Psia choroba

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ostatnio mój kundelek miał problem, wymioty biegunka to normalka, tyle że gdy przyszła pora na spacer, ledwo się ruszał, do drzwi nie mógł dojść, ucho sztywne, prawa strona jakby lekki paraliż (gdy czekaliśmy chwilę potem nie mógł się nawet podrapać) ok, u weterynarza był dziesięć czy może kwadrans później, tzn, po tym jak zobaczyłem w jakim jest stanie (na południe, rano jak wyszedł miał biegunkę). Ok, antybiotyki dostał od weterynarza, matka mu dawała do jedzenia coś na wątrobę na wszelki wypadek, dostała kiedyś u weterynarza, kuracja prawie zakończona, czy tam zakończona, właściwie nie ma sensu kontynuować, bo po tych kilku dniach weterynarz nie ma pojęcia co psu jest, a zastrzykami szpikuje go chyba tylko po to, by sobie coś zarobić. Niby już jest ok ale pies jest taki nie swój, brak tego jego humorku (choć nie zdziwiłbym się, jeśli by chodziło o porę, od kilku dni o tej porze idzie na zastrzyk) a być może wpływa na to okres, znaczy się, cieczkę suki mają, no i bywa nie do wytrzymania, jak to pies. Jednak trochę się martwię, zwłaszcza, że bęcwał nic nie powiedział, mimo że krwi nabrał od psa...

Wiecie jaka choroba może wywołać lekki paraliż u psa? Może ktoś spotkał się z tym?
spodziewam się czegoś wirusowego, bo antybiotyki dostał, i jest lepiej, ale ciągle nie wiem co mogło to spowodować i jak bardzo groźne to jest.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Może zmień weterynarza? ^^
Daj psu odpocząć, odczekaj kilka dni, humor niedługo powinien mu wrócić. Może spróbuj też dać mu ulubioną karmę itp. czasem działa. Życzę zdrowia dla pieska :)
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
To na peno nie jest to co myslę ale podobne objawy miał mój pies gdy został otruty.Po zastrzykach lepiej a 4 dni później padł.Ale nie znam się więc nie będę się wypowiadac.
takie coś znalazłam 1,
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
sachara13 nie strasz ludzi. Lepiej skonsultować się z jakimś dobrym weterynarzem. Jeśli nadal nikt nie będzie wiedział co mu jest, trzeba będzie odczekać kilka dni aż wszystko wróci do normy.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jeśli by się zatruł, to powodem musiałoby być wesołe miasteczko, zatrzymujące się na placu gdzie ludzie najchętniej chodzą z pieskami, a to dla nich lepiej, żeby nie przyjechali tu więcej.
dam mu odpocząć, nie mam wyboru, nie chciał wyjść na dwór, a jak go wyciągnąłem, te serce tam mu biło... uspokoił sie dopiero jak poszliśmy w innym kierunku i czesać go zacząłem. Panicznie się boi weterynarza xD
 
A

Alternative Trippin

Guest
Często takie choróbska trzymają się zwierząt, które mają małą ilość witamin i minerałów. Dlatego ja zawsze jak robię zakupy na e-karmie i kupuję karmę, to od razu dorzucam jakąś odżywkę, żeby nic się nie działo mojemu pupilowi. No i ma dużo lepsze futerko i samopoczucie :) Podobnie jak jego Pan :)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Myślę, że lepiej zmień weterynarza i udaj się do takiego, który przepisze jakieś porządne leki. Może to nie jest jeszcze nic poważnego. Postaraj się też, żeby Twój pies dostał kompleksowe badania - prześwietlenia i badania krwi. Być może jest jakiś inny powód niż wspomniane otrucie.
 
P

papryka9

Guest
Ja mam swoją metodę jesli chodzi o weterynarzy- mimo iż mam same pozytywne doświadczenia to zawsze jesli diagnoza jednego budzi jakieś moje zastrzezenia to konsultuje ją z innym. Dzięki temu mam pewność,że pies jest w dobrych rękach. Zmień weterynarza
 
Do góry