Puszysta dziewczyna

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Dlaczego autor tematu przestał pisać...? Mógłby powiedzieć jak to się dalej toczy. Chociaż jestem przeciwko temu co on chce zrobić chciałabym wiedzieć jak to się dalej potoczyło.
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
Pewnie nas olewa, bo miał nadzieję, że go poprzemy słowami "szkoda, że nie ma więcej takich facetów, dla których najważniejsze by było szczęście ukochanej" (tylko, że ona nie jest jego żadną ukochaną, a on tak na prawdę nie będzie o nią dbał). Obraził się, bo mu nieźle dogryzamy, a on przecież chciał dobrze (teoretycznie).

Też jestem ciekawa co z tego wynikło. Mógłby napisać cokolwiek... (A może przejrzał na oczy??? :mruga: )
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Yoshodhara, przepraszam:). Kobieto.

Jeśli dziewczyna jest inteligentna to go nie zechcę. Życzę mu, żeby go porządnie kopnęła w dupcię i poleciał na księżyc. Robi z siebie samarytanina, a tak naprawdę jest, bez urazy, draniem, który nie liczy się z uczuciami kobiet. Gardzę takimi jak autor tematu, bo widzą tylko czubek swojego nosa. Oby się sparzył porządnie, to go na pewno czegoś nauczy. Na razie nie rozumie i nikt mu nie przemówi do rozumu, źe jeśli będzie z tą dziewczyną to zepsuje jej życie. Po co marnować jej czas, robić nadzieję, skoro jej nie kochasz, chłoptasiu? Żal mi Ciebie, a za to co robisz, powinieneś/ powinnaś słono zapłacić.
 
W

wroneczki4

Guest
Jeśli dziewczyna jest inteligentna to go nie zechcę. Życzę mu, żeby go porządnie kopnęła w dupcię i poleciał na księżyc. Robi z siebie samarytanina, a tak naprawdę jest, bez urazy, draniem, który nie liczy się z uczuciami kobiet. Gardzę takimi jak autor tematu, bo widzą tylko czubek swojego nosa. Oby się sparzył porządnie, to go na pewno czegoś nauczy. Na razie nie rozumie i nikt mu nie przemówi do rozumu, źe jeśli będzie z tą dziewczyną to zepsuje jej życie. Po co marnować jej czas, robić nadzieję, skoro jej nie kochasz, chłoptasiu? Żal mi Ciebie, a za to co robisz, powinieneś/ powinnaś słono zapłacić.
Szkoda, że nie ma jak przekazać tego jego dziewczynie. Przecież to zwykły tchórz, który nie potrafi powiedzieć swojego zdania.
Dobra jest z nią choć jej nie kocha... ale niech jej już nie robi nadziei i zakończy ten związek, bo im dłużej będą razem tym ona będzie później bardziej cierpieć.
Co do kwestii nauczki zapewne ją dostanie...

Dlaczego autor tematu przestał pisać...? Mógłby powiedzieć jak to się dalej toczy. Chociaż jestem przeciwko temu co on chce zrobić chciałabym wiedzieć jak to się dalej potoczyło.
Zapewne przestał pisać, bo większość to negatywne komentarze...
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
do tematu nadaje się piosenka Happysad "Tak się boję" :)
polecam przesłuchanie jej, zwłaszcza autorowi tematu
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
powiem tak. najbardziej ranisz ją właśnie tym,że ją oszukujesz. Bo skoro ci się nie podoba to powiedz jej że wolisz ja traktować jako przyjaciółkę, a nie jako partnerkę. Przynajmniej będziesz wobec niej ok. A tak to ona myśli że coś z tego będzie i lepiej teraz jej wyjaśnić nim się zabuja i będzie jeszcze gorzej..
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
we mnie jeszcze żadna się nie zakochała i nie zakocha.


Ciekawe czy jak się zwiążesz z tą puszystą a zainteresuje się Tobą jakaś ładniejsza dziewczyna to czy będziesz nadal trwał z tą puszystą czy kopniesz ją w tyłek i ją zranisz.

Chcesz ją okłamywać całe życie ,żeby ona żyła w jakimś złudzeniu ,że ją kochasz nad życie to tak zrób mi to w sumie wszystko jedno to nie ja się będę męczyć ^^
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
a jak się z nią zwiążesz bez miłości a później zakochasz się w innej, ładnej, szczuplej? wtedy ja dopiero skrzywdzisz!
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
we mnie jeszcze żadna się nie zakochała i nie zakocha.


nie ma to jak wiara w siebie. pesymista, desperat, masochista. nic dodać, nic ująć!
proponuję poświęcić trochę czasu nad samoakceptacją. i podświadomością
-> odsyłam do książki Joseph Murphy "Potęga podświadomości". uwaga! to działa.
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
we mnie jeszcze żadna się nie zakochała i nie zakocha.




A skąd ty to możesz wiedzieć? Jak to się mówi niezbadane są wyroki Boskie. Dzisiaj tak mówisz, a jutro możesz się śmiać z tej swojej niewiary w siebie, będąc z fajną dziewczyną- niekoniecznie z szkieletorem ;) Chyba nie liczy się tylko wygląd co? No chyba, że potrzebujesz laski tylko po to, żeby nie być sam, żeby koledzy nie mówili, że może jesteś pedzio(?) skoro nikogo nie masz.. Jeśli tak to daj sobie spokój bo nie warto grać na uczuciach innych. I jeśli nie podoba ci się ta, to poczekaj na inną.
 
W

wroneczki4

Guest
we mnie jeszcze żadna się nie zakochała i nie zakocha.
tu nie chodzi o to, żeby się w Tobie kochały... chodzi o to żebyś był szczęśliwy
jak dla mnie, to żadna może mnie nie kochać, bo poważny związek jest nie dla mnie...
wolę szybkie i bardzo intensywne znajomości

A skąd ty to możesz wiedzieć?
Wie, bo się w ogóle nie stara...
Same laski nie będą pukać do jego drzwi i mówić: "Hej, może masz ochotę mnie bzyknąć? Jednak wiesz, jeśli teraz nie masz ochoty, to mogę przyjść kiedy indziej..."
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja jeszcze tylko zapytam czy ona ma 4-5kg nadwagi czy jest otyła?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Najgorzej jak powie, że ma celulit na plecach i dlatego nie chce z nią być :lol:
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Dlaczego? Skoro temat został założony , uzyskałeś wiele rad. To forumowicze chcieliby znać zakończenie tej historii a przynajmniej ja :lol:
Pewnie będą żyli długo i nieszczęśliwie ,ona już jest w ciąży to będą trojaczki a on wyobraża sobie ,że ona jest jak Kate Beckinsale :p

A co do autora... nie musisz z nią być zawsze możesz szukać swojej miłości w biurach matrymonialnych ^^ może nie będzie ona inteligentna ale na pewno szczupła :lol: Powiedz jej ,że jesteś z nią dlatego bo chcesz zmieniać świat to przecież takie rycerskie ^^
 

lukasz84rok

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie wiem ale coś się zmieniło. Nie wiem jak to się stało bo mi wiele rzeczy u niej przeszkadzało, a tu nagle coś zaiskrzyło , kocham ja i nie wiem czy ona jest puszysta czy może źle patrze bo w niej już nic złego nie widzę. dobrze się układa i wszystko idzie w dobrym kierunku .
 
Do góry