Przyjaźn damsko-męska

pimek9

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Witam :)

Pewnie to pytanie pojawiło się już nieraz, ale co myślicie o przyjaźni damsko-męskiej?? Myślicie że zawsze przeradza się w coś poważniejszego?
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
nie istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko męska... to durny pogląd :p i bzdurny... nie wiem kto to wymyślił, zawsze któraś ze stron dąży do czegoś ;-)
 

jaqun

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zgodzę się z przedmówcą... Przyjaźń damsko męska nie istnieje... Zawsze jest tak, że jedna ze stron chce czegoś więcej. Tylko zwykle wtedy ta druga tego nie chce i rodzi się coś takiego jak "przyjaźń", która ma dawać po prostu możliwość spotykania się z tą druga osobą. W głowie człowieka, który chce czegoś więcej pojawiają się pytania typu: "może jednak?", "może kiedyś?", "może poczekam?" itd. Takie błędne koło, które chyba w większości przypadków nie ma sensu.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Jeśli odpowiadam z własnych doświadczeń - nigdy takiej przyjaźni nie doświadczyłam, ze względu na to co piszecie powyżej, jedna ze stron oczekiwała czegoś więcej.
Z opowiadań znajomych, owszem często słyszę opinie że takie coś istnieje.
Popóki nie doświadczę, pewnie nie uwierzę. :p
 

Justyśka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
140
Punkty reakcji
2
Zgadzam się, kiedyś również w to wierzyłam, ale niestety życie pokazało, że facet nie rozumie pojęcia przyjaźń, tzn. z kobietą, a szkoda, bo taka przyjaźń jest dużo warta, nieraz więcej od niejednej miłóści. Jakiś czas przyjaźniłam się z chłopakiem, fakt, fajny był i podobał mi się, alejak facet z obrączką to świety, nietykalny, więc się przyjaźniłam z nim, bo dobrze się dogadywaliśmy, ja też faceta miałam, więc powinno być w porządku, zwykła przyjaźń, ale nie była, bo o ile ja potrafię na tym etapie się zatrzymać, gdy jest wyższa konieczność, to facet już nie, no i po przyjaźni. Przez głupotę, bo facet w efekcie twierdził, że się zakochał, choć na mój gust to chciał się tylko przespać, bo co miał powiedzieć. I po fajnej przyjaźni.
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Przyjaźń damsko - męska nie istnieje. Prędzej czy później i tak do czegoś dojdzie.
 
Do góry