Przyjme Play Station

Status
Zamknięty.

novy_95

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witam!
Jesli ktos ma na oddanie gdyz moze mu sie znudzilo Play Station 2 lub nawet PS3 bardzo chetnie przyjme.
Tylko nie PS1.
Prosze pisac w tym temacie lub na GG:3203607 prosze napisac w jakiej sprawie piszecie jesli napiszecie na GG.
Bardzo prosze :)
Reszta do omowienia na GG.
Pozdrawiam :papa:
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
(sorki że tak trochę nie na temat, ale się we mnie zagotowało) artemis, może i mu nikt nie odda. Nie sądzę żeby w Polsce był jeszcze ktoś miary Karola Wojtyły. Mimo to, nie sądzę, żeby to był powód do raportowania. Raportować się powinno, gdy zauważy się złamanie regulaminu. Novy 95 miał prawo napisać tu takiego posta a ty z kolei nie bardzo masz prawo nazywać go debilem. Aha... co do twojego podpisu... Gdybyś był mądrzejszy od niego, skoro nazywasz go debilem, wiedziałbyś że ć nie możesz napisać pewnie dlatego, że masz kartę graficzną ATI która w panelu sterowania od sterowników na ustawiony skrót klawiszowy na alt + c, po wyłączeniu którego wszystko będzie działało jak należy. Nie napisałem tego wszystkiego po to, żeby po Tobie pojechać jak manuel po kanapce, lecz po to, aby ci uświadomić, że nie patrzy się przychylnym wzrokiem na kogoś, kto cały czas raportuje a teraz zaczął raportować niesłusznie. Serio, już nie raz widziałem posty twojego autorstwa z końcówką "RAPORT". Aha, wracając do twojego podpisu, "przepraszam" po angielsku się pisze przez dwa r, czyli powinno być "sorry". :D W zasadzie twojego posta powinienem zraportować, jako że obraziłeś Novy'ego, ale nie zrobię tego, tak dla dobrego przykładu. No to chyba na tyle.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie zraportowałem ja tego postu.Sory jest jakby "spolszczoną" wersją sorry.
Zedytowałem poprzedni post.Dlaczego tak dużo raportuje?Bo dużo jest tematów które powinno się kasowac.
Ten chciałem zraportować dlatego,że już ktoś prosił o ps.Sprawdziłem kolesia który zaproponował mu PS2.
Okazał się zwykłym oszustem.Ć dziala mi już od dawna,wywalilem Catalyst Control Center i zainstalowałem czysty sterownik.Po prostu zapomniałem edytować sygnaturkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry