Przygotowania do matury...

fiszq

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Oferuje super pomoc z matura z matematyki kazdy poziom i tez z innych przedmiotow;) nie sa to korepetycje;) napisz a wyjasnie Ci przez maila co oferuje ;) Pozdrawiam
 
D

Dorka123

Guest
jeśli ktoś ma problem z lekturami czy opracowaniami i z dostępem do nich to polecam ten serwis: http://www.mobilegate.pl/?product_box=9
lektury są tutaj jak widać darmowe, a można je mieć w parę sekund ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
jeśli ktoś ma problem z lekturami czy opracowaniami i z dostępem do nich to polecam ten serwis: http://www.mobilegat.../?product_box=9
lektury są tutaj jak widać darmowe, a można je mieć w parę sekund ;)

poza lekturami są te materiały do matematyki, fizyki i chemii. Ja pamiętam swego czasu uczyłem się ze zbioru zadań "Kiełbasy"(jeden z autorów). Wszytko co potrzebne (chociaż na dzisiejszy program nawet za dużo...)
 

Piasd

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem w lo w klasie o profilu humanistycznym.Chce zdawać matematyke rozszerzoną niestety w szkole mamy tylko podstawowoą.Czy mógłbym się jej nauczyć korzystając z pakietu maturalnego matematyka z wydawnictwa pwn?Pytam, bo dotychczas nie znalazłem książki do rozszerzenia w kótrej było by wszytsko wytłumaczone od a do z.Czy może lepiej brać korki?
 

Zet10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
3city
Ja Ci radzę wziąść korki. Moja znajoma była też na humanie i postanowiła zdawać matmę rozszerzoną i dzięki korkom dobrze jej poszło. Rozszerzenie jest trudne i tego samemu nie da się nauczyć.
 

malwinazawszespoko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam, nauczyciel polecił mi jako przygotowanie do matury przerobić samodzielnie zbiór zadań z fizyki z Operonu lub WSiP. Czy ktoś z Was ma może porównanie między tymi dwoma wydawnictwami, albo chociaż korzystał z jednego i mógłby się wypowiedzieć? Muszę wybrać jedno z nich, więc bardzo mi zależy na czyjejś ocenie. Pozdrawiam.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Na Operonie jak na razie się nie zawiodłam, więc polecam to wydawnictwo.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No mój brat dosyc ostro przygotowuje sie do matury. Teraz własnie kończy juz kursy w Prologu w Krakowie z angielskiego i niemieckiego. On postawił na języki i mysle ze to jest własnie to co moze byc najwazniejsze
 

AqAgnieszka

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wie ktoś może coś o konkursie maturalnym SOOWA 2015 dostępnym na stronie okm.edu.pl? Chcę się zalogować, ale nie wiem czy warto... W sumie wszystko wygląda dość ciekawie jak dla mnie, przy okazji może sobie trochę pogram :tongue:
 

Unicorn

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
Chemii uczę się ze zbiorów zdań od witowskiego, a teraz na ostatnią chwile robie pewniaki ze sqlmedia i czytam streszczenia na klp. Matma podstawa jakos mi idzie ale polski tragedia
 

barberka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Z tego co się orientuję Cosinus organizuje kursy maturalne, gdzie przerabiany jest cały materiał z danego przedmiotu pod względem maturalnym.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Do matury można się nauczyć w kilka miesięcy, żeby tylko ZDAĆ. Pytaniem jest z kolei - co chcesz sobą reprezentować po takiej maturze?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
A co sobą reprezentuje mając maturę ? Nie ważne na ile zdaną? Kim jest w oczach pracodawcy i w ogóle obecnego świata, gdzie przy takim systemie kształcenia i progów każdy może mieć maturę ?
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Niczym, każdy może mieć "zdaną maturę". Jak się podchodzi do matury tylko po to, aby ją zdać to nawet nie ma sensu do niej podchodzić. Jak celujesz w 80% i chcesz się dalej edukować na czołowych uniwersytetach, to oczywiście tak.
 

karolla222

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Matura otwiera drzwi do edukacji na poziomie wyższym. Jeśli chce się mieć wykształcenie zawodowe, to zawodu bez matury można sie nauczyć w szkołach takich jak np Cosinus. Zresztą sporo osób nawet po maturze idzie do takich szkół bo jest często więcej praktyki niż na studiach.
 

klaudia111

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Też słyszałam o kursach w Cosinusie, ale prawda jest taka, że wsytarczy przysiąść porządnie do książek i chodzić regularnie do szkoły. Matura wcale nie jest taka straszna :)
 
Do góry