Przyjaźń Czy Miłość

CTX

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Witam bylem pewien czas z dziewczyna pozniej nie bylismy ze soba bo ona zerwala nie bede pisal calej histori bo juz ja tu pisalem ale chodzi mi o to ze jak ostatnio z nia rozmawialem to ona mowi ze kocham mnie jako przyjaciela i ze jestem jej najlepszym przyjecielem na swiecie, ale nic do mnie nie czuje. Zapytalem sie jej czy jak bylismy razem to cos do mnie czula czy to byla tylko gra z jej strony.Powiedziala mi ze to nie byla gra na 100%.

I mam pytanie czy jesli dziewczyna wczesniej cos do mnie czula bylismy razem, teraz nie czuje nic czy moze sie jej jeszcze zmienic uczucie ze bedziemy razem ?? Nie jestesmy ze soba 4 miesiace. Ale przez ostatni miesiac widujemy sie codziennie. Wczoraj zaczela glupio gadac (nie bede pisal o czym bo to troche prywatne sprawy) i wczoraj od 19 nie pisalem do niej zadnych sms do dzis do tej chwili. Ona jednak nie daje za wygrana i pisze sms co sie stalo itd. czemu sie nie oddzywam napsiala mi juz dzis 2 sms, a ja nie odpisuje narazie nic.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
CTX kolejny temat tego typu.

Nie sądzę, ze chcesz to wiedziec, ale mimo wszystko, napisze. Wiesz dlaczego nie piszę tu tematu o akzdym moim problemie ? Bo wszystko się rozwinie, bo ja muszę się starac, miec chęci, nadzieję, wierzyc w siebie. Poza tym my nie znamy Twojej osobowosci nie znamy tez natury Twojej eks. Prosty wniosek, nic nie mozemy Ci an to poradzic.
Jakie tu zameiszczasz pytanie. O co Ci chodzi? Głupio gadac- nie wiemy co, nie osądzimy dziewczyny. Nie wiem czy mzoecie byc razem, ale mzoesz sie o to starac, mozesz byc Jej przyjacielem, mozesz próbowac...
 

CTX

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Ale czy moze ktos byl w takiej sytuacji ze swoja byla druga polowa ze mowil ze nic nie czuje itd. a po jakims czasie (po jakim) znowu byli razem.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz wydaje mi sie ze jak byliscie juz razem a ona teraz mowi ze traktuje cie tylko jako przyjaciela to nic z tego juz nie bedzie!!
 
Z

Zerek

Guest
wiesz wydaje mi sie ze jak byliscie juz razem a ona teraz mowi ze traktuje cie tylko jako przyjaciela to nic z tego juz nie bedzie!!

Nie mów hop miałem bardzo pdobną sytuacje i jeszcze wczoraj wyciągnąłem na swoje :lol:

A co do tematu czy mówiłeś dziewczynie jak bardzo ci na niej zależy że nie możesz bez niej żyć że jest dla ciebie całym światem na moją poskutkowało :D

A jeżeli nie to skorzystaj z mojego wierszyka wpisz w wyszukiwarkę cierpienie duszy i wyślij go jej :eek:k:

No ale to tylko rada zrobisz jak uważasz BB)
Życze powodzenia :eek:k:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Kiedyś też chodziłam z chłopakiem, na początku mi na Nim zależało, nawet bardzo. Ale z czasem stał się dla mnie bardziej przyjacielem niz chłopakiem. Już nigdy nie zaczęło mi na Nim zależeć jak na chłopaku (choć czekał długo).
Każda Dziewczyna jest inna, ale po swoich doświadczeniach, mówię że to nie jest możliwe by znowu zaczęła coś czuc do Ciebie....
 

crystal

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ehm .... <_< no laska się wyżywa - raczej nie jest wam pisane być razem już ... musisz dać sobie z tym spokój.
 
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Wczoraj zaczela glupio gadac (nie bede pisal o czym bo to troche prywatne sprawy) i wczoraj od 19 nie pisalem do niej zadnych sms do dzis do tej chwili. Ona jednak nie daje za wygrana i pisze sms co sie stalo itd. czemu sie nie oddzywam napsiala mi juz dzis 2 sms, a ja nie odpisuje narazie nic.
co onzacza glupio gadac? jak ta rozmowa sie zakonczyla? jakby niepatrzec jestes defacto anonimowy przecierz

skoro jestes rzekomo osoba do ktorej nic nie czuje to co tak sie przejela ze nie piszesz? cos w tym może być

może warto byloby nic nie pisac przez jakiś czas, nie za dlugo nie za krotko...tak zeby jej to dalo coś do myslania?
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
skoro jestes rzekomo osoba do ktorej nic nie czuje to co tak sie przejela ze nie piszesz? cos w tym może być

może warto byloby nic nie pisac przez jakiś czas, nie za dlugo nie za krotko...tak zeby jej to dalo coś do myslania?
Bo może Dziewczyna nie chce go zranić, zrywając z nim czuła do Niego przyjaźń, tzn. że nie chciała zrywac z nim kontaktu. jeżeli przestał sie odzywać mogło znaczyć, że jest na Nią zły- mogła dla tego tak się tym przejąć że nie odzywa się do Niej.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Witam bylem pewien czas z dziewczyna pozniej nie bylismy ze soba bo ona zerwala nie bede pisal calej histori bo juz ja tu pisalem ale chodzi mi o to ze jak ostatnio z nia rozmawialem to ona mowi ze kocham mnie jako przyjaciela i ze jestem jej najlepszym przyjecielem na swiecie, ale nic do mnie nie czuje. Zapytalem sie jej czy jak bylismy razem to cos do mnie czula czy to byla tylko gra z jej strony.Powiedziala mi ze to nie byla gra na 100%.

I mam pytanie czy jesli dziewczyna wczesniej cos do mnie czula bylismy razem, teraz nie czuje nic czy moze sie jej jeszcze zmienic uczucie ze bedziemy razem ?? Nie jestesmy ze soba 4 miesiace. Ale przez ostatni miesiac widujemy sie codziennie. Wczoraj zaczela glupio gadac (nie bede pisal o czym bo to troche prywatne sprawy) i wczoraj od 19 nie pisalem do niej zadnych sms do dzis do tej chwili. Ona jednak nie daje za wygrana i pisze sms co sie stalo itd. czemu sie nie oddzywam napsiala mi juz dzis 2 sms, a ja nie odpisuje narazie nic.
Wiesz mi sie wydaje zes po 4 miesiacach zwiazku raczej nie mozna mowic jeszcze o milosci, na pewno jest zauroczenie, na pewno moze byc stan zakochania, ale nie sadze by to mogla byc juz milosc...
Wydaje mi sie ze jezeli teraz wlasnie chciala zerwac, to ze po prostu ten stan zauroczenia (ktory zazwyczaj trwa okolo 3miesiec) wlasnie minal, i nie przerodizlo sie to zauroczneie w nic wiecej (w milosc)...
Nieraz trzeba pogodizc sie z pewnymi sprawami.
Na twoim miejsu jezeli dlaej cos do niej cuzjesz zostalabym jej przyjacielem i od nowa powoli ptobowlaa do niej zblizyc, ale nic na sile, bo to tlyko moze ja jeszcze bardziej do ciebie zrazic
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Chłopie powiem jedno.
Nie łudź się...byłeś tylko dla niej w jakiś sposób zapomnieniem.
Wchodzenie w ten związek po raz drugi nie ma sensu.
 

rosaires

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dalekooo...
a ja Ci powiem,że owszem...może sie jej zmienic,mialam podobna sytuacje...tylko ze nieraz to potrzeba naprawde duzo czasu...
 

Kasuge

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Nie czytałem postów wyżej, więc mogę się powtórzyć.
Moim zdaniem to zależy od czasu i od Twoich starań. Tylko, że nie możesz się narzucać. Okazuj jej miłość, czułość. Nie udawaj głupka i bądź sobą :D Chociaż te 4 miesiące osobności mogą coś zmienić, jednak jak mówiłem. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie :)
 

CTX

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Przepraszam ze nie odpisywalem ale nie mialem dostepu do internetu przez pewien czas.

Sprawa wyglada tak ze sa dni ze spotykam sie z byla dziewczyna i jest naprawde super i bardzo kolorowo tak jak bysmy byli dalej razem pierwszy dzien swiat caly spedzilismy razem na spacerach po gorach pojechalismy 100 km od domu i spacerowalismy. Ale wlasnie dzis jest taki dzien ze nie mozemy sie dogadac wcale ze soba. Ona planuje wyjechac do niemiec 2 stycznia jako opiekunka do dziecka na dosyc dlugo ja planuje tez wyjechac za granice do pracy ale w kwietniu i powiedzialem jej ze jesli pojade to zobaczymy sie dopiero na przyszly rok na Boze Narodzenie. Mowilem jej ze bede za nia bardzo tesknil i ze bedzie mi jej brakowalo bo ja bardzo kocham, ale nie wiem jaka podjela decyzje z tym wyjazdem czy jedzie na 100% czy nie. Na sylwestra mamy isc razem ale nie wiem jak to wyjdzie wszystko. Napisze wszystko po nowym roku jak sie wszystko potoczylo czy ona pojechala i jak dalej jest.
 

CTX

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Moja sytuacja wyglada tak: napisze krotko, sylwestra nie spedzilem z moja byla ona byla u kolezanki ale pozniej okolo 3:00 spotkalismy sie pojechalem po nia do kolezanki z kolegami. Po sylwestra spotkalismy sie jeszcze kilka razy i bylo wszystko OK. Moja byla wyjechala do Niemiec dokladnie 6 stycznia. Byla to sobota w piatek jeszcze sie spotkalismy ale ona powiedziala ze sie spotkamy jeszcze przed jej wyjazdem w sobote i sie pozegnamy.

Tak tez sie stalo ze sie spotkalismy w sobote i pozegnalismy. Jak wrocilem do domu wlaczylem GG i zobaczylem u niej opis na GG "Dziubku jak przetrwamy ten czas bedziemy sie kochali" :mruga: bardzo mnie to zaskoczylo. Z tego co wiem to nie miala nikogo. Ale kogo sie tyczyl ten opis ?? :niepewny: Na sylwestra byla u kolezanki takze nie mogla byc z zadnym chlopakiem bo sam jeszcze ja odwozilem do domu z kolegam, w pierwszy dzien swiat Bozego Narodzenia tez spedzilismy razem.Wiec nic nie rozumie.
Napisalem do niej sms jak byla juz w drodze do niemiec "Ladny masz opis, moglas mi powiedziec ze masz kogos i bylo by wszystko OK a tak to mnie oszukiwalas przez ten czas,postapilas po swinsku" odpisala mi ze cos wymyslam i ze ona nie ma nikogo, napisalem jej pozniej jeszcze sms "Zycze Ci powodzenia w Niemczech i zeby Ci sie ulozylo jak najlepiej. To jest moj ostatni sms". Ona juz nie odpisala nic, dopiero jak zajechala do niemiec napislaa mi na GG "Co ty znowu wymyslasz mi jakis chlopakow?Ja nie mam nikogo. Jak bym miala to bym nie wyjechala"
Od tamtej pory nie napisalem do niej zadnego sms, ani tez nie odpisalem na GG, ona tez juz nie pisze nic. Nie mam z nia kontaktu od 7 stycznia. Jestem codziennie na GG ona tez ale ja siedze na niewidocznym i nie pisze do niej nic.

Moze wy macie jakis pomysl czego mogl sie tyczyc jej opis ?? Bo roznie juz myslalem ze moze napisala go na zlosc komus moze mi ??
Czy dobrze zrobilem ze nie pisze do niej nic ??

Czekam na wasze odpowiedzi.
 
Do góry