przygarnij kropka :(

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
pisze bo chcialabym poznac jakiegos fajnego chlopaka kolo 20 lat do pogadania na gg...
Powód: samotnosc
wszyscy gdzies wyjechali na studia a ja sie kisze sama w domu i nie mam sie do kogo odezwac...
:(
gg: 4926638
 

darek89

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja z tobą mogę chętnie popisać :p moje gg 8628122, odezwij się
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
po prostu istnieje taka potrzeba, z uczuciami jest tak jak z rynkiem
jeśli na rynku istnieje spora potrzeba pewnego produktu i wiemy że potrzeba będzie istniała dość długi okres czasu to trzeba ją zaspokoić, i na tym przede wszystkim zarobić, a w później nawet konkurentem dla istniejących firm.
Tak więc napisałaś ten temat bo czujesz potrzebe, a np. ja jestem tu po to aby ją zaspokoić
zwykła rozmowa, troche czułości i już potrzeba jest zaspokojona
gorzej jak chodzi o potrzeby fizyczne, do tego trzeba przede wszystkim bliskości osób

ale filozofa to mam w sobie, ale żadko nim bywam
jeśli tylko chcesz to napisz, chętnie przeczytam nową wiadomość od nieznajomej i porozmawiam o życiu i nie tylko
mój los jest podobny do Twojego, nie mam przyjaciół, ani koleżanek tylko kolegów do chlania i nic innego
napisz, na pewno się odezwę
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
To zalezy z jakiego miasta szukasz kropka bo moze cos by z tego wiecej było?? no chyba ze tylko do pogadania przez gg to wtedy sprawa jest inna
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
ej no ziomki niech ktos ze mna pogada bo mi sie starsznie mega bardzo uporczywie nudzi.... :grymasi:
pogadalabym sobie z kims.... ;p
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
look into my eyes and tell me what You see, tell me what You want to see...

tak i tutaj, jeżeli patrzysz i widzisz to co chcesz zobaczyć to Twoja sprawa, ale budzenie nadziei ludzi, że porozmawia z nimi jakaś bardzo fajna osoba, i rozbijanie tej nadziei, aż zostanie z tego gwiezdny pył, to już oznaka czegoś więcej niż tylko klap na oczy;
pan.A
 
Do góry