Przygoda Na Jedną Noc...

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
So__sad tylko nieliczni faceci podzielają Twoje zdanie:D ale obys tak powiedział za pare latek
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja pamiętam jak ze swoi chłopakiem pierwszy raz planowaliśmy heheh :p a co dopiero iść w krzaki na bani z jakimś kolesiem, którego nie znam. Ble!
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Chery to Ty myslisz ze juz nie ma takich ludzi jak ja ;d ? Nie czerpie radosci z sexu wiec i nie interesuje sie tym ;d . Im dluzej nie bede sie interesowal tym bardziej mnie to korci. Ale jakos nei czuje potrzeby odbywania stosunku z panna ktora znam 10 minut. Heh nie pije wiec do takiej sytuacji nie dojdzie ze ide z kims gdzies, na zdrowy rozum tez takiego czegos nie zrobie... :) nei wiadomo co kto by ze mna robil. po prostu wolalbym siedziec w domq niz z kims odbywac stosunek. jak juz to z ta jedyna. jakbym mial ochote na sex to pewnie nie w pozniejszym wieku a w tym tez juz. A poza tym kobiety to nie jakies zabawki czy lalki co by je mozna sobie wykorzystywac w stanie nietrzezwym, wiec po prostu ludzi lubiacych libacje alkoholowe unikam :D . Za duzo mozna sie dowiedziec i wogole ; ) Ale powiem szczerze. Lipnie maja Ci co ida na takie spotkania ;> nie wiecie na jakiego zboczenca mozecie trafic. nawet mozecie trafic do plastikowego worka. TAKZE HF ;]
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
So__sad tylko nieliczni faceci podzielają Twoje zdanie:D ale obys tak powiedział za pare latek
Hehehe Ja hmmm
21 mam i tak jak patrze na panienke to myśle sobie czasem jak by to z nią było ale na tym się kończy bo dalsza realizacja jest nie możliwa...
Cheryl masz jakieś uprzedzenie do facetów :p
Hmm Piszesz tak jak by tak robiła zdecydowana większość a nie jest to nawet połowa :p
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
parzyk ma racje ; > znajac mniej facetow lazacych po ziemi nie mozemy z gory mowic ze WSZYSCY to swinie czy wszyscy tak mysla ;d
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No niby tak.. ale wiekszosc facetow pobzykała by sobie pierwsza lepsza.
Ale nie powiem ze nie ma porzadnych facetów. :)

Bo znam paru.. :p co mysla jak na swoj wiek bardzo madrze
jeśli chodzi o ten temat :p
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
no widzisz :) jednak sa osoby ktore potrafia nei myslec tylko o sexie. Wiec nie mowcie wszyscy;> tylko powiedzmy polowa :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
wszyscy znaczy sie bez wyjatku 3/4 to nadal nie wszyscy :) widac naleze do tej 1/4 ale i tak sie z tego ciesze bo jestem ajkis inny :D
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
So_sad im chłopak starszy tym bardziej ciągnie go do sexu, również tak jest z dziewczynami, ale częściej z wami

Parzyk nie o to chodzi czy mam uprzedzenia, ale te przygody na jedną noc mogą się źle skończyć dla DZIEWCZYNY i nie tylko... Mniałam chłopaka którego poznałam na dyskotece i jak spałam u niego to od razu chciał się bzykać... a byłam z nim krótko... a jak powiedziałam że nie to zerwał... NO TO JA DZIĘKUJE BARDZO ;/
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
ej Chery to powiedz dlaczego ja wciaz czekam na ten 1 raz z ta jedyna? Skoro mi tak niby zalezy to czemu nie pojde na impreze nie wyrwe kogos i nie zrobie tego chociazby po 5 minutach znajomosci? Bo ja chce sie kochac z milosci a nie... Moze i nie jestem obojetny co do tego :p . Skoro to takie przyjemne :p ale i tak chce by to byla osoba ktora kocham :p . I juz :]
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No i So sad tak powinno być.
Zeby kazdy mowil tak jak ty.. :p

P.S Po Twojej sygnaturze wynika że masz już swoją połowke.
Gratulacje ;)
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Parzyk nie o to chodzi czy mam uprzedzenia, ale te przygody na jedną noc mogą się źle skończyć dla DZIEWCZYNY i nie tylko... Mniałam chłopaka którego poznałam na dyskotece i jak spałam u niego to od razu chciał się bzykać... a byłam z nim tydzień czasu... a jak powiedziałam że nie to zerwał... NO TO JA DZIĘKUJE BARDZO ;/
Heheh to musial byc gentelmen :p bo poczekal az tydzien :)
Z drugiej strony hmm nalezysz do bardzo odwarznych - zazdroszcze.
Z innego punktu widzenia szkoda mi Ciebie... chociaz przynajmniej szybko przekonalas sie o co mu naprawde chodzi :)

So_Sad wygladasz na romantyka :)

P.S Po Twojej sygnaturze wynika że masz już swoją połowke.
A z Twojej co wynika :p ?
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Oj chcialbym cofnac czs i miec takie nastawienie jak So_Sad rok temu :(
So_Sad masz racje w 100% kobiety to nie zabawki ani lalki...
trzeba sie liczyc z ich uczuciami...
to dzieki nim swiat jest piekny...
to one nadaja sens...
:zakochany:
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
So_sad
To czekaj dalaj na tą jedyną;) i pwodzenia:D

Parzyk
Czemu do bardzo odwaznych...?? Wcale nie, poprostu mniałam do niego zaufanie bo słyszałam wiele dobrych o nim opini i dobrze się przy nim czułam:) A teraz na niego patrzec nie moge, ale to normalne...
Gentelmen... hehe fakt czekał aż tydzień... aż wkoncu sam siebie nie potrafił zaspokoić...:D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Oj chcialbym cofnac czs i miec takie nastawienie jak So_Sad rok temu
So_Sad masz racje w 100% kobiety to nie zabawki ani lalki...
trzeba sie liczyc z ich uczuciami...
to dzieki nim swiat jest piekny...
to one nadaja sens...

No właśnie!
Ale wiecie co? Zauważyłam że faceci zaczynają myślec
rozsadnie i z sensem dopiero po fakcie.
Nie ma takiego faceta co będzie tak myślał od zawsze na zawsze? ;)
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
juz sie jej doczekalem teraz nie moge wszystkigo z:cenzura:ac ;d

btw, dziekuje za tak mile slowa, ;d;d;d od razu mi lepiej :)
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Jeżeli są takie to ja niewiem co za różnica pójść sie bzyknąc z facetem na dysce... czy lepiej stanąc pod lampą i wziąść kase...

Szaczunek...
 
Do góry