Przyjaźń z byłym chłopakiem ? Taka przyjaźń nie istnieje

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
Mój chłopak wczoraj zerwał ze mną , bo poznał inną .. Po poł roku opamiętał sie ze chce sie bawić i już mnie nagle nei kocha ;| przyjaźń mi proponował .. a jak pytałam co to za dziewczyna to nie chciał powiedzieć , wiec co to za przyjaźń ? Przyjaźnił sie ktoś kiedyś ze swoim/swoją eks ? I jak ta przyjaźń wyglądała .. Wypowiadajcie sie :)
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Heeh, pozwól, że chwilę się pośmieję. "Przyjaźń z eks"- a co to? Bo jeszcze nie doświadczyłam, choć próbowałam.
W moim przypadku to poprostu niemożliwe. Jeśli zrywa się związek to z jakiegoś powodu, który często nie pozwala nawet normalnie się ze sobą spotykać. W innych przypadkach- ludzie nie chcą się znać. Rozstania pokojowe to ściema trochę. No bo skoro się skończyło ze sobą, to jak można się przyjaźnić...?
 

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
Jest to tradycyjny tekst jaki można usłyszeć po zerwaniu ze sobą i przeważnie nie mozna tej "przyjaźni" jako tako okreslić za "dobra przyjażń".
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Przyjazn z facetem to rzadkosc.. z bylym? nie mozliwe
 

freezee

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
europa srodkowa
Niestety, musze podbic przedmowcow.
Dzisiaj sam po raz kolejny probowalem nawiazac konwersacje na jakims poziomie miedzy mna a moja byla.
Nie dalo rady, skonczylo sie na tym jaki to jej nowy men jest niesamowity, i rzecz jasna nie siegam mu do piet (moze zbyt doslownie). I ze jest lepszy pod wzgledem "wielokrotnego orgazmu". Co mi chciala udowodnic?
Poza tym kwestia wielokrotnego orgazmu jest trening :D, aha, dzisiaj wyjatkowo pokazalem pazurki i troche sie pok*rwilismy...
Ona jest beznadziejna. :mruga:
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
raczej nie powinnaś brać tego dosłownie... tak się tylko mówi i z przyjaźnią nie ma to nic wspólnego
choć może zdarzają się wyjątki? :niepewny:
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
no to ja wam złamię stereotyp i powiem że przyjaźnie się ze swoja byłą dziewczyną - ona teraz ma innego faceta, ale mimo tego czasem wyskoczymy na kawę czy na piwko pogadać, ale względem siebie nie mamy już żadnych oczekiwań. Tak więc wydaje mi się że tu jest kwestia podejścia do sprawy, bo przecież nie chodzi o to żeby się znienawidzić bo przecież ta druga osoba była jakąś częscią naszego życia i nie można, a nawet się nie da jej od tak skreślić i zapomnieć.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Przyjazn z eks?-hmm moze istnieje,jednak w wiekszosci przypadkow nie jest ona mozliwa...
Czesto poprzez taka"przyjazn"osoba "zostawiona"nie uklada sobie wlasnego zycia,a zyje"zludzeniami"...czeka,wspiera..."a noz widelec"...
Wspomnienia nie pozwalaja na takowa czysta przyjazn-predzej czy pozniej pojawia sie nadzieja na cos wiecej...
 

Eleana

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jak ja zerwałam po 3 latach ze swoim chłopakiem to nie wierzyłam żeby udało nam się przyjaźnić. On się upierał że uda nam się utrzymywać ze sobą dobre stosunki. Z początku było trudno, ponieważ praktycznie przy każdym naszym spotkaniu próbował do mnie wrócić, ale teraz po prawie roku wydaje mi się że staliśmy się już tylko dobrymi znajomymi. Wydaje mi się że można się przyjaźnić ze swoim ex, potrzebne jest tylko trochę czasu.
 

grafini

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
jak z eks to nie wiem, bo zazwyczaj kontakty się urywają, moge tylko powiedzieć o przyjaxni z tym niedoszłym chłopakiem, utrzymuje bardzo dobre kontakty z trzema, chociaż z jednym wyszło szydło z worka jak nie chciałam z nim iśc do kina, bo głupio bym się czuła ja, on i mój obecny chłopak, to kontakty się odstatnio trochę ochłodziły... więc.. pojecia nie mam co o tym sądzić...
 

Keira88

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Przyjaźń z byłym? Hmm...może istnieje "coś" takiego ,ale nie w moim przypadku :)
Teraz jestem na etapie "przyjaźni" z moim eks i jakoś za cholerę to nam nie wychodzi...I chociaż to on ze mną zerwał to dalej widzę w jego oczach ten błysk kiedy się spotykamy.

Mężczyźni to jednak są zagadkowi czasami ;/
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
czy ja wiem, czy to takie niemożliwe? Ja z moim ex utrzymuję bardzo przyjazne kontakty, choć niestety rzadko się spotykamy (odległość).
Chociaż przed całym tym 'byciem ze sobą' też byliśmy dobrymi kumplami ;) Przyznam jednak, że zaraz po zerwaniu nie było łatwo, przez dobre 2 miechy się unikaliśmy (wtedy jeszcze chodziliśmy do jednej szkoły), potem jakoś się ułożyło ;)
Jedyny problem z takimi przyjaźniami polega na tym, że obecni partnerzy często są zazdrośni ;p
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
Wiem , ze ja przyjaźnić sie ze swoim byłym napewno nie bede .. Po pierwsze dlatego ze zerwał ze mną dla innej .. Po drugie wiem że nawet jeśli , to byłyby tematy o których pewnie nie potrafilibyśmy ze sobą już rozmawiać .. A po trzecie jeśli on nie dojrzał jeszcze do tego zeby być w związku - dłuższym związku , to tym bardziej nie dojrzał do przyjaźni z byłą dziewczyną .. / Drugi dzień po zerwaniu - lekko nie będzie .. ;(
 

sm89

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
jest mozliwa przyjazn z bylym :)
ja sie przyjaznie z moim bylym chlopakiem :) 4 lata temu bylismy razem, chociaz to trwalo tylko 2 miesiace... i chyba oboje stwierdzilismy (chociaz zande z nas tego nie powiedzialo, poprostu to wynika z moich obserwacji) ze o wiele lepiej dogadujemy sie jako kumple. Moze to tez wynika z tego ze chodzimy razem do klasy... no i nie powiem bo faktycznie na poczatku troche dziwnie bylo, ale teraz jest super :) zawsze chodzimy razem na imprezy, dogadujemy sie swietnie, zawsze sie trzymamy razem, jest po prostu super. Jest mi chyba najblizsza osoba w klasie :) moge z nim pogadac o wszystkim, on ze mna tez :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
uważam, że jest możliwa :) ja utrzymuję z moim byłym bardzo dobre kontakty, gdy spotykamy się czujemy się ze sobą swobodnie, każdy jest świadomy, że nam nie wyszło i już nie wyjdzie ;), naprawdę łączą nas czysto przyjacielskie stosunki :)
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
Ja myśle jednak ze aby taka przyjaźń mogła zaistnieć to musiałabym sie rozstać z kimś w zgodzie .. A nie chłopak ze mna zrywa dla innej proponuje przyjaźń i nawet sie nie odzywa .. ;| oczywiście to lepiej , bo ja nie mam z nim o czym rozmawiać w takiej sytuacji .. A propozycja przyjaźni to standardowa gadka faceta przy zrywaniu ..
 

Necator

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
242
Punkty reakcji
0
Ja myśle jednak ze aby taka przyjaźń mogła zaistnieć to musiałabym sie rozstać z kimś w zgodzie .. A nie chłopak ze mna zrywa dla innej proponuje przyjaźń i nawet sie nie odzywa .. ;| oczywiście to lepiej , bo ja nie mam z nim o czym rozmawiać w takiej sytuacji .. A propozycja przyjaźni to standardowa gadka faceta przy zrywaniu ..
o przepraszam, tekst o "przyjaźni" po zerwaniu to sztandarowy tekst wszystkich kobiet :p oryginalny był chłopak, widać :D a przyjaźn z byłymi nie istnieje, szczególnie w przypadku takiego zerwania o jakim mówisz. gneralnie z byłymi można się przyjaźnić gdy zerwanie było obustronne, bo tak to jedna strona zawsze ma jakieś pretensje/sentyment.
 

Kall09

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
no to tak ;p z mojego doświadczenia

Byłam z chłopakiem przez 3 miesiace i po zerwaniu przyjaźniliśmy sie, i to blisko nawet. spotykaliśmy sie poi szkole itp.

z drugim chlopakiem przyjaźniłam sie 6 lat, potem coś zaiskrzyło i zostalismy para. po zerwaniu nasza 6-letnia przyjaźń skończyła sie na dobre. juz nie wierze ze da sie to uratować.

powodzenia.
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
Przyjaźń z eks jest jak najbardziej możliwa. Myślę, że duże znaczenie ma sytuacja , w której / przez którą zerwaliśmy. Bo jeśli ludzie ze sobą są długie miesiące, czasami lata, to wydaje mi się, że niemożliwe jest zapomnieć o tej osobie i żyć w ogóle bez rozmów z nią. Ale jeśli rozejdzie się ktoś w niemiłej atmosferze, albo z powodu nagłego zauważenia , że "miłości" już nie ma to o przyjaźni nie ma co gadać.
A chłopaki zawsze proponują przyjaźń jeśli już nie chcą z dziewczyną się spotykać i mieć z nią cokolwiek wspólnego.
 
Do góry