Pseudo

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje że chyba każdy ma inne zdanie na ten temat....

Ja osobiście lubię indywidualistów ale nie wszystkich ;)
 

KATwawa

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dzięki :) Sam osobiście nie odważyłbym się nazwać kogokolwiek pseudo... Nie rozumiem pewnych nurtów jakie ostatnio się pojawiają(Tokio, ElektoGoth, Dark Wave i wiele innych, których nawet nie umiem napisać :p )ale czy można nazwać tych ludzi pseudo...To, że zakładają czarne ubranie, glany i inne ozdoby nie zmienia faktu, że jest to pewien rodzaj odłamu metalu. Pamiętam, że przez wiele lat uważałem, iż jakiekolwiek elektroniczne dodatki do muzyki nie zasługują na moją uwagę a od jakiś 2 lat wpadł mi w ucho Rammstein. Kto wie może gdyby Tokio.. miało jakieś większe aspiracje i lepszy klimat to nie jeden 'prawdziwy' metal zacznie ich słuchać...
Pewnie za ostatnie zdanie wyklęty jestem z grona ' prawdziwych ' metali i moje prawie 20letnie doświadczenie poszło się je... :p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
hehe bedziecie mieli coraz wiecej takich TH, niby nic takiego, ale zobaczycie co to za bol jak kabarety zaczna wysmiewac "metal" udawajac TH oraz banda dzieciakow poubieranych jak te pedalki beda mowic ze sa metalami hehe
Wielbiciele innych gatunkow muzycznych powiedza "Ale ten metal to komercha" :D
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
niech inni mysla sobie co chca. wazne czym dla mnie jest metal. wszyscy opieraja sie na wizerunku metalu kreowanym przez TH i inne pseudometalowe zespoly, bo one sa naglasniane w mediach
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jak ktoś może kreować się na TH skoro to TH kreuje się na innych? :p No bynajmniej w ubiorze, bo metale raczej nie robią sobie takiego 'słodkiego' makijażu :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To przecież jest muzyka POP a nie metal w sumie sumarum :D
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
hehe bedziecie mieli coraz wiecej takich TH, niby nic takiego, ale zobaczycie co to za bol jak kabarety zaczna wysmiewac "metal" udawajac TH oraz banda dzieciakow poubieranych jak te pedalki beda mowic ze sa metalami hehe
Wielbiciele innych gatunkow muzycznych powiedza "Ale ten metal to komercha" :D

Metal to zawsze była komercha. Większość kapel metalowych to hedoniści. Tylko niestety jedynym ich minusem jest rodzaj muzyki który grają. Nikt nie chce ich puszczać w radiu. Dosyć to chore bo niby co by im szkodziło grać jakiś pop, lub coś w tym rodzaju. Jednak metalowcy to napradę dziwni ludzie.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Nie wiem w czym macie problem.Jak ktoś uważa się za "oryginal metal" niech się uważa.Jak ktos jest pseudo niech sobie będzie.Kogo to?To wszystko nic.
Najgorzej jest jak ktoś uważa się za jedynego wszechwiedzącego i sądzi że wszyscy powinni być tacy jak on.

A potem powstają takie subkultury jak np. roferzy. :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Z duszą metala trzeba się po prostu urodzić. Niektórzy próbują oszukać naturę, co wyczuwa się na kilometr. Wszystko :)
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Bycie metalem to jest pewien styl życia a nie tylko muzyka i glany. Najbardziej smieszyła mnie moja kolezanka na poczatku była sk8ciara pozenij brudem (nie obrazajcie sie ale w moim miescie to nie jest obrazliwa nazwa na metalowców). Jak słuchała HH to sie woziła ze moze z kims pojechac na free tylko ze nie miała zielonego pojecia jak sie rymuje hehe mowiła rzeczy o ktorych nie miała zielonego pojecia. Jak zaczeła byc brudem to najukochaniszym jej zespołem była nirvana o ktorej ja juz miałam wiecej pojecia a sie dalej uwazałam za hipisa hehe i znowu jakies głupie teksty o gitarach itd. jak ona nigdy gitary nie miała w reku. Teraz została blachara ktora słucha techno. To sie nazywa pozerstwo, a ja dalej sie uwazam za hipisa hehe mimo ze nie nosze juz spodnic nie pale trawy bo nie lubie sie szufladkowac i ograniczac :D A wczoraj byłam na fajnym koncercie kolegów wystepowali na WOŚP to sa metolowcy :D
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Pseudo metal to pozer/ka. W jeden dzien ubierze sie jak fanka Dody(od gory do dolu RÓŻ),w drugi pieszczoch,glany,czarna koszulka. Takie osoby mnie WYBITNIE DOBIJAJĄ,a tego nie lubie. Znam ich sporo,ale tego im nie wypominam. Aha...Jeszcze dodam,moja "kumpela" z klasy obnosi sie jako metal. Chodzi w rozowym(i czarnym,jak na metala przystalo <_< ) Nosi żółte trampki(przynajmniej lepiej niz rozowe lol),jak sie ją zapyta jakie są jej ulubione piosenki...np Slayera to slysze gadki typu:"yy...wiesz,ja nie znam tytulow piosenek."-Taa...nie ma "daru zapamietywania" yhy... A na przerwach slysze jak sobie podspiewuje kawalki Dody i innych popowych i bardziej przypalowych "zespolow" typu Blog27 itp... Bez komentarza...
 

Asix

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
mój malutki raj
Pseudometal:
-grzeczn coreczka/synek mamusi ktory pierwszy raz na nogach na martensy, zalozyl czanr ciuchy i w odtwarzacu mp4 slucha tokio hotel, z zapytany kim np jest ozzy osbourn wktrzeszcza oczy i nie wie czy to menager Bill czy moze jego fryzjer :)
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
Dla mnie pseudometal to człowiek:
1. Myślący że jest metalem bo słucha Tokio Burdelu i ubiera się na czarno (ostatnio popularne zjawisko u dziewczynek w wieku 13-15 lat)
2. Osoba która staje się nagle metalem bo jakiś inny (prawdziwy raczej) metal jej/jemu się podoba, owa osoba ubiera się na czarno, z zespołów zna Metallice i Iron'ów, a muzyki metalowe słucha okazjonalnie - jak coś na MTV poleci.
3. I zbeszczeście mnie ale dla mnie pseudometalowcami sa również "metale" słuchający pseudometalu (czyt. Nu metalu) czyli Linkin Park czy Papa Roach.

Tak samo myślę...
 
Do góry