przyjaciółka? :|

lolli_pop

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z kątowni:)
no tak, wiec na początek prosze o pomoc nawet jesli to miałaby być krytyka.

znamy sie od 1 klasy gimnazjum, no czyli 4 rok.
praktycznie cały ten czas razem.
w zeszłym roku była i zostawiła mojego przyaciela, ktorego znam od dziecka.
było ciezko. niewazne.
w kazdym razie teraz nasze rozmowy ograniczają sie do plotek i szkoły.
wydaje mi sie, ze jedynym powodem tego, ze wogole rozmaiwamy jest to ze chodzimy razem do klasy.
czasami staram sie zebyśmy razem gdzies wyskoczyły na miasto czy coś...ale to tylko zawsze moja inicjatywa.
teraz jest juz wogole "wesoło":) zaczeła sie kolegowac z dziewczyną, ktora mieszka niedaleko niej i zazwyczaj przy mnie ją wyzywa a potem...;/ no własnie...
coraz czesciej zastanawiam sie czy warto woogle sie zadawać z nią skoro ona ma to.....:)
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
Ja bym kolego proponowal zostac "tylko" znajomymi. Jak sam juz zauwazyles ta dziewczyna ma jakies dwie zryte osobowosci, wiec jesli juz uzywa ich do oczerniania kolezanek, mysle ze i kiedys Tobie sie oberwie w taki sposob ;)
Szkoda sie zadawac z takim ludzmi, bo potem wychodza same przykrosci. Zobacz dookola, ile fajnych i ciekawych osob sie kręci... :D

enjoy!!
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Boyan o czym Ty... ? :D
przecież to jest dziewczyna :p

ta Twoja koleżanka zachowuje sie dziwnie jak na swój wiek (liceum prawda? )
ja już od paru lat nie spotkałam sie z takim zachowaniem, ostatnio w podstawówce
daj sobie spokój, to do przyjaźni absolutnie w żaden sposób nie jest podobne
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
hahaha.... przepraszam KOLEZANKO :* .... zmienilem Ci plec! Fajnie jest byc chlopakiem? heehee...

noo ale mniej wiecej chodzi dalej o to samo :)


łaaaa...ale dałem ;) , sorry;]
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Odpuść sobie... taka koleżanka, jak ... phi!
Nie ma sensu, z takimi tylko kwasy.
 

lolli_pop

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z kątowni:)
noooo tego, ze jestem chłopakiem to jeszcze nie wiedziałam...:pP

ale tak powaznie to rzeczywiscie chyba czas najwyzszy dać sobie spokoj booo dziwnie się zachowuje...no ale to tez bedzie głupie...co mam tak nagle przestać sie oddzywac?;/
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
nie, traktuj ją jak każdą inną zwykłą znajomą
nie wtajemniczaj jej za bardzo w swoje życie bo zapewne wykorzysta to przeciwko Tobie
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie koniecznie odrazu nic.
Po prostu zajmij sie sobą i kontaktami z innymi, a ją? - po prostu zlewaj...
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
I pamiętaj, że nie jesteś od niej zależna. Twoje życie, twój czas wolny, twoja WOLNA wola. Więc korzystaj ze wszystkiego, bez niej :) Tak mi tu kiedyś napisali, bo byłam w podobnej sytuacji, jak Ty i pomogło :)
 

Caroline071

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Może powinnas jej zadac pytanie Czy chce sie z toba przyjaznic dalej czy moze woli sobie znales inna przyjaciolke.. Powinnas uprzedzic ja przed tym pytaniem ze sie nie obrazisz wtedy ona odpowie ci szczerze i nie sklamie. Takie sprawy najlepiej sie załatwia przez rozmowe. Po co masz być jej kolem u nogi i po co ona ma sie z toba meczyc jesli nie darzy Cie zbytnio sympatia. A moze ona ma ci cos zazle czego nie moze Ci wybaczyc i dlatego Cie tak unika. Czasami ludzie nie moga sie o siebie przyzwyczaic bo maja np. inne charaktery i zbyt bardzo do siebie nie pasuja.. piszesz ze znacie sie juz 4 lata moze wtedy akurat nieznala cie tak dobrze jak teraz i dlatego lubila.. odpowiedzi na te pytania niestety zna tylko i wylacznie ona albo i ty. Porozmawiaj z nia a jak to nie pomorze to niestety bedziesz musiala poszukac sobie innej przyjaciolki bo bezsensu jest doczepianie sie do niej .
 

puella_internetum

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przykro mi to pisać, ale niestety jeżeli sytuacja wygląda tak jak to opisałaś to niestety nie jest to już przyjaźń. Może kiedyś była, ale do tego trzeba chęci z obu stron. Wiem co piszę, bo kiedyś to już przerabiałam. Pozdrawiam.
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
haha dokładnie moja sytuacja :) tzn z przeszłości... słuchaj nie angażuj się i już. To i tak się skończy, ale zostaniecie znajomymi. Nie kończ tego bo później sobie albo ktoś Ci zarzuci że to z Twojej winy... nie oczekuj on niej przyjaźni, traktuj jak znajomą a samo się rozwiąże i wiem co pisze ;)
 

lolli_pop

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z kątowni:)
no taak chciałam traktować ją jak koleżanke itp...ale widze, ze ona juz wogole sie do mnie nie oddzywa ;O :O uuuum:D

az ŻAL;P
 
Do góry