Przy Jakiej Muzyce Sie Najlepiej Bawicie?

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Wszelakie odmiany Metalu i Gothic...

Do tego pogo i młynki...impreza udana xD
Możesz coś więcej napisać? Zawsze byłem ciekawy jak bawią się fani tej muzyki. Skaczecie, machacie głową czy co ? Rozumiem, że można posłuchać, ale zabawić się to bym się nie zabawił ...
 

Mafiozo

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Polski
A ja sie dobrze bawie przy Heavy Metalu , Rocku , Metalu i morze jakimis innymi fajnymi kawałkami...
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
A ja sie dobrze bawie przy Heavy Metalu , Rocku , Metalu i morze jakimis innymi fajnymi kawałkami...

:mruga: ja lubie rocka POSŁUCHAĆ, ale jak bym miała przy tym się bawić to :bag: :lol:
ale jak tobie się udaje to :eek:k:


ja się bawie najlepiej przy techno, raz tańczyłam jak leciało HEY BOY <hahahaa> :lol: ale to było specjalnie, zostały jakieś 3/4 osoby na parkiecie no i w końcu można było się wyróżnić :lol:
nie żałuje, bo potem... hehehee <TopSecreT> :p

:papa:
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Na imprezach.. hmm zawsze lubię muzykę dance, najlepiej miksowaną z jakimiś dodatkowymi wstawkami itp. Disco-polo też niczego sobie... zwłaszcza na weselach :lol:
 

kayti

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie no najlepiej to przy rock'u czy pop'ie cos jak piosenka cascada- everytime we przy tej piosence mozna niezle poskakac.

nie no najlepiej to przy rock'u czy pop'ie cos jak piosenka cascada- everytime we przy tej piosence mozna niezle poskakac.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
polski HIP HOP --- nie komentuje tego w ogole!! ROCK... tez odpada! techno...nie bałdzo:/ ALE Panie i Panowie jestem z HOUSE oraz niektorymi kawalkami TRANCE`u ze sie tak wyraze :D .... jak juz nie od dzis wiadomo o gustach sie nie dyskutuje takze podchodze z szacunkiem do osob ktore sluchaja "swojej: muzyki..... PEACE!!
 

faust84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kielce
zależy jaka impreza - przy (bez)alkoholowej nasiadówie jest mi obojętna - byle by za bardzo nie zagłuszała rozmowy. ale jak szaleć to tylko dobry rock - audioslave, incubus, ufo, lenny kravitz( i want to fly away :D :D :D yeah yeah!!!) ew jakiś lepszy soul czy cuś takiego - np. the roots. Jak chcemy roznieść chałupę włączamy offspring. Metalu ze znajomymi nie włączam, bo chociaż też słuchamy to jednak na imprezach wybitnie się nie sprawdza :/ .
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
A różnie to bywa.
Na Sylwku byłem DJ puściłem disco polo
i wiara sie bawiła.

Zależy też w jakim towarzystwie sie jest i po ilu %%%%% sie jest :D
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
to zalezy jaka impreza...bo najlepsza muza to punk i rock, to jest moj styl i to kocham. Ale jak jestem na:cenzura:ana w 4 :cenzura: to i z techniaczy mozna sie posmiac...bo na zywo przy tym techno-gownie bym nie wytrzymała..pozdrawiam


______________________________________

Punks not dead
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
obojętnie przy jakiej aby tylko towarzystwo było dobre :p
 

Dominika14

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Piła
Ja mogę się bawić przy każdym rodzaju muzyki oprócz Disco Polo.... Hha :crazy:
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
lubie taka muzyke gdzie moge sobie potanczyc w parze z moim facetem :D
 

Dj Enzo

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
Najlepsze do zabawy jest Trence i House wprawdzie 2 odminne gatunki lecz nie ma jak pobawic sie przy najlepszych utworach na imprezie. Polcem Protector Opole!!!!!
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
muzyka? różnie czasami są fajne kawałki pop, techna...
ogólnie jeśli jes dobre towarzystwo to i przy disco polo można się dobrze bawić...
 
Do góry