Pustota ludzka

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Poza tym nawet jeśli są puste i jeśli się puszczają to ich sprawa. Póki nie robią nic tej dziewczynie to co ją obchodzi ich życie intymne? Takie polskie (a może nie tylko) wtrącanie nosa.

No bo jest zazdrosna. Tez by chciała, ale nie może, bo nie ma z kim.

J.B
 
A

arkovianin

Guest
Yoggi,ale forum nie zabrania pisania takich tematów i jak Ty to nazywasz użalania się nad soba....
 

kellerman

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
kłodzko
jak takie zachowanie ludzi bo to nie dotyczy dziewczyn ale też chlopaków żeby sie zabezpieczali i ponosili odpowiedzialnosc bo chlopak w wiekszosci przypadkach olewa że zrobił dziecko i nie chce poniesc odpowiedzialnoscii
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Yoggi,ale forum nie zabrania pisania takich tematów i jak Ty to nazywasz użalania się nad soba....
no i? Jakby regulamin zabraniał tego to bym zamknął. Ale tego nie zrobiłem, tylko napisałem co o tym sądzę.
Czy ja już nie mogę niczego skrytykowac jeśli nie jest sprzeczne z regulaminem?
Uważasz że jak już mam ten znaczek pod avatarem to nie mam prawa do iwyrażania własnych poglądów czy krytyki zachowań które uważam za głupie?


Widzę w Twojej liście ostrzeżeń że lubisz dyktowac innym co mają robic :]

kellerman mógłbyś wyjaśnic to co napisałeś, bo nie wiadomo do jakiej wypowiedzi się odnosisz i trochę zagmatwane to jest
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
kochani nie chodzi mi tu że ja im zazdroszcze seksu jak to ktoś napisał! broń boże:p
poprostu ja mówie swoim kumpelą jak one przeżywają później że : ja jestem taka ,sraka i owaka i dlaczego?
w ogóle wszyscy są fałszywi jacyś tylko przychodzą jak czegoś im potrzeba,o spisać lekcyjki albo porzyczyć coś to tak a jak im się mówi,rozmawia z nimi to mówią : kocham cię kocham koffanie jesteśmy psiapsiółki itp a tak cię olewają
rozumecie?

hm dlaczego ktoś tak typowo chamsko mówi że wypowiada tu się nie chciana nastolatka ? no sorry ale ja akurat mam rodziców którzy znają prawdziwą stronę swojej córki a nie : w domu grzeczne córusie a jak wychodzą to jak spuszczone ze smyczy..
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Po pierwsze, używaj opcji "edytuj".
kochani nie chodzi mi tu że ja im zazdroszcze seksu jak to ktoś napisał! broń boże:p
poprostu ja mówie swoim kumpelą jak one przeżywają później że : ja jestem taka ,sraka i owaka i dlaczego?
w ogóle wszyscy są fałszywi jacyś tylko przychodzą jak czegoś im potrzeba,o spisać lekcyjki albo porzyczyć coś to tak a jak im się mówi,rozmawia z nimi to mówią : kocham cię kocham koffanie jesteśmy psiapsiółki itp a tak cię olewają
rozumecie?
Czyli tak naprawdę to nie przeszkadza Ci ich pustota, tylko to że Cię olewają i obgadują i jedynie by wyładowac frustrację piszesz o ich pustocie :]
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
widze Yoggi uwziełeś się [?] :p
eh nie ma się co kłócić jak uważasz ,może nawet korzystasz z usług takich małolat dlatego tak piszesz.

a propo co myślicie o lasce która raz zaszła w ciąże dobra pomogli jej na początku było ciężko ale jakoś dała rade,tymczasem gdy dziecko kończy roczek w tym miesiącu ona jest w następnej ciąży już 5 miesiąć ? no sorry i każde dziecko z innym,to nazwiecie również normalne?


(aktualnie ma 16 lat)

Yoggi a pustota twoim zdaniem to tylko w tym wypadku puszczanie się? a fałszywość i intrygi już nie?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
widze Yoggi uwziełeś się [?] :p
eh nie ma się co kłócić jak uważasz ,może nawet korzystasz z usług takich małolat dlatego tak piszesz.
wyszło szydło z worka i zabawki wypadły z kieszeni. Sądzę że 16 latka powinna byc mądrzejsza i powinno ją byc stac na coś mądrzejszego niż tępe obelgi.
Otóż nie, nie korzystam. Nie traktuje dziewczyn przedmiotowo tak jak kolega szczyc kilka postów wcześniej. A poza tym jestem prawiczkiem :lol:
Yoggi a pustota twoim zdaniem to tylko w tym wypadku puszczanie się? a fałszywość i intrygi już nie?
sądzę że intrygi to raczej domena tzw. "zimnych suk" (żeby nie było, nie nazywam tak nigdy dziewczyn, ale to najpopularniejsze określenie tego typu dziewczyn). Pustota to dla mnie głównie próżnośc, głupota i brak jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności.

a propo co myślicie o lasce która raz zaszła w ciąże dobra pomogli jej na początku było ciężko ale jakoś dała rade,tymczasem gdy dziecko kończy roczek w tym miesiącu ona jest w następnej ciąży już 5 miesiąć ? no sorry i każde dziecko z innym,to nazwiecie również normalne?
A co mam sądzic? Nawet jej nie znam. Nie znam jej sytuacji, nie znam (na 100%) przyczyn dla których postępowała tak a nie inaczej.
Najłatwiej jest oceniac (a raczej jedynie krytykowac) innych prawda? :] Poza tym własnego życia nie masz że tak interesujesz się cudzym?
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ok przepraszam Yoggi za obelge ;)
jedno się z drugim wiąże, zgania na innych wypiera się w twarz i nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny i na dodatek uważa się za dorosłą no to sory śmiech na sali
 

szczec

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No i o co Ci chodzi???? Dziwna jesteś dziewczyno. Chcesz rób tak jak ona/one i będziesz wtapiała się w towarzystwo. Nie chcesz rób tak jak teraz będziesz miała jak jest teraz. :cenzura:a czy to takie trudne? Toć to jest proste i logiczne!!!!! I co my mamy je zmienić ? czy co teraz z nimi porozmawiać? :cenzura: to zmieni czy mi Ci napiszemy `A, B czy C`. Będziesz miała z nimi dalej tak samo......


ah te dzieci... :/
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
wiesz, z jednej strony tez tak sadze, ale nachodza mnie watpliwosci, gdy w moich myslach pojawia sie pewno powiedzenie: "w dzisiejszym swiecie, madrosc glupocie toruje droge"...
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
szczec taki wielce dorosły jesteś ? wy 'dorośli ' myślicie że jak macie 18 ukończoną to młodsi nie mają głosu a dorośli takie głupkowate błędy popełniają,normalnie gorzej niż te ' dzieci' bo one są przynajmniej szczere'
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
szczec taki wielce dorosły jesteś ? wy 'dorośli ' myślicie że jak macie 18 ukończoną to młodsi nie mają głosu a dorośli takie głupkowate błędy popełniają,normalnie gorzej niż te ' dzieci' bo one są przynajmniej szczere'
Ale co to ma do rzeczy? Forumowicze ocenili twój poziom a nie cyferki a akcie urodzenia...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Bez takich pustaków życie byłoby mniej ciekawe.
Sama żyję w świecie dwulicusów i fałszywców, jednak daję sobie jakoś z tym radę.
Moje kumpele jakoś się nie puszczają, w ogóle porządne dziewczyny z nich, tylko obgadują każdego na prawo i lewo.
Na szczęście udało mi się wyrwać z tego towarzystwa i teraz mam już nową paczkę od września i jest mi teraz dobrze.
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Koleżanka autorki tematu oddała się dwóm chłopom w wieku 15 lat o maaaaatko :D no ta i zapewne autorka "zazdrosci jej sexu" o ludzie ! buhahaha ! jestem przekonany iż nie marzy o niczym innym niż o tym że dwóch kolesi ładuje jej w kake o kurde to sie usmiałem tutaj :D no ale poważnie... Jestem wielkim zwolennikiem ludzi takiego typu jak autorka , tzn. ludzi którzy potrafią dostrzec idiotyzm/debilizm i nie wahają sie go otwarcie krytykować ,niesamowicie cenie tych którzy nie ulegają masowym durnotom i modom...niestety takich jest jak na lekartwo a sam do tego typu person należę no i może dlatego mam tak mało przyjaciół ? :D niewiem i szczerze mnie to rybka :D do Autorki słów kilka... nie zmieniaj swoich przekonań , zobaczysz za 10 lat bedziesz z tych wszystkich fajansów sie smiać bo zapewnie nie skończą oni dobrze i bedziesz mogła z satysfakcją splunąć im w ryj , a jak narazie to znajdz inne towarzycho bo to najlepsza metoda :p A do pana "nietrafnej riposty" zrozum że wielu ludzi niema komu zaprezentować takiego punktu widzenia , bo zwyczajnie wiekszosc osób w ich otoczeniu jest niejako elementem ich frustracji wiec gdzie ona miala sie wypowiedziec zeby ukoic nerwy? do sufitu sie wydzierać ? ... ah po co ja sie rozpisuje jak ty i tak nie zrozumiesz nic ni w ząb, ogólnie to uważam że jesteś strasznym burakiem który chyba tylko sobie stara sie coś udowodnić tymi idiotycznymi odpowiedziami , no taaaa niektórzy przez takie granie "inteligentnego,niezwykle elokwentnego,życiowego kozaka" na forach podwyzszają sobie ego... pozdrawiam cie
 
Do góry