Przygody młodego wertera

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Budzę się kolejny raz z potwornym bólem głowy, odruchowo sięgam po butelkę zimnej niegazowanej wody pije i myślę. Zazwyczaj nie zdarza mi się to często kiedy głowa woła o pomstę do nieba ale na przekór swoim instynktom zacząłem się zastanawiać kiedy ostatni raz poznałem albo może inaczej przespałem się z kobieta młodszą od siebie albo w swoim wieku. Kowalski zaczął analizę i wyszło że ostatni raz było to fanfary 3 -4 lata temu no tak ale ktoś może sobie pomyśleć ale ty masz problemy stary... No ale niestety liczby nie kłamią przez ostatnie 4 lata nie wiem jak to możliwe ale ląduje w łóżku ( ich łóżku ) z kobietami starszymi od siebie. Niby nic ale jak się tak człowiek zastanawia nad swoją historią łóżkową wyszło że są to kobiety o 5 lat starsze mężatki albo rozwódki tylko że sytuacje które tworze wyglądają tak że zaczynam rozmowę zawsze z kobietami które są na oko młodsze odemnie czyli 24 max a potem się okazuje że ona ma dzieci męża za granicą albo jest już po rozwodzie i jest starsza... Naturalnie jest to dość dziwny zbieg okoliczności gdyż zazwyczaj zaczynam rozmowę po kilku drinkach i raczej się nie upijam żeby zachować kulturę i godność której często brakuje na dyskotekach ale do czego zmierzam żeby cały czas taka linia kobiet!!??( i zawsze to samo wiesz ale ja jestem chyba starsza od ciebie) Poryłem sobie głowę tymi myślami, jak można tak postępować?? szczególnie kiedy mąż jest za granicą i ciężko pracuje na rodzinę albo w ogóle ma męża. Naturalnie w trakcie rozmowy z nimi nie specjalnie interesuje mnie jej mąż rodzina, również nie okazuje że zależy mi żeby się z nimi przespać zawsze staram się trzymać dystans nic na siłę skoro ma męża to pewnie wierna. No ale po kolejnych przelanych przez gardło napojów wysoko procentowych wychodzi co chodzi im po głowie. Kompletnie nie wiem może to ja mam złe podejście albo taki burdel w głowie albo to jakaś klątwa wisi. A propo klątwy właśnie dzwoniła że zostawiłem u niej portfel......... by to ............. miejmy nadzieje że jej mąż faktycznie jest za granica...... idę zapalić bo mi ciśnienie skoczyło
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Fixus napisał:
jak można tak postępować?? szczególnie kiedy mąż jest za granicą i ciężko pracuje na rodzinę albo w ogóle ma męża.
Tak samo , jak można tą sytuację wykorzystywać.




Fixus napisał:
nie wiem jak to możliwe ale ląduje w łóżku ( ich łóżku ) z kobietami starszymi od siebie.
Jakby nie łaska było się spytać . Inna sprawa jakby kurevka skłamała.




Fixus napisał:
Kompletnie nie wiem może to ja mam złe podejście albo taki burdel w głowie albo to jakaś klątwa wisi.
Ocknij się , i zmień miejsce poznawania kobiet.
A nie zapędzasz się w kluby zatłoczone mamuśkami , które dawno penisa w pochwie nie miały.

To ma być jednorazowa zdobycz , czy chcesz poznać kogoś na dłużej ?
 

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
03092010 napisał:
Nie wiem czy bardziej nienawidze takich jak ty czy tych drugich (kurewien).
Osobiście nie mam sobie nic do zarzucenia a za innych nie odpowiadam. Więc nie wiem dlaczego miałbyś mnie nienawidzić moje metody są proste i jasne skoro ma męża dajmy na to i proponuje mi takie ekscesy zawsze pytam czy na pewno i czy jest tego świadoma. Z mojej strony karty są zawsze na wierzchu. Osobiście nie popieram takiego zachowania ale cóż z grzeczności nie odmawiam kobietom w potrzebie a jej życie i jej problemy które spowodowały taką a nie inna sytuacje mnie nie interesują.
 

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
ForeverYoung napisał:
jak można tak postępować?? szczególnie kiedy mąż jest za granicą i ciężko pracuje na rodzinę albo w ogóle ma męża.
Tak samo , jak można tą sytuację wykorzystywać.




Fixus napisał:
nie wiem jak to możliwe ale ląduje w łóżku ( ich łóżku ) z kobietami starszymi od siebie.
Jakby nie łaska było się spytać . Inna sprawa jakby kurevka skłamała.




Fixus napisał:
Kompletnie nie wiem może to ja mam złe podejście albo taki burdel w głowie albo to jakaś klątwa wisi.
Ocknij się , i zmień miejsce poznawania kobiet.
A nie zapędzasz się w kluby zatłoczone mamuśkami , które dawno penisa w pochwie nie miały.

To ma być jednorazowa zdobycz , czy chcesz poznać kogoś na dłużej ?
03092010 napisał:
Osobiście nie mam sobie nic do zarzucenia
Wiec po co ten temat.
Podbojami chciales sie pochwalic?




Fixus napisał:
Więc nie wiem dlaczego miałbyś mnie nienawidzić
Mialabys.
A przejmujesz sie opinia innych?
Raczej się poradzić chciałem. Ponieważ jako tako nie czuje się winny, ale też wiem że to co robię jest nie do końca fer.
 

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
03092010 napisał:
Raczej się poradzić chciałem.
A coz poradzic ci mozna? Najwidoczniej jestes slabeuszem, ktory nie potrafi nad soba panowac. Scislej, nad penisem.
Wiesz czasem jest ciężko odmówić kobiecie która ma ciekawy charakter i do tego ładną urodę. Nie wiem chyba masz mnie za kogoś kto idzie do klubu tylko w jednym celu a tak nie jest.
 
0

03092010

Guest
Fixus napisał:
Wiesz czasem jest ciężko odmówić kobiecie
Ty swoje ja swoje.
Mam na ciebie jedno okreslenie. Ale jest zbyt wulgarne. I pewnie znowu moderacja mialaby co robic. Dlatego juz pojde.
 

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
03092010 napisał:
Wiesz czasem jest ciężko odmówić kobiecie
Ty swoje ja swoje.
Mam na ciebie jedno okreslenie. Ale jest zbyt wulgarne. I pewnie znowu moderacja mialaby co robic. Dlatego juz pojde.
Chciałbym cie zobaczyć w sytuacjach w których ja się znalazłem gdybyś była facetem :) albo innych 100 facetów i widzieć jak każdy z duma na twarzy mówi stanowcze nie !! :ninja2:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
03092010 napisał:
Ty swoje ja swoje.
Mam na ciebie jedno okreslenie. Ale jest zbyt wulgarne. I pewnie znowu moderacja mialaby co robic. Dlatego juz pojde.
Tak będzie najlepiej, bo autor tego tematu to troll. Wystarczy przejrzeć jego pozostałe tematy.
 

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Thyme napisał:
Ty swoje ja swoje.
Mam na ciebie jedno okreslenie. Ale jest zbyt wulgarne. I pewnie znowu moderacja mialaby co robic. Dlatego juz pojde.
Tak będzie najlepiej, bo autor tego tematu to troll. Wystarczy przejrzeć jego pozostałe tematy.
Thyme napisał:
Ty swoje ja swoje.
Mam na ciebie jedno okreslenie. Ale jest zbyt wulgarne. I pewnie znowu moderacja mialaby co robic. Dlatego juz pojde.
Tak będzie najlepiej, bo autor tego tematu to troll. Wystarczy przejrzeć jego pozostałe tematy.
Widzisz mam za duży dystans do takich ludzi jak ty żeby mógł mi wjechać na cokolwiek :032:. Napisz sobie jeszcze kilka postów i zamknij drzwi za sobą.

ForeverYoung napisał:
jak można tak postępować?? szczególnie kiedy mąż jest za granicą i ciężko pracuje na rodzinę albo w ogóle ma męża.
Tak samo , jak można tą sytuację wykorzystywać.




Fixus napisał:
nie wiem jak to możliwe ale ląduje w łóżku ( ich łóżku ) z kobietami starszymi od siebie.
Jakby nie łaska było się spytać . Inna sprawa jakby kurevka skłamała.




Fixus napisał:
Kompletnie nie wiem może to ja mam złe podejście albo taki burdel w głowie albo to jakaś klątwa wisi.
Ocknij się , i zmień miejsce poznawania kobiet.
A nie zapędzasz się w kluby zatłoczone mamuśkami , które dawno penisa w pochwie nie miały.

To ma być jednorazowa zdobycz , czy chcesz poznać kogoś na dłużej ?
Widzisz ani to ani to nie traktuje kobiet przedmiotowo jak "zdobycz" ani nie szukam kogoś na dłużej może mam rozdwojenie osobowości. Po prostu chce porozmawiać o tym bo naprawdę widzę że jest to dość częste zjawisko i spotyka ono mnie pomimo że zawsze idziemy ze znajomymi razem. Sytuacja z przez 3 miesięcy Kasia miała na imię urocza osoba, kończy studia teraz już się pewnie obroniła miała chłopaka wpłacili połowę środków na wesele i co? gość się jakiś czas potem zorientował i zaczął wydzwaniać grozić totalnie żenująca sytuacja oczywiście z jego strony. Ale jak się potem okazało ślubu nie odwołali ba żartowała nawet że mnie zaprosi i będę siedział po jej stronie :037: A najzabawniejsze momenty tej znajomości jak jej mama kryła ją :) więc ja się pytam dlaczego? to jest ta miłość ?? Skoro go tak kocha to czemu przyjeżdżała do mnie i dlaczego to ja musiałem skończyć tą znajomość? Niektóre życiowe sytuacje są tak pokręcone że nie nazwał bym ich jak to napisaliście kurewami.

Możecie mnie nie nienawidzić i ludzi takich jak ja ale warto może wcześniej byłoby się zastanowić czy to wina takich ludzi jak ja że im się w związku nie układa ?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Fixus napisał:
Możecie mnie nie nienawidzić i ludzi takich jak ja ale warto może wcześniej byłoby się zastanowić czy to wina takich ludzi jak ja że im się w związku nie układa ?
Kobietom przeważnie , jak poznają nowego towarzysza , to im się nie układa , nie zauważyłeś tego? :]




Fixus napisał:
więc ja się pytam dlaczego?
Jak , to ktoś kiedyś napisał "z waginą nie wygrasz" . :lol:




Fixus napisał:
to jest ta miłość ??
"Miłość" to dość skrzywione pojęcie XXI wieku.




Fixus napisał:
Ale jak się potem okazało ślubu nie odwołali ba żartowała nawet że mnie zaprosi i będę siedział po jej stronie A najzabawniejsze momenty tej znajomości jak jej mama kryła ją
Kobieca solidarność . :] , jaka matka taka córka.




Fixus napisał:
Skoro go tak kocha to czemu przyjeżdżała do mnie i dlaczego to ja musiałem skończyć tą znajomość?
Bo przecież kobiety są niezdecydowane. :]




Fixus napisał:
Niektóre życiowe sytuacje są tak pokręcone
Dziwisz się ? Jak te baby tyle telenoweli się naoglądają , z których nic nie wynika , każdy sypia z każdym , emocje na każdym kroku , pewnie chcą by ich życie też było takie "urozmaicone".




Fixus napisał:
czy to wina takich ludzi jak ja
Ależ skąd. Ty przecież tylko wykonujesz swoją pracę. Skoro ciągle na takie trafiasz , to może pobieraj jakiś okup i oświecaj ich mężów,facetów.
Będą miały telenowelę .
 
Do góry