Psy I Koty - Cicho Sza!

Status
Zamknięty.

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
od niedawna poruszany jest temat psów i innych zwierzatek, które hałasują po 22. Czy to dobry projekt by zakazać szczekania psom??? Jak wytłumaczyć zwierzakowi by od 22 był cicho??? A może kolejny projekt stworzony z nudów???
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Nic nie wiem o nawet zamyśle takiego projektu ustawy. To jest jakby z Mrożka. Jeśli masz jakieś dane o powstawaniu takiego projektu to napisz.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Też nic nei słyszałem na ten temat.
No ale jak mieszkałem w Szwecji, to nawet w dzień żadko słyszałem Psa, ponieważ tam każdy pies przechodzi obowiązkowe szkolenie, nie mówię już o "Kupach" których tam nie widziałem wogóle.
Wiadomo że psa sie nie oduczy szczekać, ale moża z nim nie wychodzić po 22 kiedy jest ciszan nocna, skoro wimy że jest taki a nie inny. Mój naprzykład barzdzo halasuje, a inne wogóle :)
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Czemu tymczasowo nie zamknąć strefy powietrznej dla ptaków...to rozwiązałoby kilka problemów :)
 

donia_126

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
Ale nie zapominajmy ze zwierzeta to nie ludzie, choc czasami cos rozumieja i oczywiscie maja tez swje przywiazania i uczucia. Szczekanie psa to jak dla nas mowa, wyobrazacie sobie jakby ktos wam zakazal mowic, a to ze glosno szczekaja to juz jest w ich naturze i trudno oduczuc psa szczekania. A pozatym co to za pies ze nie zaszczeka!! ja zawsze wychodze wczesciej z psem na spacer i nie ma problemu ze pies budzi sasiadow i nie daje im spac.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Jak można zabronić szczekania psom ?? :mruga:
Nie rozumiem tego...

U mnie ostatnio chodzi straż miejska i za to, że spuściłabym psa ze smyczy płace kare :/
I oczywiście obowiązkowo trzeba zbierać odchody pupila, ale ja i tak nie zbieram :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Co się dzieje w tej Polsce??? Każdy następny projekt ośmiesza urzędników!!!
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
eeee, mam juz dosc tego kraju serio, to sie juz kupy nie trzyma:/
moze mrowkom wytyczyc szlaki wedrowek tylko po liniach prostych i zakaz poruszania sie w swieta, mozna by kotom zakazc miauczec w srody a ptakom zakazac spiewac od rana do poludnia...Polska kraja naprawde byc dziwna:/
Banda debili...
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
No faktycznie władza lokalna wydaliła zakaz, nakaz. W pierwszym odruchu wydaje się on być bzdurny ale po zastanowieniu sie dochodze do wniosku, że ma uzasadnienie. Nie znamy tekstu uchwały a jedynie jej komentarz ale i tak można przypuszczać o co autorom chodziło. To nie jest zakaz szczekania dla psów ale nakaz dopilnowania przez właścicieli aby psy szczekając nie zakłócały ciszy nocnej. Niech sobie szczekają ale na przykład w sypialni właściciela a nie na ulicy, pod oknami niewinnych ludzi. Analogicznie powinno być ustalone, że kościelne dzwony mają dzwonić tylko w domach wierzących a nie budzić heretyków.
 

donia_126

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
haha dobre yeti :) nielugo jak bede wychodzila ma trawe ze swinka morska albo krolikiem lub chomikiem to bede musiala im kaganiec zakladac. Ten rzad schodzi na psy :lol2:
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Zaraz pójde porozmawiac z moim psem :D Powiem mu że nie wolno szczekac po 22 :lol:
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
jest to chyba najglupsza ustawa, a mojemu sasiadowi psy przeszkadzaja nawet w dzien taki glab z niego a u mnie niestety chyba ktos kotom wyznacza ich wlasne sciezki tylko ze 7 nieopacznie z tych drog zeszlo i zostalo zastrzelone :(
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
haha dobre yeti :) nielugo jak bede wychodzila ma trawe ze swinka morska albo krolikiem lub chomikiem to bede musiala im kaganiec zakladac. Ten rzad schodzi na psy :lol2:

To Ty jeszcze nie zakładasz??? Jak możesz - jeszcze kogoś pogryzą!!! :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
:D jimmy sie takich malych stworzonek boi?????
projektu ustawy, czy ustawy, bo juz sie gubie nie komentuje
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Trzeba się trochę orientować troche w sprawach pośrednio lub bezpośrednio dotyczących nas samych?! A większość projektów ośmiesza naszą władzę!!! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry