Pseudo

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pooglądałem na allegro te buty, niezbyt mi pasują, jak dla mnie to glany i kowbojki lepsze (ostatnio tylko w tych ostatnich chodze) :)na wygode też bym nie liczył, w tego typu obuwiu zawsze się dziwnie czułem idąć, jakbym się chwiał xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Niezły sklep, ciekawy wybór naszywek, koszulek, ramonesek, ćwieków (są nawet takie podobne do naboi), wisiorów (są nawet z odwróconym krzyżem) i innych rzeczy.
W tym sklepie przynajmniej nie zajeżdża tą nową głupią modą, tak, jak w RMS.

Ja bardziej lubiałem robić zakupy w takcie bo jak czegos nie było itd. to facet grzecznie zadzwonił, powiedział jak wygląda sprawa itd. jak brakowało jakiejs naszywki to dobieralem inna tego samego zespołu (bo np. o naszywke takiego zespołu prosił kolega). A w rockmetalshop to jak nie bylo naszywki jakiejs to nie zadzwonili ani nic tylko wyslali i później zamiast 10 naszywek przychodzilo 3 oczywiscie koszt tez niższy był <_<
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No to jest niestety minus RMS. Nastawiam się, że dostanę na przykład 5 naszywek, a przy odbiorze na fakturze napisane jest, że na przykład dwóch nie było w magazynie. Przynajmniej mogliby wcześniej mailem powiadomić. Co do innych sklepów, taki Bunkier na przykład to już jest totalna katastrofa. Zamówiłem kilka rzeczy chyba ze 2 miesiące temu i do dziś nie dostałem ani maila od nich, ani paczki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Rybnik też jest słaby, nie ma nawet hypocrisy naszywek, Graveworma i Kataklysmu też nie znajde, a za to widziałem coś tam z tokio hotel...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Rybnik też jest słaby, nie ma nawet hypocrisy naszywek, Graveworma i Kataklysmu też nie znajde, a za to widziałem coś tam z tokio hotel...

Może i też trochę kiczu się tam da doszukać, ale na pewno jest dużo więcej ciekawych rzeczy, niż w RMS. W
Widziałem np. koszulkę Sodomu i różne ciekawe naszywki.
No ale niestety są takie kapele, których naszywki czy koszulki ciężko dostać w jakimkolwiek sklepie, np. Vio-Lence, QUiet Riot, Hammer, Destroyer, Dragon, Violent Force itp.
Wtedy najlepszy sposób to jest taki sklep, co robi nadruki na koszulkach i naszywki na zamówienie, można im wysłać wzór i robią nadruk. Tylko, że kosztuje sporo.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Może i też trochę kiczu się tam da doszukać, ale na pewno jest dużo więcej ciekawych rzeczy, niż w RMS. W
Widziałem np. koszulkę Sodomu i różne ciekawe naszywki.
No ale niestety są takie kapele, których naszywki czy koszulki ciężko dostać w jakimkolwiek sklepie, np. Vio-Lence, QUiet Riot, Hammer, Destroyer, Dragon, Violent Force itp.
Wtedy najlepszy sposób to jest taki sklep, co robi nadruki na koszulkach i naszywki na zamówienie, można im wysłać wzór i robią nadruk. Tylko, że kosztuje sporo.


nie koniecznie. Czasem można już dostać własna naszywkę za 6zł...
Ja chyba teraz będę zlecał wykonanie naszywki Sirrah bo nigdzie nie mogę jej znaleźć.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie tam nie. ale na allegro można znaleźć takich gości. najwyższa cenna to 9zł.
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Pseudometale to np. 11-letnie dziewczynki, ktore uslyszaly jedna z piosenek jakiejs grupy grajacej metal i juz sa gotowe oddac sie wokaliscie grupy, wszedzie wymalowujac logo czy tez nazwe zespolu i upodabniajac sie do swojego 'idola' oraz na kazdym kroku podkreslajac, jakie to one sa mroczne i fajne. Po miesiacu piosenka zaczyna im sie nudzic i znow powracaja do swojego rozowego swiata Britney Spears i Dody.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
To nie muszą być tylko 11-letnie dziewczynki ;)
Często pseudo spotykane jest w gronie starszych osób <_<
/z tego co widzę szczególnie 12-14 lat, ale i starsi ... /
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
natknąłem sie na inny sklep- www.rockland.pl

Co o nim myślicie?
Kupowaliście już coś w nim?
 

Nediva

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam. Mój 1 post ^^.

Jeśli o to chodzi: Nie nie kupowałam ;)

A wracając do pseudo. Są to osoby w każdym wieku. Bez własnych przekonań. Wygłaszające slogany, których znaczenie jest dla nich czarną magią. Typowy przykład. Metal, fan Metallici, obwieszony naszywkami i tysiącem innych gadżetów. Znający tylko Nothing else matter. Żałosne? W tych czasach codzienne.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
natknąłem sie na inny sklep- www.rockland.pl

Co o nim myślicie?
Kupowaliście już coś w nim?

Takt dużo lepszy, W tym rocklandzie raczej mało jest koszulek takich porządnych prawdziwych metalowych zespołów, tylko jakieś green day, good charloote, Lp, i inne tym podobne badziewia i ( o zgrozo ! ) koszulki z Che Guevarą. Takie coś już w moich oczach skreśla sklep. Na pewno nie będę kupował od kogoś, kto sprzedaje gadżety z mordą komunistycznego zbrodniarza, jakim był Che. Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę !
I najbardziej mnie wkurza to, że w takich sklepach z gadżetów ideologicznych są gadżety głownie tylko punkowe, z anarchią i itp. są też lewackie, z mordą komunistycznego sku.rwi.ela na czerwonym tle, a nie ma w ogóle koszulek anty-komunistycznych, ani z pentagramami, ani nie ma nigdy nic dla np. skinheadów. To jest trochę nie sprawiedliwe.

Poza tym co to za sklep z odzieżą dla subkultur rockowych, że nie ma żadnych skórzanych kurtek, ani ciasnych dżinsów.
Zero skórzanych i dżinsowych ubrań, ani katan, ani ramonesek, ani dżinsów, ani skórzanych spodni. A przecież skóra i dżins to chyba najbardziej powszechne ubrania kojarzone z muzyką heavy metalową i innymi odmianami rocka.

Poza tym nawet nie ma żadnych fajnych pasów. Np. pasa z nabojami.

Moim zdaniem dno. Takt Rybnik dużo lepszy. Przynajmniej nie promują lewactwa, poza tym jest trochę koszulek i naszywek fajnych kapel i są ramoneski ( i to zaj.eb.iste ).
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pierwszy raz widzę ten sklep, ale nic ciekawego.

A tak gwoli ciekawostki, wydaje mi się, że do tego tematu to poniekąd pasuje.

W Rosji już niedługo poważne problemy mogą czekać wszystkich zafascynowanych subkulturą emo - od muzyków, przez twórców stron internetowych, po zwyczajnych, płaczących po kątach odbiorców. Plany rosyjskiego rządu wywołały już pierwszą falę protestu tamtejszych emo dzieciaków.

Tę bardzo ciekawą wiadomość znaleźliśmy na serwisie NME. Rosyjscy psychologowie społeczni oraz obywatele są coraz bardziej zaniepokojeni rozszerzającą się falą depresji i samobójstw u osób powiązanych z emo subkulturą. W myśl ustawy, która już niedługo może wejść w życie, ogromnym obostrzeniom zostaną poddane strony internetowe propagujące emo, uważnie zostaną prześwietlone też dokonania zespołów muzycznych grających w tym stylu. W miejscach użyteczności publicznej (szkoły, urzędy) będzie zakaz ubioru jednoznacznie kojarzącego się z subkulturami emo i goth.

Źródło
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Hehe.. xD
Może skończą z emo, chociaż wątpię...
Podejrzewam, że im większy będzie nacisk, tym bardziej ta nibysubkultura będzie chciała się utrzymać, by pokazać jacy-to-oni-nie-są...
Potem będzie jeszcze większy płacz emo-dzieciaków i masowe samobójstwa "za emo!" .
Żałosne :/
Ale cień szansy jest.... <_<
W końcu odwaga jakoś nie kojarzy mi się z emo...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tak jest ze wszystkim, jesli kogos sie przesladuje, to te osoby za wszelka cene chca sie utrzymac. To samo z EMO, minie to. Jest to tylko modny tred, ktory kiedys minie. W zasadzie juz moda na EMO nie jest taka jak kiedys. A gdzie Jacobbs? Czyzby sie na wood szykowal?! :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jestem cały czas Lestacie nie martw sie:) A na Wood szykować zacznę się dopiero w czwartek, wiele nie potrzebuję. Na razie kompletuję śpiewnik i może jutro wydrukuję :D
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Podobnoż moda na emo mija, teraz idzie do nas moda na gotów (tak ja słyszałam)
Jakoś nie moge sobie wyobrazić tych wszystkich 14-letnich pseudo-"gothów" idących przez miasto z bluźnierczą naszywką "Evanesence" (czy jak to się tam pisze), a z ich twarzy bijący napis "Jestem zły/a, jestem mroczny/a"

Haha, az śmiech bierze :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
no a puki co to jest taka mała moda na punk której nie udało się aż tak rozprzestrzenić jak modę na emo... Całe szczęście...



Chciałbym zobaczyć w swoim zyciu modę na skinhead :D już sobie wyobrażam nastoletnie dziewczynki ze swastyką na ramieniu, w trampkach (a nie glanach jak to jest u prawdziwych skinów) z białymi sznurówkami i drące mordy White Power (w rzeczywistości takie nastolatki nie wiedziałyby co to nawet znaczy i jak każdy pozer nie miałyby bladego pojęcia o ideologiach) :D
 
Do góry