Przybranie wagi

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Witam.

Macie może jakieś sposoby na przybranie wagi...mam 18 lat, 175cm wzrostu i warzę 64 kg, to bardzo mało. Chciałbym w jak najszybszym czasie przytyć koło 6-8 kg (domowymi sposobami, żadne fast foody itp). Znacie może jeszcze jakiś sposób na grubsze kości.


Pozdrawiam, rozpatrzę każdą propozycję :)
 

sweet-harmony

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam Forumowiczów!
Ehh... mam 19 lat, około 159 cm i ważę jedyne 46 kg. Jest to strasznie mało. Bardzo chciałabym przytyć. Znacie może jakieś takie domowe sposoby aby przytyć? Nie chce wydawać miliony na jakieś środki farmaceutyczne. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
Pozdrawiam :)
 

nikaxxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mysłowice
duzo zalezy od diet, sposobu zycia, srtesow itp nic praktycznie nie napisalas...
 

tuctac

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
jesli chcesz zdrowo przytyć, z naciskiem na zdrowo to po prostu zacznij więcej jesć, ale odpuść sobie słodzycze czy fastfoody.
 

megazord

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja slysza\lem ze jak zjesz uzo golonki to mozesz orzytyc i czegos tlustego, ale nie chcesz chyba tak, wiec poszukaj czegos co ma dzuo kalorii ;]
 

HSZONSZCZUR

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
slyszalem ze trzeba jesc duzo kalorii
kielbaha itp smalec tez dobry zalezy co lubisz
 

BulgariBulgari

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
1
sweet-harmony - jesteś na dobrej drodze do przytycia ;)

siedź przy kompie, czytaj posty, proś o porady ;)

nie tylko przytyjesz ale może dostaniesz odparzeń na tyłku albo jeszcze stracisz wzrok

trzymam kciuki
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Hell
Wiecej bialka, chudego miesa oraz warzyw. Fajnie by było jakbys sie tez ruszala zeby nie wyposazyc sie tylko w tkanke tłuszczowa. No i niczego sobie nie załuj ;)
 
A

Anitkaa

Guest
Wiecej bialka, chudego miesa oraz warzyw. Fajnie by było jakbys sie tez ruszala zeby nie wyposazyc sie tylko w tkanke tłuszczowa. No i niczego sobie nie załuj ;)
To chłopak :p

Radzę jeść produkty zawierające białko: sery, mleko, budyń :D
Jedz normalnie, czyli odżywiaj się odpowiednio, tylko spróbuj jeść więcej niż do tej pory.
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Ja tez jakiś czas temu sie denerwowałem z powodu niedowagi.Nie przejmuj sie tym wcale,prędzej czy później budowa ciała zregeneruje sie idealnie.Ja zauważyłem po sobie,że w zimie troszke poleniuchowałem - szkoła,dom,komputer,telewizor,książka i Lodówka :D No i kurde sobie troche przytyłem - 182cm,75kg wiem,wiem że to jest w sam raz,ale sie boje trochę żeby to nie zaszło za daleko :p
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Proponuję po prostu nie zapominać o jedzeniu. Musisz pamiętać o tym, że nie każdy może dużo ważyć. W dużej mierze zależy to od uwarunkowania genetycznego.. Jeżeli nie da się nic zrobić musisz się po prostu z tym pogodzić :)
 
Do góry