Pstrykanie Palcami

Agnes_ka

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
42
To jeszcze raz ja...
Dostałam na meila odpowiedź od lekarza ortopedy, który napisał mi, że takich objawów jak bóle stawów nie można lekcewarzyć i należy się przebadać... a jeśli chodzi o nawyki i przyzwyczajenia to należy złe nawyki zastąpić dobrymi bo natura nie uznaje próżni... zamierzam zamienić pstrykanie palcami na zabawę kulkami... wiecie takimi co się je w ręku przekręca... albo jakimś małym przyżądem do ćwiczeń ręki tak żeby zmieścił się w dłoni... dla dzici są takie fajne gnioty balonik w środku wypełniony chyba mąką ziemniaczaną... musze sobie coś takiego zrobić... jestem pełna zapału... ale wiem że bedzie to trudne bo czasem nie mogę powstrzymać się od pstryknięcia wszystkimi palcami po kolei i to nawet po dwa razy... ale muszę z tym skończyć bo zdrowie jest ważniejesze... mam 6 letniego synka i przede mną jeszcze całe życie nie chcę mieć chorych stawów już w tym wieku nie mówiąc o tym co mogłoby być na starość...
Pozdrawiam wszystkich...
 

Sky_Girl

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja też mam z tym problem :/ podobno później palce są krzywe :/ i nie dam rady się oduczyć :D:D:(heh
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Oooo tak skąd ja to znam. Ja strzelam palcami u rąk na wszystkie możliwe sposoby, czasem po kilka razy. A pozatym - palce u nóg, kark, kręgosłup (np w szkole na krześle tak się przekręcam w bok :p) nadgarstek, czasem nogi i ręce ale to już tak bardziej same z siebie :p Głuupi nałóg, maja mama ciągle się na mnie drze że tak pstrykam xD No i rzeczywiście mam brzydkie dłonie :/ Krzywe palce i wogóle :/
 

kama_0206

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Kujawsko - Pomorskie
to jest straszny nałóg. Ja robię tak odkąd pamietam. wszyscy wokół sie denerwują...
<_< <_< <_<
moge pstrykac nawet godzine bez przerwy, ale niestety juz odczuwam zwiazane z tym dolegliwosci. kiedy troszke dluzej pisze dlugopisem lub poruszam myszka dlon boli mnie jak cholera. Nie wiem jak z tym skonczyc, poniewaz tak zamo jak inni nie kontroluje tego. to jest silniejsze odemnie. jezeli ktos zna dobre sposoby niech pisze :papa:
 

magda_170

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraków
Bardzo xD
Ogólnie całe to "pstrykanie" glupio wygląda i te dźwięki :p
A propo pstrykania głową-masakra, miałam koleżanke z którą siedziałam w ławce i ona tak ,,pstrykała" przynajmniej raz dziennie, dla mnie zawsze wydawalo się to obrzydliwe;(
A co do pstrykania rękami to nie mam cudownej rady na to, ale mam nadzieję że Ci się to uda, wiara czyni cuda;)
 

Vicodin

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
a milion miles away
Jeny... jak ja tego nie lubię. Chyba nic mnie bardziej nie irytuje niż cudze "strzelanie". To mnie prawie "boli"! Jak zgrzytanie zębami albo pisk kredy na tablicy.
 
Do góry