściowe to owszem możesz takie dostać. Z tym, że nauczyciele wychowania fizycznego nie zawsze ich przestrzegają. Jednym z powodów dla którego mam zwolnienie jest poważna kontuzja stawu i niestety niewyleczalna :( Jeśli lekarz nie będzie chciał Ci dać takiego zwolnienia to zawsze możesz je kupić. Po za tym, gimnastyka jest bardzo pożyteczna. Nie chodzi tylko o to, że rozciągniętym dziewczynom jest łatwiej, ale również w pewnym sensie gimnastyka zapewnia grację w ruchach. Po za tym, jeśli nie chcesz chodzić na wf to nie zapomnij o tym, że jeżeli chcesz mieć nadal ładną figurę to wypadałoby uprawiać jakieś sporty bądź chociażby chodzić na basen czy ćwiczyć samemu w domu. Ja właśnie tak robię i jestem nadal bardzo zadowolona z mojej figury :)
 

juss92

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
eN Di dŻi
Ja nie mam zwolnienia z gimnastyki, ale mam koleżankę, która ma takie. I o ile dobrze pamiętam to miała coś z kręgosłupem...
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
No ja mogłam być zwolniona z wf, tzn. lekarka powiedziała, że może mi wypisać, bo mam też problemy zdrowotne, ale ja jednak wole ćwiczyć, może nie cały czas, ale kiedy chcę, czyli np. gdy gramy w siatkę, bo ogólnie lubię grać w gry zespołowe, a przy takich zwolnieniu (chodzi mi o całość) to nie wolno... :mruga: , więc... Ja bym Ci radziła ćwiczyć, poco Ci zwolnienie? Ja się nie przejmuję oceną z wf, dlatego choćby, że ja się nie podniecam ocenami, a ćwiczę czasem dla przyjemności :D... A do autora tematu : takie zwolnienie bardzo łatwo można sobie załatwić, np. prosząc Go ;]
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Jeśli ktoś ma problemy ze zdrowiem to rozumiem, zwolnienie jest potrzebne.
Ale zdrowi ludzie nie powinni ich brać.
Lenie, czasem warto się trochę poruszać,
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
solka, masz rację, to mówię, że z częściowego ćwiczenia można brać, ale nie z całości, no bo poco? :mruga:
w ogóle to jest nie sprawiedliwe, że zdrowi ludzie mają zwolnienia, a chorzy nie :lol:
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
kiedyś na wfie się tak niefortunnie przewróciłam, miałam coś z kolanem... spuchło i w ogóle bolało ale powiedziałam nie, nie idę z tym do rodzinnego lekarza, bo i tak nic to nie da... przepisze maść itp. więc sama kupiłam sobie maść bez recepty i ok, ale do dzisiaj coś tam "strzyka" i nie wiem co i jak... dlatego mam zwolnienie z wfu bo gdy mam biegać na dłuższe dystanse, lub w ogóle jakąś taką intensywną gimnastykę, skoki przez kozła, przewroty itp. to nie za bardzo mogę z tym kolanem ale to nie znaczy, że sobie w domu nie ćwiczę, bo ćwiczę ale tak powoli, ćwiczenia rozciągające itp. :)
 
Do góry