Przyjażń damsko męska

T

tumekXD

Guest
Właściwie to nie damsko męska... oboje mamy po 16 lat.
Ona jest ładna, fajna no a ja .. heh jestem jaki jestem troche ciapowaty, chudy i wgl.
Poznaliśmy się poprzez gre smsową leposy ze 3 lata temu i od tego czasu piszemy ze sobą ciągle.. z przerwami.. zawsze mamy o czym pisać. Parę razy się spotkaliśmy też było fajnie.. Ogólnie dogadujemy się ze sobą ale tak sobie myśle.. czy to ma wgl sens ? Ona od początku deklarowała że do siebie nie pasujemy. Lubie ją po prostu i mam takie ciche marzenia aby coś z tego wyszło no ale to raczej niemożliwe. Czy jest wgl sens to dalej ciągnąc ? Tylko dla przyjaźni ??
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
No cóż... macie po 16 lat. Mam wielu znajomych, którzy w tym wieku deklarowali tylko przyjaźń, a teraz po kilku latach stanowią świetne pary. Piłka w grze :)
 

koniar97

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
spróbuj a jak nie wyjdzie to zostancie przyjaciółmi ja miałem podobną sytuacje spytałem sie dziewczyny czy chce ze mna chodzic ale ona powiedziała ze nie ze lepiej zostaniemy dobrymi kolegami byłem troche przygnebiony bo pierwszy raz sie pytam ale jak to mowia do 3 razy sztuka;d
 
T

tumekXD

Guest
Heh no ale ona od początku deklarowała że my nigdy nie będziemy razem.. i że zostaniemy tylko przyjaciółmi.
No i jesteśmy przyjaciółmi .. wszystko sobie mówimy i wgl nie mamy ze sobą tajemnic.. No ale tak myśle .. może zakończyc tą przyjażn.. przecież ona jest bez sensu
 

weronika.jarka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
zawsze warto spróbować, potem będziesz zadręczał siebie pytaniami a jakby było gdybym... itd mysle jak już ktoś wspomniał wyżej że piłka jest w grze i powinieneś zakręcić coś :)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Czasami jedna sytuacja potrafi zmienić wszystko, spróbuj ją zaskoczyć jakoś. Naprawdę czasami stworzenie klimatu sprzyja "miłości od pierwszego przejrzenia" :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
[quote name='tumekXD' timestamp='1299505518' post='2654890']
Heh no ale ona od początku deklarowała że my nigdy nie będziemy razem.. i że zostaniemy tylko przyjaciółmi.No i jesteśmy przyjaciółmi .. wszystko sobie mówimy i wgl nie mamy ze sobą tajemnic.. No ale tak myśle .. może zakończyc tą przyjażn.. przecież ona jest bez sensu
[/quote]

I nigdy nie będziecie razem, bo jesteście przyjaciółmi. Ona nie postrzega Cię jako potencjalnego partnera. Jesteś jedną z jej koleżanek.
Radzę Ci zjechać na stopień koleżeństwa, chociaż to jest już trochę ciężkie, bo po tym "czasie przyjaźni" trudno będzie zamienić to na jakiś związek.
Bądź jej kolegą. Może po czasie jej migawka się zaświeci.
 

carotka

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja Ci odradzam do niej startować..
Miałam najlepszego przyjaciela z klasy, siedziałam z nim w ławce no wręcz go uwielbiałam, ale nic więcej! pech bo się we mnie bujną a gdy zapytał mnie na zabawie o rozpoczęcie związku, tak mnie zniechęcił że nasze stosunki odbudowały się po dobrym roku...
Więc jak nie chcesz niszczyć przyjaźni z tą laską to odpuść, bo zawsze fajnie mieć do kogo zwrócić się o pomoc, czy choćby zwierzyć się.
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
No właśnie czegoś w tym stylu się obawiam.

jak będziesz naciskał i postawisz wszystko na jedną kartę to nic nie wyjdzie :] Jej musi zależeć jak na mężczyźnie, chcieć się do Ciebie przytulić, pocałować...

Sięgnij do jakiegoś poradnika jak rozkochać w sobie kobietę, na necie znajdziesz dużo info.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Jak chcesz kontynuować znajomość tylko dla przyjaźni jeśli ty oczekujesz czegoś więcej?
W takim układzie będziesz cierpieć.
Skoro dziewczyna zdeklarowała na początku że do siebie nie pasujecie, to nie wiem czy jest sens do niej startować z czymś więcej niżeli tylko przyjaźnią.
 
Do góry