Przyszłość

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Takimi słowami niestety nie zmobilizujesz innych.


Dla nich jest tylko:

<Kasa
>Praca
<Samochód(SPALINY)
>(OPAŁ DREWNIANY)
<(Domki DREWNIANE)
>(Elektrownie)
Już nie przesadzajmy. Sam też pewnie z tego korzystasz nie prawda? Masz w pewnym sensie może i rację, ale nie oszukujmy się tak się nie da. Jesteśmy tak na prawdę bezbronnymi zwierzaczkami i bez tego wszystkiego poumieralibyśmy. Na tym polega życie. po to są drzewa, po to je wycinamy, po to buduje się elektrownie i domki drewniane, po to jeździ się samochodami bo na tym polega życie. Człowiek jest konsumentem więc korzysta z wszystkiego co ma pod ręką, tak jak inne zwierzęta. Jedynym problemem jest to, ze ludzi na świecie jest za dużo i to wszystko jest wytwarzane/zużywane w nadmiarze. Choć wizję przyszłosci masz na prawde na miejscu i bliską prawdy, ale jak wiemy tego nie da się zatrzymać.
 

O1!3j

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska/Wielkopolska/Ostrzeszów
Oczywiście Glamowiec temu nie zapobiegniemy , ale możemy zapobiec dużej "stracie" surowców.

Można postawić wielkie wiatraki...pfff dużo nie zdziałają , ale pomogą

można używać torb biodegradowalnych...pfff i tak nikt tego nie zrobi bo się za nie często płaci

można zgasić zbędną....pfff innych stać i po co?

można budować domki z cegieł...pfff nie lepiej o ładniejszy wygląd?
 

Szochi

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Końca świata zapewne nikt z nas nie dożyje... w przyszłości napewno wymyślą jakieś antidotum na wydłużenie życia, urządzenia dzięki którym będziemy poznawać myśli zwierząt itp. Moim zdaniem w związku z ciągle rosnącym problemem- EFEKT CIEPLARNINY, stopią się lodowce a nadmiar wody wytworzony w procesie topnienia będzie tak duży że zatopi większość lądów. Rocznie morze zabiera ponad 1m lądu- to chyba o czymś świadczy.
 

O1!3j

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska/Wielkopolska/Ostrzeszów
Szochi nie wiadomo kiedy będzie koniec świata.

Więc nie można powiedzieć , że nikt z nas go nie dożyje.

Kiedyś była mowa na TVN'ie , że takowy już był , ale starożytni się przednim obronili.

Koniec świata ponoć przewidywany na 2012 r. (nie nie dla tego , żę Polska organizuje EU2012 )

Teraz poszukiwali rok czy ileś tam temu "obrony" przed końcem świata.

Ja osobiście mówię jak się przed nim obronili? Jak?

Polecieli na księżyc?!
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Szochi nie wiadomo kiedy będzie koniec świata.

Więc nie można powiedzieć , że nikt z nas go nie dożyje.

Kiedyś była mowa na TVN'ie , że takowy już był , ale starożytni się przednim obronili.

Koniec świata ponoć przewidywany na 2012 r. (nie nie dla tego , żę Polska organizuje EU2012 )

Teraz poszukiwali rok czy ileś tam temu "obrony" przed końcem świata.

Ja osobiście mówię jak się przed nim obronili? Jak?

Polecieli na księżyc?!
Ten cały "koniec świata" jeżeli w ogóle nastąpi (i nie mówię tu o śmierci słońca bo to na pewno nastąpi), to po prostu "kilka większych katastrof ekologicznych", w każdym razie na pewno część ludzi go przeżyje.
Co do efektu cieplarnianego, nie ma nań żadnych dowodów, temperatura wprawdzie się zmienia, ale nie jest to wina człowieka.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
A więc jak wygląda dalsza lub bliższa przyszłość według was? Co się takiego wydarzy?
Polska:
Euro 2012 nie wyjdzie tak dobrze organizacyjnie, jak by wypadało. Inwestycje się nie zwrócą.
Kaczyński nie załapie się na reelekcję.
Wyniki wyborów i PO i PiS nie będą wysokie; może inna partia wykorzysta niezadowolenia społeczne.

Świat:
Nie wiem, czy w USA wygra Obama, ale jeśli tak, to środowiska rasistowskie będą dążyły do jego usunięcia (zamachy, wyciąganie afer itd.)
UE się rozszerzy, ale nie wyjdzie jej to na dobre.
W najbliższych dziesięcioleciach któryś z konfliktów przerodzi się w globalną wojnę (pamiętajmy, że wojna może być świetnym biznesem...), na wszystkie dostępne środki, wygrana strona będzie zbierała profity przez dziesięciolecia (rozbrojenie wrogów, nowe tereny), ale jednocześnie ludność Ziemi się wyraźnie skurczy. i ukróci się wolność osobistą. (taaa, NWO nie jest głupim sloganem)

Daleka przyszłość:
Pozostanie niewiele gatunków zwierząt i roślin; Ziemia będzie wyniszczona jako miejsce do zdrowego życia w zgodzie z przyrodą.
Kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi.
Upadek znaczenia wszystkich religii.
Wynalezienie niewidzialności (do użytku wojskowego), może teleportacji lub choćby rewolucji w prędkości przemieszczania się.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Mocne! BB)
Po czesci kazdy ma racje, jednak wszystko okaze sie w przyszlosci.
Oby tylko dobrej......
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Gdzieś czytałem że ziemia za parę mld dopiero po prostu zostanie wchłonięta/spalona przez naszą gwiazdę czyli słońce.
Po za tym w 2012 ma przechodzić obok nas niejakie Nibiru które ponoć 3000lat gdzieś tak już obok nas przechodziło.
Jedni mówią że z tej planety pochodziła cywilizacja Atlantydy itp. w ogóle wszystko namieszane
Media itp. źródła wywołują panikę bo tu się Majów kalendarz kończy, bo tu planeta nadciąga, bo tu jest napisane w Biblii -,-
I człowiek w to wierzy jak pies w to że skoro dostał 2 razy kostkę to i dostanie trzeci...
Gdzieś także czytałem, iż są odnajdywane nowe sposoby na pozyskiwanie wszelkich energii oraz pierwiastków w złocie ich jest ponoć bardzo sporo i to nawet nowych tylko trzeba spalić aż uzyska się biały proszek o_O

A moim zdaniem o przyszłości

-Nanotechnologia pod każdym względem
-zrobotyzowany świat ale nie uzależniony
-Wojny o technologię(niekoniecznie)
-ekstremalne warunki klimatyczne

Ale nas to raczej większość się nie doczeka. Już są kombinacje o założeniu na księżycu bazy/miasta(lol księżyc ściąga większe meteory które mogłyby nam zaszkodzić więc nie wiem jak oni tam chcą założyć bazę).
Teraz są wyprawy satelitami itp. na Mars ponoć wykryto tam pokłady soli(czyli miejsce że była woda) i w jakiejś dalszej tam Baza

Ale teorie każdy ma własną i każda będzie inaczej odbierana
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
Mam pewne teorie co do tego Nibiru, że jak przechodziło 3000 lat temu to w tedy był ten wielki potop, i teraz przypuszczam, że coś podobnego znowu będzie ale to nie musi być w 2012 roku to mozę być w 2010-11 a nawet pare lat po 2012.
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Ja sądzę, że jeśli ludzie się nie wykończą samodzielnie (obecnie istnieje duże prawdopodobieństwo wszelkich wojen nuklearnych i tym podobnych) to zniszczy nas przyroda (mam tutaj na myśli rzeczy typu: topnienie lodowców, przebiegunowanie, dziura ozonowa, różnego rodzaju epidemie etc.). Jednak prawda jest taka, że istnieje wiele możliwości. Nibru (albo Planeta X - jak kto woli) jest także prawdopodobnym rozwiązaniem. Tak samo słynny kalendarz Majów, z tym, że tutaj nie wiadomo, czy to, że Majowie zakończyli swój kalendarz na roku 2012, wynika z ich poglądów na temat końca świata, lenistwa czy nie wiadomo czego jeszcze (tak dla przypomnienia - według tego kalendarza koniec świata "planowany jest" na 21 grudnia 2012 roku na godzinę 11:11, jednak nie jestem pewna co do godziny, ponieważ była ona podana tylko w kilku źródłach). Jednak jak będzie wyglądał koniec świata, tego nie wie nikt z nas. Możemy jedynie snuć teorie. Mam tylko nadzieję, że nie jest tak, że każda z nich się sprawdzi. Bo w takim razie w 2012 roku na ziemi zapanuje istne pandemonium.
Pozdrawiam. :)
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Trzecia wojna światowa w obecnych czasach jest niemożliwa... pisałem już o tym gdzieś kolejny swój chwytający za serce i duszę , zmieniający umysły i powodujący płacz u dzieci długaśny artykuł ale już niepamiętam gdzie xD może jeszcze i tu go powtórzę ale narazie mi sie niechce...
Napiszę tylko w skrócie że woja ŚWIATOWA to jak sama nazwa wskazuje konflikt globalny a nie lokalny (to do gwiazdy której sie troszku pomerdało) Atomice robią już teraz tylko za straszaki , to tak jakbyś kupił sobie kałasza i przez jakiś czas "Rządził" na dzielni dzieki niemu (piszę łopatologicznie) a w pewnym momencie wszyscy kupili by sobie kałasze i już byś nie rządził tylko mógłbyś co najwyżej wsadzić se go w dupsztala.
Zresztą teraz istnieje tyle sojuszy i paktów że gdyby ktokolwiek użył Atomicy sam przypieczętowałby automatycznie swoją śmierć i śmierć swojego narodu ponieważ nastąpiła by reakcja łańcuchowa gdzie wszyscy by zaczeli w siebie napiepszać a nikomu nie prędko wybierać się na tamten świat , koniec końców 3wojna jest nierealna i koniec polemiki.

A co do wyglądu przyszłości to wiem że teraz bedziecie sie ze mnie smiać ale uważam ze naprawdę ciekawie była ona przedstawiona w kreskówce "Batman Przyszłości" :D która leciała kiedyś na Cartoon Network (Mówię serio!) była ona tam przedstawiona dokładnie tak jak sobie ją wyobrażam , niechce mi się o tym zabardzo pisać bo znowu musiałbym wysmarować kupe informacji ale kto kiedyś oglądał tą kreskówkę to wie :D
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
No dobra, może z tą wojną trochę przesadziłam. :rumieniec:
Ale nie wspominałam nic o wojnie ŚWIATOWEJ. :p

A co do kreskówki to wcale nie mam zamiaru się z ciebie śmiać. Każdy wyobraża sobie koniec świata na swój własny sposób, i nie ma w tym nic zabawnego.

Pozdrawiam. :papa:
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
Dlaczego jak mówi się o 3 wojnie to od razu z atmówy będą walić?? Może wyrośnie taki drugi hitler którego nie docenią(np. w muzyce) i będzie chciał się zemścić. A najlepiej jakby to był polak:p

Dlaczego jak mówi się o 3 wojnie to od razu z atmówy będą walić?? Może wyrośnie taki drugi hitler którego nie docenią(np. w muzyce) i będzie chciał się zemścić. A najlepiej jakby to był polak:p
 
Do góry