Pulsowanie

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Zauważyłam, że pulsuje mi brzuch... Tzn. wiem, że to tętnica, ale każdy tak ma? Pytałam się koleżanek i mówiły, że nie zauważył nic takiego... Co to takiego?
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Hehehehe nie szukaj u siebie w ciele ciala obcego :p Ja tez mam puls na brzuchu i w innych dziwnych czesciach ciala i zyje caly czas :D Spoko nic Tobie nie jest :D
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Noo ja też mam, zresztą chyba każdy tak ma :D
Niegdy się nad tym nie zastanawiełam heh :p
Ale spoko, wszystko z Tobą w porządku :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mi czasem też coś tam pulsuje :p nie cały czas a to chyba nawet dziwniejsze xD
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
nie no, sorrki, że tak panikuje, ale wcześniej nie zwracałam na nic uwagi, trafiłam przez to olewanie do szpitala i teraz mam leki do końca życia. dlatego teraz wolę dmuchać na zimne.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Moze warto byloby isc do psychologa, bo Hipohadrykow jest duzo i nie ma sie czego wstydzic. A tak na marginesie, jaka to tetnica znajduje sie w brzychu?!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Aorta brzuszna. A hipochondrykiem nie jestem. Od czasu do czasu się zapytam i co? Mam nie dbać o swoje zdrowie?

Zresztą nie mam zamiaru się tłumaczyć. Zapytałam, otrzymałam odpowiedź i dziękuję.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Aorta brzuszna mi pulsuje jak to czytam! :D Z biologii, pala!

Z perystatyka jelit oraz z wzdeciami i kurczami miesni brzucha kazdy ma problem i nikt tego nie naglasnia, chyba ze hipochadryk.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie jesteś moim nauczycielem, więc nie masz jak mi stawiać pały.
A żeby wygłaszać takie diagnozy trzeba widzieć osobę na żywe oczy. Jeśli interesujesz się psychologią, to tutaj ujawnia się Twoja niekompetencja i tendencja do pochopnego oceniania ludzi w celu, hmmm... powiększenia swojego nadwątlonego ego? Nie mnie to oceniać.

Skonczmy tego bezowocnego offtopa. Dostałam odpowiedź, jestem usatysfakcjonowana. Dziękuję.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Uuu!!! Jaka nerwowa! Uwazaj, bo jeszcze brzuch zacznie Ci pulsowac! A moze masz tam jakiegos kosmite?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
O mateczko...a ja nie mam w sobie nic takiego dziwnego xD hehe jestem insza. mi nic nie pulsuje
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Lestat, nie zachowuj się jak zbuntowany nastolatek który uważa się za najmądrzejszego na świecie :p Oby cię nic dziwnego nigdy nie spotkało tak żebyś sam musiał pytać ludzi i się martwić co ci jest, wiesz...
Ja szczerze mówiąc nie wiem :] Nigdy nie zauważyłam czegoś takiego a żeby było to widać to już na pewno nie :) Chyba że jak zaobserwuję to powiem :D
 
Do góry