Przyszłość Polski.

Status
Zamknięty.

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heh
ale do rzeczy
- Uczynimy wszystko by Polska była silna i suwerenna - obiecał Kaczyński. jakos slabo mu to wyszlo, zrzekl sie przeciez suwerennosci polski na rzecz przyszlej ue - za co da mu teraz popalic lpr - bedzie jazda...
- Dziś jest dzień takiej wiary, dzień, z którego możemy czerpać siłę i przekonanie, że mamy poparcie, że działamy dla narodu i że naród, a w szczególności najbardziej świadoma jego część, to dostrzega. Wierzę, że ta część będzie coraz większa - mówił szef rządu. coz proces umierania jest niepowstrzymany wiec sila rzeczy (z powodu malej ilosci mlodych) ta czesc bedzie coraz mniejsza
Jednak, jak dodał, jest nadzieja na obronę tej tożsamości, ponieważ "z wami jest Maryja - jak wy będziecie z nią, to dacie radę, bo ona zwycięży w was i przez was”. - Bierzmy się do mocnej pracy na pańskiej niwie, nawet, a może tym bardziej, jeśli jest to ugór, tym bardziej budujmy; zachować naszą chrześcijańską, katolicką kulturę. Ona teraz jest zagrożona, tak jak Polska zagrożona, niszczona przez tyle lat. I teraz wreszcie jest nadzieja - podkreślał dyrektor Radia Maryja.
i niech z nimi maryja pozostanie, nam wystarczy bog
W swojej homilii biskup nawiązał m.in. do sprawy arcybiskupa Stanisława Wielgusa, który kilka miesięcy temu, posądzany o współpracę z SB, ustąpił z funkcji metropolity warszawskiego. Bp Dzięga mówił, że ta sprawa na pokolenia wpisze się w historię Polski, a towarzyszące jej - jak mówił ból, cierpienie i rany Kościoła są znakami jego ewangelicznego zdrowia. Zapewnił abpa Wielgusa o modlitwie i życzliwości wiernych.
cos czego nei potrafie zrozumiec , agent swoj agentem dobrym? agent nie swoj to zdrajca? za trudne dla mnie
moge tak dlugo...
 

ziolograss

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
326
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd, gdzie stało ZOMO
cos czego nei potrafie zrozumiec , agent swoj agentem dobrym? agent nie swoj to zdrajca? za trudne dla mnie
mnie juz to nie dziwi...

Premier mowiac slowa:"Dziś Polska jest tutaj. I dzięki takim jak wy Polska trwa i będzie trwała, wbrew wszystkiemu"
obrazil reszte polakow. czy skoro nie bylo mnie tam, to nie jestem polakiem? a moze jestem zomowcem, zdrajca, agentem??

"...przekonanie, że mamy poparcie, że działamy dla narodu i że naród, a w szczególności najbardziej świadoma jego część, to dostrzega.
najbardziej świadoma jego część hahaha a to dobre,
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Brave a prosze bardzo możesz jeszcze gadać zawsze ktoś to przeczyta :)
 
S

serwor

Guest
mnie juz to nie dziwi...

Premier mowiac slowa:"Dziś Polska jest tutaj. I dzięki takim jak wy Polska trwa i będzie trwała, wbrew wszystkiemu"
obrazil reszte polakow. czy skoro nie bylo mnie tam, to nie jestem polakiem? a moze jestem zomowcem, zdrajca, agentem??
Mnie tam nie było ,ale mnie nie obraził,szukasz dziury w całym.
 

Rugawt

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L-ovo near WarSaw
Lepera już nie ma i przy sprzyjających wiatrach (lub czyjejś życzliwej ręce  :D ) wkrótce Giertych, Kaczy i cała jego zgraja pójdą w piztu !!!
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
ZiOlOgRaSs serwor ma racje. To po prostu zagrywka mająca na celu przypodobanie się wyborcom. Nic nadzwyczajnego.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
heeh (jestem teraz zlosliwy) ale dla wyznawcow wybiorczej takie slowa to niesprawiedliwosc dziejowa a nie przedwczesna kampania wyborcza..
 

el_mundo

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tak jest. Wynocha. Więcej wolnych miejsc pracy dla nas. A co pewnie ktoś znajomy bądź z rodziny w UK albo w pobliżu co?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Mnie to nie interesuje, i tak nie mam zamiaru żyć w tym kraju, a w najbliższych pięciu latach wybywam stąd.
i nie wracaj, przynajmniej srednie iq sie podniesie
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz doroti masz racje
ale czytanie postow ginewry to swoista udreka (zreszta kiladziesiat skasowal beliars - z powodu poziomu, a raczej jego braku)
 
Status
Zamknięty.
Do góry