Przyjacielskie fizyczne gesty wsrod chlopakow

Ola1993

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja sie nie zastanawiam nad tym czy lubie czy nie. Poprostu od zawsze sie tak witamy. Nie sprawia mi to zadnej fizycznej przyjemnosci. I nigdy sprawiac nie bedzie ze wzgledu na moja orientacje. Ale przyjacielskie gesty poprostu sa mile.
 

Ola1993

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja wiem o tym. Nie zrozumiales mnie. Ja nie zalozylam tego watku bo twierdze ze to przejaw homo ,tylko zastanawiam sie dlaczego wsrod kobiet jest to powszechnie bardziej akceptowane by okazywac sobie fizyczne gesty przyjacielskie. I dlatego duzo facetow sie ogranicza do minimum takich gestow wsrod przyjaciol. Czy tego nie lubia czy zwyczajnie sa homofobami i chca miec opinie hetero i twardzieli.
 
E

Elen

Guest
Wszystko zalezy od sytuacji i osob. Nie ma co uogolniac. Mysle, ze nalezy zdac sie na intuicje i kazdy doskonale sam wie, kiedy przytulanie staje sie czyms wiecej niz przyjacielskim gestem. Wszystko w nadmiarze komplikuje sprawy, czasem lepiej zachowac zdrowy fizyczny dystans. Osobiscie poczulabym sie dziwnie, gdyby ktos ze znajomych nagle zaczal sie lasic do mnie. ;) Pocieszac mozna kogos na setki sposobow... bez tulenia.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Przytulmy się wszyscy, niech świat będzie lepszy! :crazy:


PS. Jest różnica między uściskiem a tuleniem się :szuka:
 

Ola1993

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ale ja caly czas mowie o przyjacielskich usciskach ,przyjacielskim objeciu ramieniem. A nie o tuleniu sie jak chlopak-dziewczyna. Ja tez nie tule sie do swoich przyjaciolek i przyjaciol w ten sposob. Jest to zarezerwowane dla zwiazku z facetem.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Ola1993 napisał:
Tak wlasnie o takie przytulasy jak na obrazku mi chodzi (bez tego calusa na 1 oczywiscie).
A zatem pierwsze zdjęcie Cię odpycha, zaś drugie jest ok. Czyli... masz tak samo jak ja! :) Więc naprawdę nie wiem w czym widzisz problem. Mając na uwadze to, o czym wspomniałem wcześniej, iż facet od potrzeby bliskości nawet tej "nie seksualnej" ma kobietę, nie drugiego faceta oraz emocjonalną naturę kobiet, nasza jest nieco inna i na nią mają wpływ uwarunkowania biologiczne, ewolucyjne, można śmiało stwierdzić, iż jeśli chodzi o wyrażanie przyjacielskich gestów, to z nami (facetami) jest wszystko w porządku. Reszta zależy od indywidualnych potrzeb i wyobrażeń danej osoby.
 
Do góry