Punky Reggae Live!

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Wrcilem (co prawda juz wczoraj wieczorem ;) ) impreza naprawde swietna.Zdecydowanie najlepiej wypadla Zmaza(wokalista wymiata) , natomiast najmizerniej KŚ( co oni maja :cenzura:a za teksty?)
plusy:
-bardzo uprzejmi ludzie na koncercie (chce mi sie pic, to dostaje od zupelnie obcej osoby 1/3 butelki wody itp.)
-kapele naprawde niezle sie spisaly ( no moze poza KŚ)
-spotkalem sobowtora jacobbsa, wygladal identycznie jak jacobbs na tych zdjeciach , az poszedlem i zapytalem czy"mowia na ciebie jacobbs?", koles w czarnych jensach , ciemnozielona koszulka ,spiete dlugie wlosy, gdy beda zdjecia to ,jak bedzie to ci go pokarze :D
- dobra zabawa ( typu pogo na gole klaty , mlynce itp)
minusy:
-ochroniaze chamy(gdy zostalem przez tlum wrzucony za barierki i wrocilem do tlumu zauwarzylem , ze nie mam komorki, zauwarzylem ja za barierkami , wiec przeszedlem przez nie by odzyskac zgube. Gdy wziolem komorke podchodzi do mnie lysu grubas z napisem OCHRONA i leci tekst w moja strone " jeszcze raz to wyp.ierdalasz!" , gdy tlumaczylem mu , ze przyszedlem tylko po komorke , zostalem wypchnietny spowrotem w tlum!)
- cala fala skaczacych arafatek
-ludzie ktorzy wpadaja w pogo i trzymaja garde :D

PS.jacobbs,ToMuŚ - gdy wpadalem na prawe skrzydlo( tam czesto robilo sie takie minipogo kindersow) to myslalem o was :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mnie też dobijają teksty KŚ (niektóre, bo nie wszystkie), ale muzykę grają dobrą, lubię ich brzmienie ;) Tylko jakim kur*a ja się pytam prawem na imprezie ska-punkowej w komunistycznej kapeli basista ma koszulkę "rock, honor, ojczyzna"? U was też tak miał Anarchista? Tak btw. To koncert w Toruniu leciał live w jednym internetowym radiu to trochę posłuchałem xD

Co do ochrony to na PRL-u w Lubinie ochrony nie było! Tylko przy wejściu ale barierki przy scenie puste xD Za to na Pidżamie w tym samym klubie kilka miesięcy wcześniej barierki były tak obstawione, że jak mnie przerzucali za nie to ochroniarz mnie wziął i zaczął mi wykręcać nogę i próbował mnie przerzucić przez barierki z powrotem...

A tak btw to nie mam ciemnozielonej koszulki a na czarne jeansy poluję od dłuższego czasu i nie mogę uświadczyć xD

Na następnym koncercie będę Anarchisto gniótł arafatkowe dzieci i mówił im na pożegnanie "pozdrowienia od Anarchisty" xD
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Fakt.. na PP ostro Grabarza ochraniali :p A na PRLu mało barierek na środek sali żeśmy nie przesunęli :D


Ahh.. Zmaza.. uwielbiam.

Też słuchałem na żywo ;]
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
No wlasnie slyszalem pare razy pozdrowienia dla radia ( zapomnialem nazwy) chyba cos na S , ale nie jestem pewien :D Co do koszulki to nie przypominam sobie by taka mial , jakas ciemna mial , a tak"rock , honor,ojczyzna" to chyba szara byla , jak ogladlem zdjecia z waszego koncertu to widzialem :p
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
ja bym powiedział, że czarna :D Mi się tam podoba taka koszulka choć wolałbym "Punk, Pogo, Ojczyzna"
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja bym tą "ojczyznę" wywalił całkowicie z tego zestawu i zastąpił na przykład Jabolem :D
 

Dezerter 38

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
421
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
A co powiecie na koszulkę z mistrzem Yodą -
Warto obejrzeć!- dziś Kubę Wojewódzkiego - będzie jedna z Najważniejszych postaci Polskiego Punka, rocka, reggae, alternatywy, żywy pomnik i legenda - Afa-Robi Goldrocker-Max czyli Robert Maksymilian Brylewski (Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael, Armia, Szum, Falarek Band, Świat Czarownic, Max i Kelner...
Jest to człowiek "z kosmosu" taki nie z tej ziemi, jego życie to jedna wielka anarchia.
Pamiętam jak wchodził (rzadko) na Forum Brygady Kryzys - to co sie wówczas działo można porównać z tajfunem podczas letniej pogody - nie do opisania - przeżycie niezapomniane.
Mam nadzieję, że Kubuś potrafi jeszcze odjazdowo porozmawiać
Może być ciekawie
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Byłem teraz w Grudziądzu. Szału nie było, za długo, drogo i duszno jak ch**. Nie ma mowy na powtórkę.
 
Do góry