Pussycat Dolls - Co O Nich Myślicie?

~!~BlueAnqel~!~

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Niektore piosenki sa fajne.
Ale te dziewczyny caly czas sie kloca bo ta Nicole chce byc tak traktowana jak Mariah Carey albo Christina Aguilera, czyli jako prawdziwa Gwiazda. Nicole mowila w wywiadzie ze ona te dziewczyny tylko wykorzystuje zeby mogla pozniej sama spiewac.
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
pf ciekawe tylko za ile ich zespół się rozpadnie ?? <mysli>
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Uważam, że ich piosenki są fajne. Co do solówki Nicole uważam, że może z powody tego rozpaść się ich zespół, gdyż może zacząć solową karierę. Jednak jedno mnie fascynuje w tym zespole kto układa takie fajne układy taneczne z tego co wiem prawie każda jest tancerką.
 

SisiLaLa

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Fajne z nich laleczki mają niektóre fajne piosenki i orginalne pomysły na teledyski :p Jednak to jest fakt że Nicole tylko tam śpiewa :lol: Ale ogólnie są fajne
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja troche z innej beczki bo nie slucham ich ale potrzebne mi jest zdjecie fryzury tej jednej z nich, miala ja na teledysku piosenki buttons, taki jakby irokez wyszukalam ze ona sie nazywa Kimberly Wyatt czy jakos tak,ta blonyna... jesli ktos ma jej zdjatko w tej fryzurce bylabym bardzo wdzieczna :D
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
Uważam, że ich piosenki są fajne. Co do solówki Nicole uważam, że może z powody tego rozpaść się ich zespół, gdyż może zacząć solową karierę. Jednak jedno mnie fascynuje w tym zespole kto układa takie fajne układy taneczne z tego co wiem prawie każda jest tancerką.
Chyba Robin Antin, nie jestem pewna :)

Ja troche z innej beczki bo nie slucham ich ale potrzebne mi jest zdjecie fryzury tej jednej z nich, miala ja na teledysku piosenki buttons, taki jakby irokez wyszukalam ze ona sie nazywa Kimberly Wyatt czy jakos tak,ta blonyna... jesli ktos ma jej zdjatko w tej fryzurce bylabym bardzo wdzieczna :D
1153682822_123.JPG

302449779.jpg

Niewiele na tym widać, jak chcesz to obejrzyj teledysk i tam zobacz :)
Fakt, nazywa się Kimberly Wyatt i zazwyczaj takie fryzurki nosi ;)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No akurat wiem jak fryzurka wyglada wiec nie chodzilo mi o obejrzenie teledysku tylko zdjecia bo chcialam mojemu fryzjerowi pokazac jak mi bedzie robic fryzurke na stodniowke :D
ale naszczescie udalo mi sie juz znalesc fajne jej fotki ale dziekuje ;)
 
Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wiecie co, ja je cenie chociaz slucham ciezszej muzyki, dlatego ze chcialabym sie tak ruszac jak one. Piosenka jak piosenka-zawsze mozna sciszyc ale ten taniec perfekt. podziwiam je. :)
 

Wiolk@

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
woj. łódzkie więcej nie powiem:P
to jest mój ulubiony zespół
yahoo.gif

najbardziej podobają mi się ich piosenki: Beep, I don't a need man, Wait a minute, Buttons i nie pamiętam dalej tytułów :] :] ogólnie wszystkie :p :p
 

DoomPL

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
PCD - słabe kawałki, a panienki brzydkie. Szczerze mówiac, nie lubie tego zespołu.
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Co wy tam chcecie;P :cenzura: laski i wiecej nie trzeba. Nie przepadam za pop wiec sie nie wypowiadam na temat muzyki. Mogę jedynie podziwiac Nicole Scherzinger :D
 
Do góry